thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    lizaki20
    Christina
    6 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ?

    Σύνολο Ψήφων : 8

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:07

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα κανατε?

    Δημοσίευση: 2 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:10

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αν κατι μ ενοχλουσε πανω μου θα εκανα...οχι βεβαια σε ακραια  ορφη..απλα πιστευω οτι μια αλλαγη θα σου ανεβαζε την αυτοπεποιθηση!!

    Δημοσίευση: 3 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:23

    lizaki20

    avatar
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω θεωρω οτι πρεπει ν δεχομαστε τον ευατο μας.....αλλωστε αυτο ειναι που μας κανει διαφορετικους!

    Δημοσίευση: 4 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:25

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και εγω αυτο θα απαντουσα γιατι καμια φορα δεν πετυχαινουν και οι πλαστικες με αποτελεσμα να γινεις χειροτερος/η απο οτι εισαι

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:25

    lizaki20

    avatar
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω θεωρω οτι πρεπει ν δεχομαστε τον ευατο μας.....αλλωστε αυτο ειναι που μας κανει διαφορετικους!

    Δημοσίευση: 6 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Σαβ 22 Ιαν - 20:28

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχχαχα.....αν ειχα μια τεραστια μυτη η πεταχτα αυτια θα ηθελα να τα αλλαξω...γιατι η αληθεια ειναι πως τεοια πραγματα επηρεαζουν τη ψυχολογια αρνητικα!

    Δημοσίευση: 7 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:01

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :lol:

    Δημοσίευση: 8 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:36

    Profiler

    Profiler
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΟΧΙ!!! ειμαι κατα των επεμβάσεων στη φυση.

    http://www.darknec-star.co.cc/

    Δημοσίευση: 9 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:44

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παιδια ποιος ψηφισε οτι ειμαι τελειος/ α δ χρειαζεται ν αλλαξω κατι?? χαχαχχαχα

    Δημοσίευση: 10 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:46

    Profiler

    Profiler
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    H teleiothta einai sxetiko, omws h epembaseis sthn fysh den einai kalo. H fysh timwrei opoion parabainei tous kanones ths. Apodedeigmeno.

    http://www.darknec-star.co.cc/

    Δημοσίευση: 11 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:48

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι φυσικα δεχομαι τον ευατο μου οπως ειναι

    Δημοσίευση: 12 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:48

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γιατι κτ μου λεει οτι το εβαλε ο superman?? xaxaxax

    Δημοσίευση: 13 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:49

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φυσικα και τ εβαλαν για πλακα...ειμαστε και Γ*** τα παρεακια..χααχαχ

    Δημοσίευση: 14 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:52

    Profiler

    Profiler
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ki o jackson ekane plastikh sth myth kai thn mazeye apo thn skhnh.

    xaxaxax!!!

    http://www.darknec-star.co.cc/

    Δημοσίευση: 15 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Κυρ 23 Ιαν - 14:54

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αλλα απο αυτα πεθανε απο τις πλαστικες

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 16 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Δευ 27 Ιουν - 21:06

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οχι με ΤΙΠΟΤΑ! δεν εχω τετοια αναγκη εγω!!!!

    Δημοσίευση: 17 Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Empty Απ: Θα κανετε ποτε πλαστικη χειρουργικη ? Τρι 27 Σεπ - 12:55

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ✿Christina✿ έγραψε:παιδια ποιος ψηφισε οτι ειμαι τελειος/ α δ χρειαζεται ν αλλαξω κατι?? χαχαχχαχα

    Καποιο ψωνιο παντως!


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης