thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • windows 7

    5 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 windows 7  Empty windows 7 Τετ 26 Ιαν - 19:09

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για σας καταρχάς έχω βάλει εδώ και αρκετό καιρό τα 7 και έχτες πήγα να βάλω έναν σκληρο δικο στον υπολογιστή μου και με έπρηξε λέγοντας ότι (λέει) δεν είμαι ο νόμιμος κάτοχος τον δεδομένων και με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω από τα "δικαμου" αρχεία που είναι μέσα στον σκληρο ούτε ταινίες ούτε μουσική ούτε εικόνες και όχι μονο αυτό αλλα δεν μπορώ ούτε να τις διαγράψω ούτε ΤΙΠΟΤΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ,,όπως καταλαβαίνετε μου ειρθε να τα βγάλω τα ηλίθια windows 7 και να βάλω τα ωραία τα κλασικά win χρ τέλος πάντως μήπως μπορείτε να μου πείτε τι θα κανε και πως θα το κάνω ???????????

    Δημοσίευση: 2 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 19:24

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eξωτερικο σκληρο δίσκο εβαλες?



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Superman στις Τετ 26 Ιαν - 19:45, 1 φορά

    Δημοσίευση: 3 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 19:39

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για δοκίμασε το εξής:Kάνε δεξί κλικ στο δίσκο σου και επέλεξε ιδιότητες,στο παράθυρο που θα ανοίξει κάνε κλικ από πάνω στην καρτέλα ''Ασφάλεια'' και μετά κλικ στο ''Επεξεργασία''.Στο νέο παράθυρο που θα ανοίξει επέλεξε το ''Everyone'' και από κάτω στα τετραγωνάκια ''τικαρε τα'' όλα αυτά που είναι στην στήλη αποδοχή.Έπειτα κλικ στο ''Εφαρμογή'' και μετά στο ''Οκ''

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 4 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 20:08

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι το δοκίμασα αυτό φιλε giannis173 και τα έχει ολλα κλικαρισμενα στην αποδοχή εκτος από τα δικαιώματα κάτω κάτω το οποιο είναι απενεργοποιημένο και δεν μπορώ να kαno τίποτα το ξαναέκανα αποδοχή όλα με την σειρά αλλα μου έκανε πρόβλημα σε φάκελο ότι δεν επιτρέπεται η πρόσβαση και ακυρώθηκε ναι superman εξωτερικός δίσκος είναι συνδεδεμένος με USB

    Δημοσίευση: 5 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 20:11

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ίσος πρέπει να απενεργοποιήσω την ασφάλεια γενικός τον εξωτερικόν μέσον αποθηκεύσεις από τον πινακα ελεγχου αλλα δεν ξέρω τον τρόπο :thelw ti mama

    Δημοσίευση: 6 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 20:17

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Kάτσε γιατί με μπέρδεψες τώρα....Μετά την επεξεργασία των δικαιωμάτων από ότι κατάλαβα δεν μπορείς να μπεις σε κάποιους φακέλους...Στην αρχή δεν μπορούσες να ''μπεις'' καθόλου στον σκληρό δίσκο ή σε κάποιους φακέλους του δίσκου??

    Δημοσίευση: 7 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 20:28

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σε όλους τους φακέλους του σκληρου δίσκου δεν μπορούσα να μπω και να δω αρχεία αλλα ναι άνοιγε ο σκληρος μου δίσκος και εμφανιζε όλα τα αρχεία και τους φακέλους όχι δεν έκανα επεξεργασία δικαιωμάτων γιατί ήτανε ήδη όπως μου ειχες πει να τα κάνω εγώ απλά ξανά "κλικαρα" τα ήδη "κλικαρισμενα",,,από πριν δεν μου ανοίγουνε τα αρχεία όπως και τώρα φυσικά

    Δημοσίευση: 8 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 20:31

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραία,εδώ είσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στο
    Εγκατέστησα μια νέα έκδοση των Windows και τώρα δεν μπορώ να ανοίξω ένα φάκελο.

    Δημοσίευση: 9 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 21:21

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αααααααααααα.........
    τι ανακούφιση!!!!
    σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου με έσωσες

    :parea2: cheers :bravooo:

    Δημοσίευση: 10 windows 7  Empty Απ: windows 7 Τετ 26 Ιαν - 21:24

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Wink

    Δημοσίευση: 11 windows 7  Empty Απ: windows 7 Πεμ 27 Ιαν - 19:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για αλλη μια φορα το προβλημα το ελυσε ο Γιαννης

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 12 windows 7  Empty Απ: windows 7 Πεμ 27 Ιαν - 19:08

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το θεμα μεταφερε εδω που ειναι κανονικα για τετοιες βοηθειες εδω ειναι βοηθεια οσο αναφορα μονο το φορουμ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 windows 7  Empty Απ: windows 7 Σαβ 23 Μαρ - 10:27

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης