thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Αγορά τηλεόρασης

    +3
    atozak
    KAKOS
    Antonakis :D
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Αγορά τηλεόρασης Empty Αγορά τηλεόρασης Παρ 5 Δεκ - 17:52

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδιά θα πάρv αυτήν την TV αλλα βλέπω από κάτω στις αξιολογήσεις έναν poy λέει "χρειαζετε amp με optical για να δεις ταινιες απο τα καναλια.Λυνεται ομως με ενα split cable 3,5 mm->RCA στην εξοδο των ακουστικων." τι εννοεί με αυτό?

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 2 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 2:45

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστούμε Αντώνη για το ενδιαφέρον , αν και είμαι εδω να βοηθάω δεν θα σου συνιστούσα το πιο πάνω μοντέλο να αγοράσεις για τον λογο οτι αν δεις αρκετα βιντεο στο Youtube για αυτην την τηλεοραση και διαβασεις τις κριτικες σε διαφορα Φορουμ οι περισσοτεροι δεν ειναι ευχαριστημενοι με την αναλυση και τα χρωματα της τηλεορασεις . Για καποιους σιγουρα θα ειναι ευχαριστημενοι με το μοντελο γιατι ολοι εχουμε διαφορετικα γουστα ως προς το χρωμα , ευκρινεια στο μοντελο και τετοια αλλα για εμας που θελουμε κατι καλο δεν θα το συνιστουσα αυτο το μοντελο και με τα λεφτα που θελουνε!

    Ως προς την ερωτηση σου ,

    Οptical amplifier ονομαζεται ο οπτικος ενισχυτης δηλαδη ενισχυει το σημα της τηλεορασης ωστε να εκπεμπει τα καναλια πιο καθαρα ως προς την ευκρινεια .

    Δημοσίευση: 3 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 9:30

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν δεν εχει το λεγομενο pvr που σου επιτρεπει να γραφης σε σκληρο δισκο και να τα βλεπεις αν θες στο pc η το λαπτοπ σου για μενα δεν αξηζη μια :kokkinikarta:

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 4 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 10:46

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μία άλλη επιλογή είναι αυτή!
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 5 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 10:47

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα αξίζει όμως?

    Δημοσίευση: 6 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 10:49

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα απαντισουν οι ειδηκοι Wink μη σε παρο στον λεμο μου :D

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 7 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 10:58

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι.Απλός θέλω γνώμες γιατι θα παραγκείλω την Δευτέρα και καλό είναι να ξέρω κάποια πράγματα πρην την αγοράσω

    Δημοσίευση: 8 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 12:45

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κοιταζοντας τις διαφορες αναμεσα στις 2 αυτες τηλεορασεις η δευτερη που εβαλες μου φαινεται καλυτερη.Εσυ διαθετεις μεχρι και 250ε να κοιταξουμε καποια αλλη μαρκα τηλεορασης αν υπαρχει με τα ιδια χρηματα;

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 9 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 12:46

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δες και μια αυτη εδω αν σου κανει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 10 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 13:29

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τις LG δεν τις εμπιστευομαι.Εχω ακουσει πολλα και μου εχουν πει καποια ατομα ηταν ολο προβληματα.Γιαυτο πηγα στην Phlips που ειναι χρονια στις τηλεορασεις και στην Samsung επηδει ειναι ποιοτητα χωρις να φοβασε αν εμφανισει καποιο προβλημα και εχω ακουσει καλα λογια για τις samsung.

    Δημοσίευση: 11 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 13:40

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα κοιτάξεις ποια εταιρεία έχει τεχνική υποστήριξη σε περίπτωση που χαλάσει γιατί είναι ένα θέμα και αυτό...

    Από ποια καταστήματα μπορείς να αγοράσεις λόγο ότι εισαι εκτός Αττικής;



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Σαβ 6 Δεκ - 13:43, 1 φορά

    Δημοσίευση: 12 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 13:43

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Plaisio,Media Markt ,ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ,PUBLIC

    Δημοσίευση: 13 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 13:54

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πόσες ίντσες της θέλεις; Τι θέλεις να έχει ίντερνετ (Smart TV) , 3d κτλ..΄;

    Δημοσίευση: 14 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 14:17

    J0k3R^

    J0k3R^
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    συμφωνω με τον Παυλο για την τεχνικη υποστηριξη γιατι μερικες εταιρειες ειναι ο,τι να ναι σε αυτο το θεμα

    http://www.fmplatnet.forumgreek.com

    Δημοσίευση: 15 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 14:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #antonakis για 3d που κοιταξα και εγω αν ενδιαφερεσε ειδα η τιμη του ξεπερναει τα 300ε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 16 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 14:24

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    32 μεχρι 275 ευρώ Full hd με mpeg-4 και αν γινεται με pvr

    Δημοσίευση: 17 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 14:26

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν θελω να ειναι smart tv μια απλη 32 και full hd  και ειμαι καλημμενος

    Δημοσίευση: 18 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 15:09

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σε καλη τιμή είναι ...

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



    Δημοσίευση: 19 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 15:56

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτη η toshiba 32 τα εχει ολα!Αλλά το PVR ειναι για καποιες χωρες.Αν μπορείς να μου βρεις και αλλες ακόμα σε αυτες τις μαρκες  toshiba samsung philips

    Δημοσίευση: 20 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 15:58

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και δεν ειναι διαθεσημη...Η παραγκελια θα γινει την Δευτερα για να μου ερθει σε 3 μερες

    Δημοσίευση: 21 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 16:01

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα κοιταξω σε λιγακι...

    Δημοσίευση: 22 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 16:08

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] μαλλον θα παρω αυτο το πακετο..

    Δημοσίευση: 23 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 16:11

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    H philips είναι πολύ καλή απλά θέλω να κοιτάξω τι παίζει με την τεχνική υποστηριξη...

    Δημοσίευση: 24 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Σαβ 6 Δεκ - 16:37

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχει υποστήριξη η philips..

    δες και αυτη... Κοστίζει λίγο παραπάνω αλλά είναι αρκετά καλή...

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 25 Αγορά τηλεόρασης Empty Απ: Αγορά τηλεόρασης Κυρ 7 Δεκ - 12:20

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στην Philips


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης