thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • προβλημα με pc?

    +2
    Paulos
    AL12EX34
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 προβλημα με pc? - Σελίδα 2 Empty προβλημα με pc? Τετ 16 Μαρ - 23:11

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    έχω ένα πρόβλημα, δεν ανοίγει ο υπολογιστής μου και το σημαντικότερο είναι ότι δεν ανοίγει την οθόνη μου δεν δίνει ρεύμα σήμα επίσης ανάβει και μένει με τα φωτάκια πράσινο κόκκινο αναμμένα k λειτουργεί στο "μαξιμουλ"


    Δημοσίευση: 26 προβλημα με pc? - Σελίδα 2 Empty Απ: προβλημα με pc? Πεμ 24 Μαρ - 0:54

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τελικά μάγκες μου,,,το κομπιούτερ φτιάχτηκε k ευτυχώς δεν είχε τίποτα το σημαντικό απλός οι RAM μνήμες "χάλασαν " την συμβατότητα και γι αυτό έπρεπε να καταργήσω 2 και να το κάνω τον υπολογιστή μου στα 2gb

    Δημοσίευση: 27 προβλημα με pc? - Σελίδα 2 Empty Απ: προβλημα με pc? Πεμ 24 Μαρ - 0:55

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση και για την βοήθεια που μου προσφέρατε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης