thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Eλληνικά ΧP

    +2
    Θάλεια
    constantinos
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 17:26

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    ελληνικά ΧP

    Θα ήθελα την βοηθεια σας σε καποιο προβλημα θελω να κανω τα XP στα ελληνικά, μήπως γνωριζετε πως μπορω να τα μετατρεψω απο αγγλικα σε ελληνικα απο οτι ακουσα πρεπει να εχω και το cd και εγω δεν το εχω ο αλλος τροπος ειναι να ψαξο μεσα στην microsoft και κατι θα βρω! μπορειτε να με βοηθεισετε?

    εχω Windows XP Profesional(original) ,Service Pack 3 !!


    Δημοσίευση: 26 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 18:57

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Shocked Razz

    Δημοσίευση: 27 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 18:57

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ μου ηρθε ενα πμ ευχαριστω.... Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 19:11

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    giannis173 έγραψε:Χαιρετώ την παρέα...Τώρα είδα το θεματάκι δυστυχώς :D...Ας μπούμε στο ''ζουμί''...Το MUI(πακέτο πολυγλωσσικού περιβάλλοντος) δεν μπορείς να το εγκαταστήσεις με το service pack 3..(μπορείς για την ακρίβεια αλλά δεν θα δουλεύει).Η δυνατότητα αυτή υπήρχε(δεν ξέρω αν υποστηρίζεται ακόμα) μόνο στα windows xp με το service pack 2.
    Οπότε πρέπει να βρείς ένα cd με τα ελληνικά xp,δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα :D

    ΥΓ: H αλλαγή γλώσσας στα xp είναι λίγο περίεργη υπόθεση,δεν είναι όπως στα vista-7 που κατεβάζεις πακέτα γλωσσών από το windows update με ένα κλικ.
    Αυτά από εμένα.

    Ευχαριστω για την περιγραφη!!! :good post: :thanks:
    αυτος φταιει που το πηρα για format μου το εκανε service Back 3 και δεν με ρωτησε αν ηθελα να το αναβαθμησω σε 3 θα τον παρω ενα τηλεφωνο αυτες της μερες Evil or Very Mad

    Δημοσίευση: 29 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 23:38

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Na ξεκαθαρισω κατι το θεμα δεν το ανοιξα για να μου δωσετε καποιο λινκ kai δεν ειπα οτι ειμαστε site για downloed απλα το ανοιξα για να μου πειτε τον τροπο με τον οποιο μπωρω να τα κανω στα ελληνικα τα καταρεμενα XP.βοηθεια ζητησα δεν ειπα κατι παραλογο ελεος δηλαδη! ο γιαννης με βοηθησε με αυτα που εγραψε και τον ευχαριστω ,και στεναχωριθηκα που δεν μπορω να τα κανω ελληνικα αλλα και θυμωσα επδ δεν εχω το CD.

    Δημοσίευση: 30 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 22 Ιαν - 23:48

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ποιος ειπε κατι τετοιο Κωνσταντινε και πολυ καλα εκανες και το ανοιξες και χαιρομαστε που βοηθησε καποιος το γνωριζουμε ολοι οτι δεν βαζουμε εδω λινκ απο αλλα φορουμ-σιτε ειτε για να μπουν εκει να το κατεβασουν ειτε για καποιο αλλο ασχετο λογο.μην στεναχωριεσαι ολα καλα καμια σχεση δεν νομιζω να πηγε σε καποιο το μυαλο του εκει cheers

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Κυρ 23 Ιαν - 18:35

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 32 Eλληνικά ΧP  - Σελίδα 2 Empty Απ: Eλληνικά ΧP Σαβ 23 Μαρ - 10:26

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης