thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    vagelis199
    jam
    nniko
    7 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Τετ 2 Δεκ - 1:19

    nniko

    nniko
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γεια σας. 

    Πρόσφατα μετακόμισα στο Σύδνεϋ στην Αυστραλία.  Σαν νέος εδώ  πέρα δεν έχω και πολλές παρέες. Αρχίζει να μου λείπει λίγο το σπίτι και η Ελλάδα. Βλέπω τηλεόραση αλλά δεν πιάνουν τα δικά μας τα κανάλια . Ένας φίλος μου από την Αμερική ώμος μου λέει ότι βλέπει ελληνικά κανάλια ταινίες, σειρές eιδήσεις κ.τ.λ. Τα βλέπει από ένα πακέτο το Easybox iptv, κι έχει και πολλά άλλα κανάλια λέει. Το έψαξα λίγο και είδα ότι πήγαινε καλά στο Amazon.Οι χρήστες έλεγαν καλά λόγια, αλλά θέλω να ακούσω κυρίως  από έλληνες. Το χρησιμοποιεί κάποιος άλλος αυτό και είναι όντος καλό;

    Δημοσίευση: 2 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Τετ 2 Δεκ - 9:09

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλημέρα φίλε,.το έχεις ψάξεις να βλέπεις μέσω ίντερνετ τηλεόραση;
    Υπάρχουν γενικά σελίδες που μπορείς να βλέπεις κάποια κανάλια Online ή ισως με καποια λεπτά καθυστέρηση (ανάλογα με τη σύνδεση σου)

    Παράδειγμα το κανάλι του Άλφα μπορείς να μπεις και να το δεις εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Αυτός ο τρόπος είναι δωρεάν.

    Δημοσίευση: 3 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Τετ 2 Δεκ - 12:50

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το iptv ειναι μια υπηρεσία καναλιον μεσω ip streaming αυτο δουλευη και χορεις καπια συγκεκριμενη συσκεβη και απο κινητό και απο υπολογιστη διοτι χρησιμοποιεί το ιντερνετ.. απλα πρεπει να βρεις μια υπιρεσια που να σου δοσει το αρχειο m3u για να το ενσοματοσεις ενα προγραμμα οπος το vlc ή το kodi

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 4 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Πεμ 3 Δεκ - 1:26

    nniko

    nniko
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nniko έγραψε:Γεια σας. 

    Πρόσφατα μετακόμισα στο Σύδνεϋ στην Αυστραλία.  Σαν νέος εδώ  πέρα δεν έχω και πολλές παρέες. Αρχίζει να μου λείπει λίγο το σπίτι και η Ελλάδα. Βλέπω τηλεόραση αλλά δεν πιάνουν τα δικά μας τα κανάλια . Ένας φίλος μου από την Αμερική ώμος μου λέει ότι βλέπει ελληνικά κανάλια ταινίες, σειρές eιδήσεις κ.τ.λ. Τα βλέπει από ένα πακέτο το "easybox iptv", κι έχει και πολλά άλλα κανάλια λέει. Το έψαξα λίγο και είδα ότι πήγαινε καλά στο Amazon.Οι χρήστες έλεγαν καλά λόγια, αλλά θέλω να ακούσω κυρίως  από έλληνες. Το χρησιμοποιεί κάποιος άλλος αυτό και είναι όντος καλό;


    Τα καναλια ονλινε δεν εχουν καλη ποιοτητα και να ψαξεις για iptv κοματια κοματια δεν μου φαινετε αποδοτικο να πο το ελαχιστο. Για αυτο θέλω ένα τέτοιο πακέτο σαν το easybox iptv, με όλα μεσα.και ξεχνάς δορυφορικές κεραίες και σπασμένα λίνκς

    Δημοσίευση: 5 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Τετ 9 Δεκ - 0:44

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν ειναι η ποιοτητα το θεμα με το ονλινε... Εγω απο Ηνωμενο Βασιλειο δεν μπορω να δω ολα τα καναλια... Νομιζω μπορω να δω Σκαι-Αλφα-Ερτ. Λογο του οτι δεν το επιτρεπουν τα καναλια. Και μιλαω για Web-Tv/Streaming. Εμφανιζετε το μηνυμα οτι ειναι μονο για εντως Ελλαδας. Ενας τροπος ειναι με VPN αλλα αξιζει ; Για το συγκεκριμενο κουτι δεν ξερω, αλλα σιγουρα υπαρχουν συνδρομητηκες υπηρεσιες που επι πληρωμεις μπορεις να τα εχεις ολα.

    Δημοσίευση: 6 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Πεμ 10 Δεκ - 11:42

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    κατά την γνώμη μου κάνε αυτό που λέει ο Κκαραπας είναι καλύτερο από την άποψη πως θα τα έχεις όλα και το κεφάλι σου ήσυχο δεν μπορεί να σου δόση κακή ποιότητα γιατί πληρώνεις

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 7 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Πεμ 26 Μάης - 13:26

    saki

    saki
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ένα καλό τέτοιο πακέτο iptv  είναι το Sparta.  Το έχει ένας φίλος μου και θέλω να το Πάρο και εγώ.

    Νομίζω ότι έχει τα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] κανάλια, έχει και πολλά ξένα κανάλια. Δεν ξέρω να έχει περιορισμούς σε χώρες όπως λένε τα παιδιά (δοθλεύει παντού) και είναι και γρήγορο (δηλ. αν το δούμε από vpn που αργεί λίγο και κάνει λίγο buffering) εδώ δεν κολλάει.

    Δημοσίευση: 8 Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό  Empty Απ: Ελληνική τηλεόραση στο εξωτερικό Δευ 10 Απρ - 17:13

    GAMSgr

    GAMSgr
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπορείς και δορυφορικά.... ή με iptv

    http://best-gaming.net

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης