thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +19
    alexakis123
    atithasosforever
    *Teoxxx*
    jam
    J0k3R^
    kinder811
    constantinos
    theofilosps3
    xxannaxx
    Θάλεια
    Chaotic_Johnny
    Ιωάννα
    Grindelwald
    zerados
    AL12EX34
    atozak
    rafaella
    Vivaki
    Dark Fairy*
    23 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Ποσες ωρες περνας μπροστα απο το pc σου?????

    Σύνολο Ψήφων : 27

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Πεμ 11 Νοε - 15:25

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου;

    εγω:  6-8


    Δημοσίευση: 26 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 21:49

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:
    kinder811 έγραψε:Όταν έφτιαχνα το quiz ερωτήσεων είχα κάτσει και 14 ώρες στο pc Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 351549032

    και μεσα σε 14 ωρες το εφτιαξες το παιχνιδι? Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 351549032
    Όχιιιι σε 7 μήνες περίπου χαχαχαχαχα

    Δημοσίευση: 27 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 21:51

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    α ειπα και εγω τοσο ευκολο ειναι Razz τι ωρα ηταν ξημερωματα το βραδυ?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 21:55

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και ξημερώματα και βράδυ!Δεν έκατσα μόνο μια φορά για 14 ώρες χαχαχα

    Δημοσίευση: 29 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:00

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αξιζε το κοπο εφτιαξες κατι μοναδικο Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:04

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σ'ευχαριστώ φιλαράκι Razz

    Δημοσίευση: 31 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:05

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω σήμερα ασχολούμουν με τον προγραμματισμό όλοι μέρα ..έχω exams σε δυο εβδομάδες και σχεδόν τελείωσα. :D

    Δημοσίευση: 32 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σχεδον ολα τα προγραμματα που εχεις φτιαξει τα δοκιμαζω καποια και καποια αλλα τα εχω και τα χρησιμοποιω ειδικα αυτο με τεστ pc ποσες φορες το εχω δοκιμασει μεχρι να πετυχω ετσι οπως το ηθελα Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 33 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:08

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:έχω σήμερα ασχολούμουν με τον προγραμματισμό όλοι μέρα ..έχω exams σε δυο εβδομάδες και σχεδόν τελείωσα. :D
    c++ ?

    Δημοσίευση: 34 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:16

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:
    constantinos έγραψε:έχω σήμερα ασχολούμουν με τον προγραμματισμό όλοι μέρα ..έχω exams σε δυο εβδομάδες και σχεδόν τελείωσα. :D
    c++ ?



    ναι...πολύ εύκολη γλώσσα σχετικά η c++. :D

    Δημοσίευση: 35 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:18

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κάνω αυτά, for,while loop arreys function κ.α

    Δημοσίευση: 36 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:24

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:κάνω αυτά, for,while loop arreys function κ.α

    cout << "Ο θεός μαζί σου παιδί μου χαχαχαχα"<< endl;

    Δημοσίευση: 37 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:32

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:
    constantinos έγραψε:κάνω αυτά, for,while loop arreys function κ.α

    cout << "Ο θεός μαζί σου παιδί μου χαχαχαχα"<< endl;


    ξέχασες το cin.xaxaxaxaxa
    μόνο ο θεός θα με βοηθήσει να γράψω ..


    Δημοσίευση: 38 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:40

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:
    kinder811 έγραψε:
    constantinos έγραψε:κάνω αυτά, for,while loop arreys function κ.α

    cout << "Ο θεός μαζί σου παιδί μου χαχαχαχα"<< endl;


    ξέχασες το cin.xaxaxaxaxa
    μόνο ο θεός θα με βοηθήσει να γράψω ..


    To cin είναι για είσοδο εγώ ήθελα να παράγω έξοδο χαχαχα!Έλα ρε μην αγχώνεσαι μια χαρά θα τα πας!

    Δημοσίευση: 39 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 27 Αυγ - 22:51

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:
    constantinos έγραψε:
    kinder811 έγραψε:
    constantinos έγραψε:κάνω αυτά, for,while loop arreys function κ.α

    cout << "Ο θεός μαζί σου παιδί μου χαχαχαχα"<< endl;


    ξέχασες το cin.xaxaxaxaxa
    μόνο ο θεός θα με βοηθήσει να γράψω ..


    To cin είναι για είσοδο εγώ ήθελα να παράγω έξοδο χαχαχα!Έλα ρε μην αγχώνεσαι μια χαρά θα τα πας!


    μακάρι να πάω καλά αυτό θέλω.. :D

    theofilosps3

    theofilosps3
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχετε κάψει φλάντζες βλέπω Razz χαχα
    σαν πως πάω κι εγώ πίσω... Razz

    Κάτι πολύ πολύ καμένο μετά από πολλές ώρες συνεχόμενου υπολογιστή:



    #include


    Σου δίνουν μερικές σταθερές μεταβλητές που θέλουν αυτοί, και μετά σε αφήνουν να φτιάξεις το πρόγραμμα σου "όπως το θέλεις εσύ" μέσα στον περιορισμό τον σταθερών μεταβλητών πάντα, γιατί δεν γνωρίζεις τίποτα παραπάνω, είσαι ένα πρόγραμμα μονάχα, ένα πρόγραμμα με δικιά του βούληση, προσπαθείς να αναπτυχθείς να γίνεις καλύτερος, αλλά αυτοί ξέρουν μέχρι πόσο καλός μπορείς να γίνεις γιατί αυτοί σε περιόρισαν στο να μην μπορείς να δημιουργήσεις κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλουν αυτοί, δηλαδή ποτέ δεν θα γίνεις καλύτερος τους, γιατί δεν μπορείς να το καταλάβεις ότι σε προγραμμάτισαν "ότι σε υπνώτισαν", και ας έχεις τι δικιά σου βούληση, είσαι ένα απλό πρόγραμμα.
    Υπάρχει και κάτι πολύ χειρότερο που δεν το καταλαβαίνεις, γίνετε μπροστά σου, έτσι όπως δημιουργείς τον κώδικα σου, γίνονται και κάποιες προσθέσεις στον κώδικα που δεν το αντιλαμβάνεσαι, είναι ένας μικρός κρυπτογραφημένος κώδικας ο οποίος σου τονίζει μόνο αυτά που γνωρίζεις και σε αναγκάζει χωρίς να το υποψιαστείς να επαναλαμβάνεις τον ίδιο κώδικα σαν να είναι καινούριος.
    Είσαι φυλακισμένος στην "δικιά σου φυλακή"

    Razz

    Δημοσίευση: 41 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Τετ 19 Σεπ - 17:52

    J0k3R^

    J0k3R^
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εξαρταται απο την μερα, συνηθως 2-4. εχω κατσει μεχρι και 12 ωρες Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 1204482050

    http://www.fmplatnet.forumgreek.com

    Δημοσίευση: 42 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 21 Σεπ - 12:35

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    περίπου στις 4.
    2 ώρες είμαι το πρωί και άλλες 2 το απόγευμα όπου κάνω δούλεια πάνω στον υπολογιστή δεν είμαι στο ίντερνετ.

    Δημοσίευση: 43 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 21 Σεπ - 12:37

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    2 στο pc και 4 x-box live

    Δημοσίευση: 44 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 21 Σεπ - 12:39

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν γράψουμε και πόσες ώρες περνάμε στο xbox, playstation οι ώρες στον υπολογιστής μπροστά δεν είναι τίποτα Wink

    Δημοσίευση: 45 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 21 Σεπ - 12:51

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 364988687

    Δημοσίευση: 46 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 21 Σεπ - 23:55

    atithasosforever

    atithasosforever
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1 ώρα το πολύ.

    Δημοσίευση: 47 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 12 Οκτ - 15:57

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ο υπολογιστής δεν κλείνει ποτέ από 6 ώρες έχω 8 έβαλα μην είμαι ο μοναδικός που είμαι περισσότερες ώρες μπροστά στον υπολογιστή Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 364988687

    Δημοσίευση: 48 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Δευ 12 Νοε - 14:56

    tomastomas22

    tomastomas22
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω καπου 3-4

    Δημοσίευση: 49 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Τρι 19 Μαρ - 15:28

    J0k3R^

    J0k3R^
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παλιοτερα που ημουν καμενος gamer επαιζα καθημερινα γυρω στις 8 ωρες. τωρα που δεν ασχολουμαι αλλο, μπαινω για να surfαρω, παιρναω γυρω στις 3 ωρες περιπου. αλλα τα σαββατοκυριακα 5 σιγουρα Razz

    http://www.fmplatnet.forumgreek.com

    Δημοσίευση: 50 Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσες ώρες περνάς μπροστά από το pc σου; Παρ 18 Μαρ - 14:40

    thelos257

    thelos257
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν ξεκολαω απο εδω περα λεμεν.

    http://cypriotpc.forumgreek.com

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης