thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:01

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδιά έφτιαξα αυτό το φόρουμ http://(απαγορεύεται η διαφήμιση απο παράνομα site).forumgreek.com/ αλλά πρίν προχωρίσω θέλω να απαντήσετε στα ερωτήματα εαν βέβαι μπορειται.

    1. Στο φορουμ μου μπορώ να βάλω κατηγορίες όπως: προγραμματα, παιχνίδια, μουσική, ταινίες και αρχεία pdf?

    2. Στο φορουμ σας εχετε μόνο freerawe?

    3. Εάν βάλω λίνκς από διάφορα φορούμς θα θεωρειθούν παράνομα?

    Δημοσίευση: 2 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλησπερα εμεις εδω οπως το ξερεις ασχετα τι εχεις πει σε αλλα σιτε ειμαστε μονο για συζητησεις και εχουμε μονο freeware προγραμματα μπορεις να τα δεις ειναι ολα free που τα βρισκεις στο νετ ελευθερα οχι απο hotfile και τετοια.Οταν υπαρχει καλη δουλεια υπαρχουν και μελη αν υπαρχει αντιγραφη απο εδω και απο εκει τοτε δεν νομιζω να υπαρχει επιτυχια σε κατι τετοιο καλυτερα οτι φτιαξεις να το φτιαξεις μονος σου...

    3.οχι αν βαζεις λινκ απο αλλα σιτε δεν ειναι παρανομο γιατι οι αλλοι που τα ανεβαζουν ειναι παρανομο για ενα οχι αλλα γιατι να το κανεις αυτο?θα μπαινουν ολοι εκει να το κατεβαζουν δεν θα μπαινει κανεις σε σενα.

    1.αν εσυ πιστευεις οτι θελεις να βαλεις μπορεις να βαλεις βεβαια με δικια σου ευθυνη γιατι ολα αυτα εχουν πνευματικα δικαιωματα...αν δεις ομως υπαρχουν παρα πολλα σιτε με downlaods οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα μονο σε σενα



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Παρ 10 Ιουν - 20:07, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:06

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    diladi apo rapidshare hotfile ktl einai paranoma swsta?

    Δημοσίευση: 4 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:10

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    συμπληρωσα και αλλα πιο πανω διαβασετα αν θελεις...

    αναλογα τι εννοεις αν περνεις κατι εσυ πχ εχεις κατι στο pc δηλαδη ενα βιβλιο και το ανεβαζεις με hotfile και τετοια τοτε δεν ειναι παρανομα αλλα οπως εχω γραψει πιο πανω υπαρχουν παρα πολλα τετοια σιτε (και δεν ειμαστε εμεις μεσα σε αυτο) που εχουν downloads και ειναι οκ δεν θα σου πουμε εμεις αν εισαι οκ η οχι αν εσυ πιστευεις κατι τετοιο οκ...


    το φορουμ σου ειχε διαγραφτει 2 φορες αν δεν κανω λαθος σωστα?για πιο λογο το διεγραψες η στο διαγραψανε?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:10

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και μην γραφεις με greeklish απαγορευονται

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:11

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Apla thelw na gemisw to forum moy me poli iliko gia afto thelw na parw links apo alla site. eisai sigoyri poy den einai paranoma ean ta kanw copy apo alla site kai valw sto diko moy???

    Δημοσίευση: 7 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:13

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δε γράφω με greeklish απλά ξεχάστικα και έγγραφα με λατινικούς χαρακτήρες.

    Δημοσίευση: 8 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:13

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    gkeinstein έγραψε:Apla thelw na gemisw to forum moy me poli iliko gia afto thelw na parw links apo alla site. eisai sigoyri poy den einai paranoma ean ta kanw copy apo alla site kai valw sto diko moy???

    μην γραφεις με greeklish δεν σου ειπα δεν ειναι παρανομο σου ειπα οτι πιστευεις εσυ αν βαζεις πηγη δηλαδη το πηρα απο εδω τοτε δεν νομιζω να εχεις εσυ τοσο μεγαλο προβλημα αλλα σου ξανα λεω ποτε δεν ξερεις αν παλι δεν στο επιτρεψουν και αλλα λινκ να βαζεις παλι μπορει καποιος απο το server να σου πει οτι ειναι παρανομο

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 9 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:17

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το φορουμ το είχα με ένα παιδί και το εκάνε αυτός διαγραφεί επειδή ανεβάζαμε λινκς απο το ....(οχι λινκ)

    Δημοσίευση: 10 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:19

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μου είχες στείλει πμ παλίοτερα εδώ και μου είπες να μπω στο σιτε σου αν δεν ήσουν εσύ τότε ήταν κάποιον απο εσάς.Έκανα μια εγγραφή και ήταν ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ μα ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ με ένα άλλο φόρουμ δεν λέω όνομα αλλά εσύ θα έχεις καταλάβει ποιο ήταν γιατι το έκανες αντιγραφή απο το άλλο και δεν έκανες κατι εσύ απο μόνος σου. Wink

    και οπως είδα πιο πάνω γιατι το διαγράψατε;

    Δημοσίευση: 11 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:22

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εάν αλλάξω το url του φορουμ μου λες τοτε να εχω το δικαίωμα να ανεβάζω λινκς απο άλλα φορουμ δίνοντας πάντα την πηγή? Ποιος θα καταλάβει οτι τα λινκς που βάζω είναι παράνομα? τι να κάνω για να εχώ το δικαιώμα να ανεβάζω λινκς απο το rapidshare megaupload hotfile ktl??

    Δημοσίευση: 12 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:29

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ο φίλος μου ήθελε να το κάνει να μοιάζει με εκείνο το site.

    Το διαγράψε και τις 2 φορές αυτός αλλα τώρα δε θα το σβήσει κάνεις επειδή θα το χειριστό εγώ μόνος.

    Τώρα ρωτά από δω και από εκεί για να μάθω κάποιες πληροφορίες και μετά να βάλω κατηγορίες στο φορούμ μου.

    Μια πληροφορία που πήρα τώρα είναι ότι τα προγράμματα πρέπει να είναι freeware.

    Δημοσίευση: 13 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:33

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδιά από το free forum μόνο freeware μπορούμε να ανεβάζουμε? Αν ναι δώστε μου μια πηγή για να τα διαβασω.

    Δημοσίευση: 14 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:36

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ξερω να σου πω περισσοτερα πως γινεται αυτο που λες...

    δεν εχει σημασια στο να αλλαξεις το ονομα του φορουμ σου ειτε το κανεις πχ thegreeksenergy ειτε το κανεις thegreeksenergy1 to περιεχομενο εχει σημασια

    τωρα τι να σου πω για πιο πολλα κανε μια δοκιμη και οτι γινει αλλα μην το κανεις σαν το αλλο που λες βαλε λιγη φαντασια και λιγο κοπο μια που θελεις να κανεις κατι καλο και μην τα περνεις ολα απο "εδω και απο εκει" υπαρχουν απειρα στο ιντερνετ που μπορεις να βρεις για να διαφερεις..εμεις παντως τα εχουμε φτιαξει τα παντα μονοι μας δεν ειναι τιποτα ετοιμο

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 15 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:37

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    gkeinstein έγραψε:Παιδιά από το free forum μόνο freeware μπορούμε να ανεβάζουμε? Αν ναι δώστε μου μια πηγή για να τα διαβασω.

    δεν νομιζω οτι ειπα εγω κατι τετοιο αν το φορουμ ειναι free πρεπει να ανεβασεις μονο freeware εμεις που δεν ειμαστε free τοτε γιατι βαζουμε μονο freeware προγραμματα?εμεις απλα θελουμε να ειμαστε οκ οταν το φορουμ μας ειναι μονο για συζητηση και κουβεντουλα γιατι να ασχοληθουμε και με αλλα?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 16 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:38

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Φίλε μου,δεν έχει σημασία από που είναι τα link - αλλά τι περιέχουν.

    Από την στιγμή,που το περιεχόμενο του link είναι νόμιμο (κάποιο free πρόγραμμα πχ),τότε μπορείς να βάλεις link από παντού - Hotfile - Rapidshare κτλ.

    Αν όμως τα link περιέχουν κάτι το οποίο έχει πνευματικά δικαιώματα,πχ μια ταινία,σαφώς και δεν είναι νόμιμο.

    Δημοσίευση: 17 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:40

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μια αναζητηση να κανεις στο google θα βρεις πολλα που θα λενε για παρανομα σιτε η οχι



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Παρ 10 Ιουν - 20:43, 2 φορές συνολικά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 18 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:42

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Συμφωνώ με όλα όσα λες απλά θέλω στο φορουμ να βάλω προγραμμά με κράκ εννοείται και φριγουερ εκτός από προγραμματα θέλω να βάλω και ταινίες και μουσική. Είσαι σίγουρη για αυτό που είπες δηλαδή οτι απο rapidshare hotfile κτλ σαίτε δεν μπορω να ανεβάσω??

    Εσύ από πού τα διάβασες και γνωριζεις όλα όσα λες?
    Πειράζει που σου μιλάω στον ενικό?

    Δημοσίευση: 19 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:43

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    επανω σου ειπε ο Γιαννης οτι αν ειναι σε freeware δεν ειναι παρανομο γιατι υπαρχουν free παντου στο νετ και τα βρισκεις ελευθερα


    ΠΑΡΑΝΟΜΟ
    ειναι αυτο που εχεις
    βαλει μολις μπηκα στο φορουμ σου με εναν λογαριασμο που μου εδωσαν και
    ζητας λεφτα για πιο λογο ζητας λεφτα αν δεν εχει κατι το φορουμ σου μεσα
    η γενικα για πιο λογο να ζητας λεφτα απο ατομα?αν κανεις κατι για σενα
    γιατι ο αλλος να πληρωσει για να βγαλεις εσυ καποια λεφτα?

    αν σου ελεγα εγω θελω λεφτα επειδη σε βοηθαω θα μου εδινες?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 20 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:54

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδιά έχω μπερδευτεί πάρα πολύ. Giannis173 δηλαδή στο free forum μόνο free προγράμματα μπορείς να βάλεις?

    [url=https://www.thegreeksenergy.com/u198][/url]

    Δημοσίευση: 21 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:55

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    gkeinstein έγραψε:Παιδιά έχω μπερδευτεί πάρα πολύ. Giannis173 δηλαδή στο free forum μόνο free προγράμματα μπορείς να βάλεις?

    [url=https://www.thegreeksenergy.com/u198][/url]



    Ναι

    Δημοσίευση: 22 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 20:58

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι βρε Κωνσταντινε τι λες εμεις ειμαστε free forum?


    κανε μια δοκιμη και βλεπεις τωρα τι αλλο να σου πουμε...



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Παρ 10 Ιουν - 21:01, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 23 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 21:01

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ♥️stroymfita♥️ έγραψε:οχι βρε Κωνσταντινε τι λες εμεις ειμαστε free forum?

    όχι δεν είμαστε free ... :D

    Δημοσίευση: 24 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 21:02

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Η Στρουμφίτα έκανε μια καλή ερώτηση μήπως μπορεις να απαντησεις Κωνσταντινε?

    Δημοσίευση: 25 Γενική συζήτηση για φορουμ Empty Απ: Γενική συζήτηση για φορουμ Παρ 10 Ιουν - 21:03

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    απαντησε δεν ειμαστε free εμεις καμια σχεση πληρονουμε κανονικα domain μπορεις να το δεις και εχουμε και πνευματικα δικαιωματα σε καποια θεματα.



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Παρ 10 Ιουν - 21:04, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης