thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Virtual Reality

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Virtual Reality Empty Virtual Reality Πεμ 24 Νοε - 10:11

    Alexandros Vasilas

    Alexandros Vasilas
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γεια σας.
     
    Θα ήθελα την βοήθεια σας.
     
    Πρώτα απ' όλα, επειδή έχω μήνη λίγο πίσω σχετικά με τα VR παρακαλώ θα ήθελα την κατανόηση σας αλλά και θέλω την βοήθεια σας γιατί σκέφτομαι να αγοράσω τα VR, λόγο που χρησιμοποιώ το Unity.
    Δεύτερον, σχετικά βλέπω στο ίντερνετ διάφορες μάρκες εκτός από την Oculus. Τι διάφορες υπάρχουν; Επίσης η Oculus έχει βγάλει διάφορες μοντέλα. Τι διαφορές υπάρχουν;
    Τρίτον, παρατήρησα σε ένα tutorial που έδειχνε το Oculus Rift DK2 και μαζί Leap Motion + VR Mount. Αυτό τι είναι και σε τι χρησιμεύει;

    Τέλος, αν πχ πάρω το Oculus για να το χρησιμοποιήσω θα πρέπει αυτό να είναι συνδεμένο κάπου ή μπορώ να το χρησιμοποιήσω χωρίς να συνδέσω κάπου; Επίσης αν έχω ξεχάσει κάτι πληροφορία πείτε μου.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης