thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Πως να δω βιντεο?

    +2
    Θάλεια
    Ιωάννα
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Πως να δω βιντεο? Δευ 13 Οκτ - 18:23

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΘΕΜΑ  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]   ΑΥΤΟ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΩΣΕΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΜΤΗΣΩ.. ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΘΕΜΑ ΕΔΩ, ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΟΤΙ  ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΚ?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 26 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τρι 14 Οκτ - 15:56

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    sorry για το διπλο ποστ. απλα να πο οτι οπος προηπα σερνις το srt αρχιο ητε στον kmplayer [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ητε στον pot player [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
     εινε θεμα γουστου πιστεβο ορισμενα βιδεο απο τοι youtube δεν μου πεζουν στον kmplayer και βαζο τον pot player [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] το αριστερο αρχιο ειναι οι υποτιτλοι το δεξιο η ταινια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] σερνεις το αρχιο με τους υποτιτλους ενο πεζει πο player και σου λεει οτι μπικαν μετα απολαμβανης την ταινια σου με τους υποτιτλους [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 27 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 0:34

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Ωραια κατεβασε το αρχειο αυτο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Στην συνέχεια θα βρείς το φάκελο που κατεβηκε το αρχειο και θα το κάνεις αποσυμπίεση με δεξι κλικ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αν δεν εχεις το winrar θα το κατεβάσεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Τέλος θα ανοιξεις την ταινία να παίζει και θα συρείς το αρχειάκι που εκανες αποσυμπίεση μέσα στην ταινία [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



    ΠΑΥΛΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ το winrar ΟΚ. ΔΕΣ ΕΔΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]   ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ  ΑΝΟΙΞΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΒΙΝΤΕΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 1:21

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα πρέπει να κάνει αποθήκευσει αρχείου και οχι άνογμα με

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Θα το βρείς και στην συνεχεια θα κάνεις αυτό

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δεν ειναι ταινία είναι οι υποτιτλοι που θα βάλεις στην ταινία

    Δημοσίευση: 29 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 14:38

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ιωαννα απο μονο του ενα αρχιο υποτιτλον δεν κανη τιποτα. το μονο που θα μπορουσες να κανης με ενα αρχιο υποτιτλον ( srt)  ειναι να κανης δεξη κλικ και να επιλεξης ανιγμα με  σιμιοματαριο το μονο που θα κανης αν το κανης αυτο ειναι να διαβασης τους υποτιτλους. ενα αρχιο με υποτιτλους ειναι ΜΟΝΟ σε συνδιασμο με καπιον player οστε ενο σου διχνη την ταινια να σου εχει και τους υποτιτλους. οταν το ανιξης με καπιο προγραμμα ( 7-ζιπ. wirar. .zip) κλπ θα πρεπει να το κανης εξαγογι στον δισκο ( αυτο που λεμε extract here.. μετα να το εχεις στον ιδιο φακελο με την ταινια. οποτε οταν ανιξης την ταινια με καπιον player τοτε "σερνεις" και αφινις το αρχιο επανο στον player ενο πεζει η ταινια αυτοματα ο player περνει και τους υποτιτλους και σου δηχνη την ταινια με αυτους

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 30 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 19:37

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΟΚ ΚΑΙ
     ΑΝΟΙΓΜΑ ΑΡΧΕΙΟ ΕΔΩ
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ 

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΠΑΤΑΩ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ,,

    ΚΑΙ ΠΑΥΛΟ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΦΩΤΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ, ΝΑ ΔΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 20:27

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραια υπαρχει είδη το αρχείο (οι υποτιτλοι) στο φάκελο ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ.Μόλις το βρείς θα ανοίξεις την ταινία με το bs player και θα το σύρεις μεσα στην ταινία το αρχείο .str που όπως είπα είναι στο φάκελο ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

    Δημοσίευση: 32 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 21:07

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  ΑΥΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 33 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 21:10

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν το πατας...Το "πετας" , "βάζεις" μέσα στο βίντεο που έχεις ανοίξει με το bsplayer

    Δημοσίευση: 34 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 21:25

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΤΟ  bsplayer ΑΥΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ  ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΜΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙΠΟΤΑ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. 
    ΠΑΥΛΟ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΣ ΦΩΤΟ ΚΑΛΑ  ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ..

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 35 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Τετ 15 Οκτ - 21:29

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το βίντεο που εχεις κατεβάσει θα ανοιξεις με το bsplayer

    To αρχειο .str στην συνεχεια θα βαλεις στο βίντεο (δεν θα πατησεις διπλο κλικ να ανοιξει) θα το σύρεις

    Δεν μπορω να στο εξηγησω με εικόνα...Προσπάθησε λίγο Ιωάννα μου...

    Δημοσίευση: 36 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Πεμ 16 Οκτ - 4:54

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ιοαννα ευτιαξα βιντεακι το εκανα βεβεα με pot player εσει καντο με bs player μπορεις να το δης οσες φορες θες για να καταλαβης καλα τη κανω
    πατας επανο στο αρχιο srt με το αριστερο κλικ του ποντικιου σου και χορης να το αφισης το πας επανο στον player ενο πεζει την ταινια  και απλα το αφηνης. τοτε ο player πεζει την ταινια με τους υποτιτλους.διπλο κλικ κανης στο αρχιο της ταινιας ΟΧΙ ΣΤΟ SRT  to srt απλα το "σερνεις " επανο στον player την ορα που πεζει την ταινια .

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 37 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Πεμ 16 Οκτ - 20:38

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    atozak έγραψε:ιοαννα ευτιαξα βιντεακι το εκανα βεβεα με pot player εσει καντο με bs player μπορεις να το δης οσες φορες θες για να καταλαβης καλα τη κανω πατας επανο στο αρχιο srt με το αριστερο κλικ του ποντικιου σου και χορης να το αφισης το πας επανο στον player ενο πεζει την ταινια  και απλα το αφηνης. τοτε ο player πεζει την ταινια με τους υποτιτλους.διπλο κλικ κανης στο αρχιο της ταινιας ΟΧΙ ΣΤΟ SRT  to srt απλα το "σερνεις " επανο στον player την ορα που πεζει την ταινια .

     ΤΟ ΕΙΔΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΤΩΡΑ..
    ΤΟ pot player ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ..

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 38 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Πεμ 16 Οκτ - 20:43

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω το εκανα με τον pot player εσει καντο με τον bs player δεν θα αλαξη τιποτα οτι κανω με pot player θα κανης με bs player και νομιζο πος γινετε το ιδιο με οπιονδιποτε player

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 39 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Πεμ 16 Οκτ - 21:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστώ Άγγελε για την βοηθειά σου στην Ιώννα...Το ίδιο μπορείς να κανεις και με το bsplayer Ιωάννα μου..

    Δημοσίευση: 40 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Πεμ 16 Οκτ - 23:50

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ  ΕΙΔΑ ΒΙΝΤΕΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΥΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!
    ΚΑΝΤΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ!!!! :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 41 Πως να δω βιντεο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως να δω βιντεο? Παρ 17 Οκτ - 0:07

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης