thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • navigon . apk

    2 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 navigon . apk Empty navigon . apk Δευ 26 Ιαν - 15:06

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλησπερα σας :h123: εχο θεμα εδο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    περα απο αυτο πιγα με το ( τοτε HTC) σε ενα καταστιμα και μου εβαλε χαρτες και το navigon v2.6.1.apk. στην sd καρτα μου Wink .  με το σιμερινο ( samsung siii) πιγα στο ιδιο ( με τοτε) καταστιμα και μου εβαλε ενα ( νεο version προφανος) σιμβατο  με το android 4.4.2 που εχει η σισκεβι μου :D . το θεμα ειναι οτι τοτε ο υπαλιλος "φορτοσε" τους χαρτες και την εφαρμογη στην καρτα μετα την εγκατεστισε στο τιλεφονο Wink . οποτε. οποτε ειθελα επερνα τους χαρτες και την εφαρμογη. απο την καρτα και την εβαζα σε κινιτο που την υποστηριζε.η την ξΑανα εβαζα στο κινιτο αν ( ομιγενιτο παθενε κατη) Wink . περνοντας το νεο κινιτο  εβαλα. την sd μεσα εγκατεστησα την εφαρμογη αλλα οταν την ανιγα απλα μου εκλινε. :kokkinikarta: ο υπαλιλος μου εβαλε νεους χαρτες στο κινιτο .και απλα εγκατεστισε την εφαρμογη στο κινιτο Sad . εψαξα στο play store  για το navigon βρηκα μια εφαρμογη που ελεγε ( εγκατεστημενο) ( προφανος το πιρε απο τη play store  το εγκατεστισε μετα φορτοσε τους νεους χαρτες στην sd αλλα ετσι ( αν και εχω τους νεους χαρτες) δεν εχω την εφαρμογη
    οποτε δεν μπορο να την βαλω αν ( ομιγενιτο) παδη κατι το κινιτο Sad Sad . εψαξα στο google με τον Υ/Η αλλα δεν την βρικα. θελω να μου πιτε ( που να παω με τον μπροουζερ μου στο google store και να κατεβασω απλα την εφαρμογη .apk. :D :D . ευχαριστω για τον χρονο σας

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 2 navigon . apk Empty Απ: navigon . apk Δευ 26 Ιαν - 21:49

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ποιο navigon σου περασε? μεσα στην εφαρμογη καπου θα λεει version. Το navigon ειναι επι πληρωμη προγραμμα. (Βρισκεις το apk και στα "αλλα μαγαζια" βεβαια). Εσυ τι ακριβως θελεις να κανεις? Να κατεβασεις το apk του navigon? αυτο δεν γινεται απ το store.

    Δημοσίευση: 3 navigon . apk Empty Απ: navigon . apk Δευ 26 Ιαν - 22:18

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ο υπαλλιλος εβαλε τους χαρτες στο κινιτο και απλα εγκατεστισε το navigon οποτε εχο τους παλιους χαρτες στην sd και τους νεους χαρτες στο κινιτο.... στην sd εχω το navigon v 2.6.1. υπαρχι καπιος τροπος να παρω την εφαρμογη απο το κινιτο οστε να την εχο σε προτι ζητηση αν την χριαστο??. οποτε θα σβισο τους χαρτες απο την sd  και την εφαρμογη επισης θα αντιγταψω την εφαρμογη απο το κινιτο στην sd  και τους χαρτες επισης και αν την ξανα χριαστο εδο ειναι. τορα εχω τους νεους χαρτες στο κινιτο αλλα την εφαρμογη την εχο μονο instaled στο κινιτο στην sd  εχο τους παλιους χαρτες και την παλια εφαρμογη

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 4 navigon . apk Empty Απ: navigon . apk Δευ 26 Ιαν - 22:49

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν σου περασε το apk και το εκανε εγκατασταση τοτε θα ειναι στο κινητο σου. Αν μετα την εγκατασταση το εσβησε τοτε δεν μπορεις να κανεις αυτο που θες. 
    Αν το googlαρεις παντως το βρισκεις οποτε το χρειαστεις. Δεν μπορω να αναφερω περισσοτερα αλλα σου ειπα τι πρεπει να κανεις.

    Δημοσίευση: 5 navigon . apk Empty Απ: navigon . apk Τρι 27 Ιαν - 15:00

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    διλαδι να βαλω το κινιτο στο pc και να κανω ανναζητιση το navigon?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αν το βρο ολα οκ αν δεν το βρο ομος πρεπει να το google-αρω?? Rolling Eyes Rolling Eyes μα το google-αρα Rolling Eyes αλλα δεν το βρικα (ισος να μη το εψαξα πολη) ομολογο πος δεν ειμαι του google εγω . παντος θιμαμε πος οταν μου εδοσε το κινιτο στο χερει ( εχοντας τελιοση την δουλια του  ειδα το wi-fi του κινιτου ανιχτο). πραμα που μου λεει πος δεν την εβαλε στο κινιτο. αλλα την εγκατεστησε  ισος απλα χρισημοπιοντας το play store μετα ειδα και το ονομα στο δικτιο του ( δεν βαζω το ονομα του wi-fi γιατι ειναι δηαφιμιση)

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 6 navigon . apk Empty Απ: navigon . apk Πεμ 3 Σεπ - 21:27

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] τορα πια εχο το samsung galaxy s3 neo
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    μπορο να πο οτι το 8/10 που εβαζα στο αλο θεμα εγηνε πλεον 10/10 πλεον εχω 16GB στο τηλεφονο και 16GB στην καρτα απο την μερα που το πιρα  στο αλο θεμα ειχα 16ρα μνημη στο τιλεφονο και 8ρα καρτα στη σισκεβι ( απο ενα παλιοτερο htcwild fire τορα εχο android 4.4.2 αφου του εκανα μια φορα αναβαφμιση μεσο wifi  και το ελενχο να εχει το τελεφτεο φιλμουερ  κανοτας update σιχνα μεσο wifi  αλλα της πιο πολες φορες μου λεει "οι πιο προσφατες ενιμεροσης εχουν ηδη εγκατασταθει εχω. κατεβαση απο το play store  καπου 24 apk ( εφαρμογες και παιχνιδια) χρισημοπιο 7,20gb  απο τα 16 gb στην καρτα ενο στο τιλεφονο 3,83gb απο τα 11,67gb που μου προσφερη ( υποτιθετε πος και το τιλεφονο εχει 16ρα μνημη) θα ελεγα να κλιδοση δεν ειναι αναγκη να ειναι ανιχτω ευχαριστω

    https://www.thegreeksenergy.com

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης