thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +40
    Mix4lis
    tomastomas22
    alexakis123
    soccer
    jam
    xxannaxx
    Chaotic_Johnny
    Προκόπης
    aggelos_30
    atozak
    gigantakos
    respect
    DruNkeN_
    sylvester73-alekoshacker
    werewolf92
    nike1600
    vagelis199
    stratos
    Ιωάννα
    lakis3
    margarita
    Βασίλης
    gkomenos flegomenos
    <3iwanna<3
    rafaella
    AL12EX34
    Dark Fairy*
    TheGReeCe
    thegreeksenergyfan
    Vasilis1818
    jimthebest
    mariannitaki
    SlimShady
    alepoy
    Christina
    Paulos
    nikos b g7
    o giannis o omorfos...()
    constantinos
    Θάλεια
    44 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Σας αρέσει το φόρουμ μας?

    Σύνολο Ψήφων : 146

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]  

    Δημοσίευση: 1 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τετ 25 Μάης - 22:35

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Σας αρέσει το φόρουμ μας?


    Τέλειο

    Πάρα πολύ καλό

    Πολύ καλό

    Καλό

    Μέτριο

    Κακό

    Καθόλου

    κάτι άλλο?



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Τετ 25 Μάης - 22:38, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 126 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Κυρ 29 Απρ - 14:18

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όταν βλέπεις ένα τόσο οργανομένο φόρουμ,Αν ζητήσεις βοήθεια όλοι τους αμέσως να βοήθησουν να σου πουν διάφορους τρόπους για να το φτιάξεις,Είναι πολύ φιλικό και εύχαριστό από τότε που γράφτηκα μπαίνω κάθε μέρα σχεδόν.Είστε από τις καλύτερες σελίδες που έχω επισκεφθεί.Δεν μπορώ να ψηφίσω κάτι άλλο από το Τέλειο εννοείτε.

    Δημοσίευση: 127 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Κυρ 29 Απρ - 14:19

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    xxannaxx έγραψε:Όταν βλέπεις ένα τόσο οργανομένο φόρουμ,Αν ζητήσεις βοήθεια όλοι τους αμέσως να βοήθησουν να σου πουν διάφορους τρόπους για να το φτιάξεις,Είναι πολύ φιλικό και εύχαριστό από τότε που γράφτηκα μπαίνω κάθε μέρα σχεδόν.Είστε από τις καλύτερες σελίδες που έχω επισκεφθεί.Δεν μπορώ να ψηφίσω κάτι άλλο από το Τέλειο εννοείτε.


    psifous

    Δημοσίευση: 128 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Κυρ 29 Απρ - 14:20

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Προκόπης έγραψε:Εγω ψηφισα καλο.
    Και θα πω τον λογο.

    Οπως ειχα πει και παλιοτερα, ασχολουμαι με warez forums πιο πολυ.
    Σε τετοιο φορουμ πρωτη φορα καθομαι. Και καθισα επειδη καποια ατομα, ειστε αρκετα φιλικα και λεμε και 2-3 κουβεντες για να περασει η ωρα.

    Ειναι ακομα νωρις, οποτε δεν θα πω τελειο , wow κλπ.

    Καλα κανεις και δεν λες τελειο αν εχεις συνηθισει στα warez φορουμ εκει συνηθως αν δεν κανω λαθος μπαινει καποιος περνει κατι και φευγει δεν μπορω να πω οτι σε τετοιες σελιδες μπορεις να κανεις καποιες συζητησεις.

    xxannaxx έγραψε:Όταν βλέπεις ένα τόσο οργανομένο φόρουμ,Αν ζητήσεις βοήθεια όλοι τους αμέσως να βοήθησουν να σου πουν διάφορους τρόπους για να το φτιάξεις,Είναι πολύ φιλικό και εύχαριστό από τότε που γράφτηκα μπαίνω κάθε μέρα σχεδόν.Είστε από τις καλύτερες σελίδες που έχω επισκεφθεί.Δεν μπορώ να ψηφίσω κάτι άλλο από το Τέλειο εννοείτε.

    Αννα ευχαριστουμε για ολα αυτα που εγραψες.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 129 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Κυρ 29 Απρ - 14:22

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Είναι ευχάριστο το περιβάλλον της σελίδας σας.Είδα και 4 ψήφους που έδωσαν <<ΚΑΘΟΛΟΥ>>ίσως αυτοί να μην έχουν δει τίποτα από αυτά που βλέπω εγώ κάθε μέρα από εσάς μια μεγάλη προσπάθεια στο να βοθήσετε και χαίρεστε να βοήθατε και είστε πολύ φιλόξενοι αυτό τα λέει όλα.

    Δημοσίευση: 130 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Παρ 18 Μάης - 11:08

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    μετα απο τοσο κερο χρισις του φορουμ κατελιξα στο οτι ειναι ( με μια λεξη τελιο :D) επισις ειναι ταχυτατο :D καπιες φορες εσθανομαι πος δεν εινε φορουμ αλλα chat με την ταχυτιτα της απαντισης σας...
    ενα "προβλιμα" που ειδα ( βασικα εγο φτεο γιαυτο και γιαυτο το εβαλα σε ισαγογικα) ειναι οτι κιριολεκτικα "χανεσε" απο τα πολα θεματα και πολες φορες πρεπει να κλισο για καπια δουλια και αργι να γηνη αυτο ( σαφος εινε πολη καλο αυτο) γιαυτο εβαλα την λεξει σε ισαγογικα :D σινεχιστε ετσι την καλι σας δουλια :D :D :D

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 131 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Παρ 18 Μάης - 16:17

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το εχω ξαναπει υπαρχουν και χειροτερα!!! :D

    Δημοσίευση: 132 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Σαβ 19 Μάης - 0:05

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μετα απο αρκετο καιρο σκεψης και αφου ψηφισα καθολου τωρα το εβαλα στο κακο.. Razz Razz Razz

    Δημοσίευση: 133 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Σαβ 19 Μάης - 0:06

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    atozak έγραψε:μετα απο τοσο κερο χρισις του φορουμ κατελιξα στο οτι ειναι ( με μια λεξη τελιο :D) επισις ειναι ταχυτατο :D καπιες φορες εσθανομαι πος δεν εινε φορουμ αλλα chat με την ταχυτιτα της απαντισης σας...
    ενα "προβλιμα" που ειδα ( βασικα εγο φτεο γιαυτο και γιαυτο το εβαλα σε ισαγογικα) ειναι οτι κιριολεκτικα "χανεσε" απο τα πολα θεματα και πολες φορες πρεπει να κλισο για καπια δουλια και αργι να γηνη αυτο ( σαφος εινε πολη καλο αυτο) γιαυτο εβαλα την λεξει σε ισαγογικα :D σινεχιστε ετσι την καλι σας δουλια :D :D :D

    Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 6462048

    Δημοσίευση: 134 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Σαβ 19 Μάης - 0:08

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτος έγραψε:Μετα απο αρκετο καιρο σκεψης και αφου ψηφισα καθολου τωρα το εβαλα στο κακο.. Razz Razz Razz

    καλα εκανες Σωτο να υπαρχει μια διαφορα :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 135 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Σαβ 19 Μάης - 0:09

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και εγω αυτο λεω.. Razz

    Δημοσίευση: 136 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Πεμ 31 Μάης - 12:20

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εξαιρετική εμφάνιση,ενδιαφέρον θέματα,πάρα πολύ καλή δουλεία από όλους σας νομίζω ότι καλύπτει την τελειότητα. Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 774454για τα δικά μου γούστα πάντα.

    Δημοσίευση: 137 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Πεμ 31 Μάης - 13:52

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jam έγραψε:εξαιρετική εμφάνιση,ενδιαφέρον θέματα,πάρα πολύ καλή δουλεία από όλους σας νομίζω ότι καλύπτει την τελειότητα. Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 774454για τα δικά μου γούστα πάντα.

    Eυχαριστουμε πολυ φιλε για ολα...

    Δημοσίευση: 138 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τετ 1 Αυγ - 17:59

    soccer

    soccer
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πολύ πιο ωραία φαίνεται η σελίδας σας σαν μέλος παρά σαν επισκέπτης που ήμουν τόσο καιρό, πιστεύοντας ότι τα έβλεπα όλα σαν απλός επισκέπτης και δεν θα χρειαζόταν να γίνω μέλος.Από χτες που μπήκα είδα τόσα πολλά.Έχετε κάνει απίθανη δουλεία 1000 μπράβο σ'ολα τα άτομα που ασχολούνται.Σπάνια θα μπω σε τέτοιες σελίδες που είναι με συζητήσεις και θα μείνω πάνω απο 1 ώρα.

    Δημοσίευση: 139 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τετ 1 Αυγ - 18:13

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    soccer έγραψε:Πολύ πιο ωραία φαίνεται η σελίδας σας σαν μέλος παρά σαν επισκέπτης που ήμουν τόσο καιρό, πιστεύοντας ότι τα έβλεπα όλα σαν απλός επισκέπτης και δεν θα χρειαζόταν να γίνω μέλος.Από χτες που μπήκα είδα τόσα πολλά.Έχετε κάνει απίθανη δουλεία 1000 μπράβο σ'ολα τα άτομα που ασχολούνται.Σπάνια θα μπω σε τέτοιες σελίδες που είναι με συζητήσεις και θα μείνω πάνω απο 1 ώρα.
    ΜΠΡΑΒΟ.Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 364988687 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 140 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Παρ 12 Οκτ - 15:28

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ψήφισα Πάρα πολύ καλό αν και τέλειο έπρεπε να έβαζα Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 879974

    Δημοσίευση: 141 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Δευ 12 Νοε - 15:02

    tomastomas22

    tomastomas22
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαλια ειναι.....
    πλακα κανω μια χαρα ειναι

    Δημοσίευση: 142 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:05

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    tomastomas22 έγραψε:χαλια ειναι.....
    πλακα κανω μια χαρα ειναι

    θα ήθελες να είχες και εσύ με τέτοια σελίδα ε;Είναι από τις καλύτερες σελίδες που έχω μπει.Αν δεν έχεις ιδέα από σελίδες δεν πρόκειτε να καταλάβεις πόσο καλή και χρήσιμη είναι η συγκεκριμένη σελίδα.Που μπορεί όπως λες να κάνεις πλάκα ίσως όπως και να το λες επίτηδες WinkΌποτε τις "κακίες" μη τις λες έτσι όταν οι ίδιοι σ'εχουν βοηθήσει στα προβλήματα που έχεις στον υπολογιστή.Όπως και σε εμένα το ίδιο ότι έχω ζητήσει αμέσως μ'έχουν βοηθήσει.

    Δημοσίευση: 143 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:09

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπαρχουν και χειροτερες οπως εχω πει...

    Δημοσίευση: 144 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:15

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    η σελιδα ειναι απο της καλητερες οντος μετο που ζιτισεις βοιθια αμεσος ανταποκρινοντε αλες φορες δινουν λιση στο προβλιμα σου και αλες σου λενε που να κιταξης και τη να δης για να λισης το προβλιμα σου ;-)

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 145 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:27

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Απο την πρωτη μερα που μπηκα εδω με επιασε μια σιχαμαρα!! Ειδικα οι moderators ειναι για σκοτωμα!!!

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 146 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:29

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mix4lis έγραψε:Απο την πρωτη μερα που μπηκα εδω με επιασε μια σιχαμαρα!! Ειδικα οι moderators ειναι για σκοτωμα!!!


    οπος εσυ ασ πουμε Razz

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 147 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:31

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mix4lis έγραψε:Απο την πρωτη μερα που μπηκα εδω με επιασε μια σιχαμαρα!! Ειδικα οι moderators ειναι για σκοτωμα!!!

    Οχι πλεον...

    Δημοσίευση: 148 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:34

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:
    Οχι πλεον...
    χαχα Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 149 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τρι 13 Νοε - 16:49

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Yπάρχουν moderator που κάνουν πολύ καλή δουλεία και υπάρχουν moderator που το μόνο που κάνουν είναι να "πειράζουν" τους άλλους.

    Δημοσίευση: 150 Σας αρέσει το φόρουμ μας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Σας αρέσει το φόρουμ μας? Τετ 14 Νοε - 18:52

    tomastomas22

    tomastomas22
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αμα δεν μου αρεσε η σελιδα δεν θα καθομουν καν να εγραφα ουτε να εχανα τον χρονο μου,το ξερω οτι με εχουνε βοηθησει και τους εχω ευχαριστησει...
    alexakis123 έγραψε:
    tomastomas22 έγραψε:χαλια ειναι.....
    πλακα κανω μια χαρα ειναι

    θα ήθελες να είχες και εσύ με τέτοια σελίδα ε;Είναι από τις καλύτερες σελίδες που έχω μπει.Αν δεν έχεις ιδέα από σελίδες δεν πρόκειτε να καταλάβεις πόσο καλή και χρήσιμη είναι η συγκεκριμένη σελίδα.Που μπορεί όπως λες να κάνεις πλάκα ίσως όπως και να το λες επίτηδες WinkΌποτε τις "κακίες" μη τις λες έτσι όταν οι ίδιοι σ'εχουν βοηθήσει στα προβλήματα που έχεις στον υπολογιστή.Όπως και σε εμένα το ίδιο ότι έχω ζητήσει αμέσως μ'έχουν βοηθήσει.


    Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης