thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Καμία ακαδημαϊκή εμπειρία με το Tech U? Empty Καμία ακαδημαϊκή εμπειρία με το Tech U? Δευ 15 Απρ - 19:02

    SmithE

    SmithE
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γεια σε όλους, μου αρέσουν τα πάντα σχετικά με την τεχνολογία και θα ήθελα να επεκτείνω τις γνώσεις μου, ενδιαφέρομαι επί του παρόντος να κάνω ένα μάθημα στον προγραμματισμό νέφους και ψάχνω για μια εναλλακτική λύση που επιτρέπει την εξ αποστάσεως εκπαίδευση, επειδή δεν έχω χρόνο.

    Πρόσφατα, ερευνώντας στο διαδίκτυο, έπεσα πάνω σε ένα μεταπτυχιακό στο Tech Tech University και το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον και ότι μπορώ να σπουδάσω άνετα από το σπίτι και με το δικό μου ρυθμό. 

    Θα ήθελα να ακούσω από κάποιον που έχει σπουδάσει εδώ σε αυτό το πανεπιστήμιο και αν οι γνώσεις που προσφέρουν είναι χρήσιμες. Σας ευχαριστώ πολύ.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης