thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +5
    Paulos
    Dark Fairy*
    giannis173
    Θάλεια
    kardoula
    9 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπερα σας ,χρειαζομαι επειγοντως βοηθεια No
    Εκανε διακοπη ρευματος το πρωι και ημουν στον υπολογιστη,αρχησε το τροφοδοτικο να κανει μπιπ-μπιπ και τον εκλεισα.
    Ελα μου ομως που με παιρνει τηλ μια κοπελα και μου ζητουσε επειγοντως να της στειλω κατι σημειωσεις στο ε-μαιλ της για την σχολη και αναγκαστικα τον ξανανοιξα.
    Τον ανοιξα λοιπον αλλα μεσα σε 5 λεπτα αρχισε το τροφοδοτικο να κανει γρηγορα μπιπ-μπιπ ,δεν προλαβα να το κλεισω καν και εκλεισε απο μονο του.......
    Οταν ηρθε το ρευμα , ο υπολογιστης ανοιγε και μου εδειχνε το εξης : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και μετα απο 30' [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ..
    Δεν μου μπαινει καθολου στα windows..
    Αν καποιος ξερει καλα απο υπολογιστες μπορει να μου πει τι ειναι και τι μπορω να κανω? ρωτησα και εναν τεχνικο (αν και μου εχουν πει οτι ειναι κλεφτης) και
    δεν ηξερε ή μαλλον δεν ηθελε να πει..και μου ειπε να τον παω αυριο αλλα δεν εχω ρε παιδια χρηματα αν ζητησει τα μαλλιοκεφαλα του...
    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki ειναι μικρος 12 χρονων δεν ειναι της παρεα μας για να σου πω σιγουρα να μιλησεις....Για σενα το λεω τωρα εσυ κανε οτι θελεις...

    μολις μπει ο Γιαννης θα σε βοηθησει καλυτερα τωρα εσυ κανονιζεις...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Shocked εχεις δικιο δεν το ειδα. περιμενω να μπει ο giannis173 πως κ πως :-/

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki πηγες στην τελευταια επιλογη?μπορει να ειναι καμενος ο δισκος

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παρακαλω να απαντουν ατομα που γνωριζουν απο υπολογιστες,μπηκα στο site για να τον σωσω οχι να τον ξετιναξω!!!
    ευχαριστω!

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αστερακι μην στεναχωριεσαι οταν μπει γνωριζει πολλα απο pc θα σου πει την λυση απλα μην εμπιστευεσαι ατομα που κανουν ποστ μονο εκει που θελουν Wink αν καταλαβες καταλαβες και δεν ειναι της παρεα μας για να σου πω να τον εμπιστευτεις και να του δωσεις αυτα που σου λεει...

    και κατι ακομα αν θελεις γραψε το σκυπε σου αν μπορεσουμε να κανονισουμε σημερα καμια συναντηση και να μας γνωριζεις και αν μπορεσουμε να σε βοηθησουμε και live απο τον Γιαννη θα εξαρτηθει...αυτος ειναι υπευθυνος για τα pc.



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Κυρ 26 Ιουν - 14:37, 2 φορές συνολικά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikos b g7 έγραψε:asteraki πηγες στην τελευταια επιλογη?μπορει να ειναι καμενος ο δισκος

    στο return to os choices meny εννοεις niko?

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γιαυτο και βοηθαμε αν δεις ποσα θεματα εχουμε στην βοηθεια 100 θεματα
    και στα 100 πηραν ολοι απαντησεις και γραφουν οτι το ελυσαν...τωρα τι
    σου λεει μπες εκει και εκει για διαφημιση αρκετοι υπαρχουν που στην τελικη δεν γνωριζουν τιποτα...

    αυτα απο εμενα!

    θα μπει ο ειδικος και θα σου απαντησει!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τελικά μπόρεσες να μπείς στην ασφαλή λειτουργία να δείς αν μπορείς να σώσεις κάτι;

    και κατί ακόμα είσαι στο καλύτερος μέρος για βοήθεια.Το λέω εγώ που είμαι απλό μέλος και 2 φορές χρειάστηκα και αμέσως τα παιδιά βοήθησαν και μου έλυσαν το πρόβλημα αμέσως όπως αναφέρεται πιο πάνω η στρουμφίτα.

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki_m έγραψε:
    nikos b g7 έγραψε:asteraki πηγες στην τελευταια επιλογη?μπορει να ειναι καμενος ο δισκος

    στο return to os choices meny εννοεις niko?
    ναι αστερακι αλλα αν εχει χτυπησει σκληρος δισκος προσπαθισε να παρει καποιος που ξερει απο η/υ back up

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroumfita ,απλα τον ρωτησα που αναφεροταν Neutral μην μου θυμωνεις please [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Gianni μου δεν εχω ιδεα περιμενω τον συνονοματο σου να μπει και να με σωσει.
    Χθες πηγα στον τεχνικο και του τα εξηγησα ,και επρεπε να ησουν σε μια γωνια και να τον εβλεπες.. Γι αυτο μου την εδωσε και εψαξα forum [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Εννοειται πως τους εμπιστευομαι :-)

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki προτων ups εχες?αν οχι εχει καει ο δισκος το ups κραταει το ρευμα για 20 λεπτα

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikos b g7 έγραψε:asteraki προτων ups εχες?αν οχι εχει καει ο δισκος το ups κραταει το ρευμα για 20 λεπτα
    niko εχω ups ναι...αλλα ειναι συνδεδεμενο μαζι κ με την τηλεοραση και επειδη κανει συχνες διακοπες ρευματος ισως ειχε τραβηξει ρευμα..
    δε ξερω αν καηκε ο δισκος,θα δειξει :-)

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki_m έγραψε:
    nikos b g7 έγραψε:asteraki προτων ups εχες?αν οχι εχει καει ο δισκος το ups κραταει το ρευμα για 20 λεπτα
    niko εχω ups ναι...αλλα ειναι συνδεδεμενο μαζι κ με την τηλεοραση και επειδη κανει συχνες διακοπες ρευματος ισως ειχε τραβηξει ρευμα..
    δε ξερω αν καηκε ο δισκος,θα δειξει :-)
    ισως εχει τραβηξει ρευμα οπως ειπες σε βοηθησα αρκετα Smile

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Razz Razz Razz

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι βεβαια αστερακι δεν σου θυμωσα απλα υπαρχουν πολλα ατομα που κανουν spam οπου βρουνε λεγοντας οτι θα σου βρει λυση και μπες εδω και κανε εδω και τετοια τα σχολια τα διεγραψα γιατι δεν χρειαζεται να υπαρχουν τετοια σχολια στο συγκεκριμενο θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :flower:

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μήπως αν θέλεις μπορείς να βάλεις εξωτερικό δίσκο και να δεις αν σε βάλει στα windows. Wink

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τι έγινε ρε παιδιά εδώ - 3 σελίδες με απαντήσεις,πότε προλάβατε?? :D

    asteraki_m έγραψε:δεν μου εμφανισε κανενα Welcome to Setup για να πατησω το πληκτρο R,αλλα παρολο αυτα το παταγα και τιποτα

    Εννοείται ότι δεν θα σου εμφανίσει,πρέπει να εκκινήσεις τον υπολογιστή σου από το cd.


    asteraki_m έγραψε:Μηπως φταιει το οτι δεν εχω το cd οπως ανεφερα?

    Φυσικά και φταίει αυτό - στο είπα από τα πρώτα post,ότι αν δεν έχεις το cd των windows *ΔΕΝ* πρόκειται να κάνεις την επιδιόρθωση,είναι απαραίτητο το cd.Αν δεν το έχεις δυστυχώς δεν πρόκειται να προχωρήσεις στην διαδικασία επιδιόρθωσης.

    asteraki_m έγραψε:οταν βαζω ενα cd ,μας το εχουν δωσει απο την σχολη, ubuntu λεγεται ανοιγει και μπορω να βλεπω τη μνημη μου. "Μερικως" δηλαδη,γιατι μου εμφανιζει "Lin1" , "Lin2" (μαλλον ειναι χωρισμενος,σωστα?)..αλλα αυτα που ειχα στην επιφανεια εργασιας και downloads..στα windows δεν τα εμφανιζει,και μαλλον δικαιολογημενα. Μπορω να παρω μια εξωτερικη μνημη και να τα μεταφερω εκει?

    Μπορείς και "βλέπεις" τον δίσκο σου θέλεις να πεις - όχι την μνήμη.Αυτό που λες για την ονομασία το "lin1" κτλ,δεν το πολυ-καταλαβαίνω διότι τα linux (όπως το Ubuntu) ονομάζουν αλλιώς τους δίσκους - και οχι lin1 ή lin2.Εμπάς περιπτώση,υποθέτω ότι μιλάς για τους σκληρούς δίσκους.

    Αν ανοίξεις κάποιον από τους δίσκους,και περιηγηθείς στο "Documents and Settings" θα δεις τον φάκελο "Επιφάνεια Εργασίας" και τον φάκελο "Τα εγγραφά μου".Εκεί μέσα είναι αυτά που δεν βλέπεις (αν δεν έχει πάθει ζημιά ο σκληρός ώστε να έχουν χαθεί).

    Τέλος,μπορείς να πάρεις ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο και να αντιγράψεις τα αρχεία σου - είναι μια πολύ καλή λύση ώστε να μην τα χάσεις (τα αρχεία).


    asteraki_m έγραψε:Δοκιμασαμε με ενα παιδι να αλλαξουμε σκληρο δισκο (θυμασαι που φοβομουν αν μου τον εχει καψει?) και βαλαμε τον δικο του,και ανοιγει καλα.

    Ο δικός σου υπολογιστής δεν ανοίγει γιατί έχει μάλλον έχει πρόβλημα με τον τομέα εκκίνησης.Αφού έβαλες κάποιο άλλο δίσκο που *ΔΕΝ* έχει κάποιο πρόβλημα ήταν πιθανό να ανοίξει - όπως και άνοιξει.
    Και λεω "ήταν πιθανό" γιατί αυτό γίνεται 1 στις 100 :D Μην με ρωτήσεις γιατί - είναι άλλο θέμα αυτό,για κάποιο άλλο topic.

    asteraki_m έγραψε:αν μου ειχε καει ο σκληρος ,τοτε πως μπορω και βλεπω αρχεια μου και οταν αλλαζω σκληρο γιατι λειτουργει καλα?

    Είπαμε από την αρχή ότι ίσως έχει πάθει ζημιά ο δίσκος σου - σπάνιο αλλά πιθανό.Να έχει "καεί" δεν το νομίζω,γιατί δεν θα μπορούσες να δεις τα αρχεία σου.Μπορεί να έχει καταστραφεί κάποιος συγκεκριμένος τομέας του δίσκου.Το γιατί λειτουργεί καλά όταν αλλάζεις δίσκο στο απάντησα αμέσως πιο πάνω.

    Το ξαναλέω ότι αν *ΔΕΝ* έχεις το cd εγκατάστασης των windows *ΔΕΝ* μπορείς να προβείς σε αυτήν την διαδικασία (επιδιόρθωση).Επίσης,από την στιγμή που έχεις κάποιο εξωτερικό σκληρό δισκο,αντέγραψε και εκεί τα αρχεία σου - για κάθε ενδεχόμενο.

    Μερικές εκδοχές:
    Να ξέρεις ότι αν κάνεις επιδιόρθωση είναι πιθανό να μην πετύχει και να αναγκαστείς να κάνεις format (Και στο format είναι απαραίτητο το cd).

    Αν κάνεις format και σου ξανακάνει κάποιο "κόλπο",να είσαι σίγουρη ότι *ΔΕΝ* γλιτώνεις την αγορά νέου δίσκου.

    kardoula

    kardoula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σ'ευχαριστω πολυ :D
    Να σε ρωτησω λιγο κατι ασχετο; πριν μου παθει προβλημα ο υπολογιστης ειχα βαλει κωδικο στον υπολογιστη οταν ανοιγει και με τον καινουργιο σκληρο δε μου ζητησε scratch γιατι εγινε αυτο?
    Eνα παιδι απο το τηλ μου ειπε πως μπορω και να γραψω ενα προγραμμα απο το ιντερνετ boot? δε θυμαμαι κιολας πως το ειπε . Εχεις ακουσει κατι γι'αυτο?
    Και κατι τελευταιο ο δισκος αν χρησιμοποιηθει σε αλλον υπολογιστη μπορει και να δουλεψει? Shocked

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    asteraki_m έγραψε:πριν μου παθει προβλημα ο υπολογιστης ειχα βαλει κωδικο στον υπολογιστη οταν ανοιγει και με τον καινουργιο σκληρο δε μου ζητησε,γιατι εγινε αυτο?


    Μα φυσικά επειδή άλλαξες δίσκο.Ο κωδικός που είχες βάλει,ήταν στα windows που υπήρχαν στο "Α" δίσκο.Εφ' όσον έβαλες τον δίσκο "Β",φυσικό είναι να μην υπάρχει κωδικός,όπως δεν υπάρχουν και αρχεία σου - ρυθμίσεις σου κτλ στον δίσκο "Β".


    asteraki_m έγραψε:Eνα παιδι απο το τηλ μου ειπε πως μπορω και να γραψω ενα προγραμμα απο το ιντερνετ boot? δε θυμαμαι κιολας πως το ειπε . Εχεις ακουσει κατι γι'αυτο?


    Δεν μπορώ να καταλάβω για τι ακριβώς μιλάς.Να το γράψεις που;;Και ποιο πρόγραμμα;;Αν γίνεις λίγο πιο ξεκάθαρη θα μπορέσω να σε βοηθήσω και σε αυτό (αλλά αμφιβάλω αν έχει σχέση με το προβλημά σου).



    asteraki_m έγραψε:Και κατι τελευταιο ο δισκος αν χρησιμοποιηθει σε αλλον υπολογιστη μπορει και να δουλεψει?


    Σαφώς και όχι.Από την στιγμή που έχουν πρόβλημα με την εκκίνηση τα windows που είναι εγκατεστημένα σε αυτό τον δίσκο,σε όποιο pc και να βάλεις τον δίσκο δεν πρόκειται να δουλέψει.

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ψάχνοντας σήμερα λίγο στο διαδίκτυο,βρήκα ένα iso (εικόνα δίσκου),το οποίο iso είναι η recovery console (κονσόλα αποκατάστασης) για τα windows xp.


    Ο τρόπος λοιπόν να διορθώσετε (αν δεν το έχετε κάνει ήδη :D ) το πρόβλημα που προέκυψε στον υπολογιστή από την διακοπή ρεύματος είναι ο εξής:


    Πρώτα από όλα πρέπει να κατεβάσετε το iso της recovery console από εδώ
    Κώδικας:
    http://hotfile.com/dl/122550883/70510e2/xp_recovery.iso.html
    (Το αρχείο είναι καθαρό και ανεβασμένο από εμένα στο hotfile)


    Εφ' όσον το κατεβάσετε,σειρά έχει τώρα να το γράψετε σε ένα άδειο cd ως iso (εικόνα δίσκου) με κάποιο πρόγραμμα εγγραφής που να υποστηρίζει εγγραφή iso.Αν δεν έχετε κάποιο πρόγραμμα για αυτήν την δουλειά,μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το ImgBurn [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


    Το πως γράφουμε μια εικόνα δίσκου σε cd μπορούμε να το δούμε εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


    Αφού γράφτηκε το cd,το βάζουμε στο cd-dvd drive και ξεκινάμε τον υπολογιστή.Κατά την εκκίνηση θα εμφανιστεί ένα μήνυμα που λέει "Press any key to boot from cd - dvd".Εκεί πατάμε από το πληκτρολόγιο ένα οποιοδήποτε πλήκτρο για να εκκινήσει ο υπολογιστής από το cd.Σε περίπτωση που δεν ξεκινήσει ο υπολογιστής *από το cd*,αλλάζουμε από το BIOS την προτεραιότητα εκκίνησης βάζοντας πρώτο στην λίστα το cd-dvd drive.


    Για όσους δεν ξέρουν πως ρυθμίζετε η προτεραιότητα εκκίνησης από το BIOS,περισσότερες πληροφορίες εδώ --> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


    Ξεκινάμε λοιπόν με την κονσόλα αποκατάστασης (recovery console).


    *****1o βήμα*****


    Αφού ξεκινήσει ο υπολογιστής από το cd,αν όλα έχουν πάει καλά θα αρχίσουν να φορτώνουν κάποια αρχεία,και έπειτα θα δούμε την παρακάτω εικόνα.

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Εκεί πατάμε από το πληκτρολόγιο το R για να μπούμε στην κονσόλα αποκατάστασης


    *****2ο βήμα*****


    ***Στις εικόνες που ακολουθούν παρακάτω,θα προσέξετε ότι είναι στα ελληνικά.Στο recovery cd που δουλεύετε θα είναι στα αγγλικά.Οι εικόνες έχουν προστεθεί για να γίνουν καλύτερα κατανοητά τα βήματα.***

    Εφ' όσον κάναμε είσοδο στην κονσόλα αποκατάστασης,θα δούμε την παρακάτω εικόνα.

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Εδώ προφανώς,μας ζητάει να επιλέξουμε ποια εγκατάσταση των windows θέλουμε να διορθώσουμε.Εμείς φυσικά έχουμε μια μόνο εγκατάσταση,οπότε πατάμε απο το πληκτρολόγιο τον αριθμό 1 και μετά το ENTER.


    *****3o βήμα*****


    Αφού πατήσαμε το ENTER από το προηγούμενο βήμα,θα εμφανιστεί η παρακάτω εικόνα.

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Εδώ μας ζητάει να πληκτρολογήσουμε τον κωδικό πρόσβασης του διαχειριστή.Πληκτρολογούμε λοιπόν τον κωδικό που είχαμε ορίσει στα windows και πατάμε το ENTER.Αν δεν είχαμε βάλει κωδικό πρόσβασης,πατάμε απλώς το ENTER.


    *****4ο βήμα*****


    Αφού έγινε δεκτός ο κωδικός μας,θα εμφανιστεί αυτή η εικόνα

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Εδώ πληκτρολογούμε τις εντολές που μας ενδιαφέρουν.Πληκτρολογούμε λοιπόν πρώτα την εντολή "chkdsk /r" (χωρίς τα εισαγωγικά - και προσοχή στο κενό ανάμεσα στο "k" και στο "/" ).Αν εμφανιστεί μια οθόνη επιβεβαίωσης της ενέργειάς μας,πατάμε το "Y" που ισοδυναμεί με θετική απάντηση και μετά το ENTER. ( Y=yes , N=no ).


    Αφού εκτελεστεί και *τελειώσει* η εκτέλεση της παραπάνω εντολής,θα πληκτρολογήσουμε μια ακόμα εντολή.Γράφουμε λοιπόν "fixboot" (χωρίς τα εισαγωγικά) και πατάμε το ENTER.Θα εμφανιστεί ερώτηση για την επιβεβαίωση της ενέργειάς μας.Πατάμε πάλι "Y" και μετά το ENTER.Αφού πατήσαμε το ENTER θα εμφανιστεί η παρακάτω εικόνα,που μας ενημερώνει ότι η εντολή "fixboot" εκτελέστηκε με επιτυχία.

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    *****5ο βήμα και τελευταίο*****


    Βγαίνουμε από την κονσόλα αποκατάστασης γράφοντας "exit" (χωρίς τα εισαγωγικά) και πατάμε το ENTER.Μόλις ο υπολογιστής κάνει επανεκκίνηση φροντίζουμε να βγάλουμε το cd για να μην εκκινήσει πάλι από αυτό.Αν όλα έχουν πάει καλά,λογικά θα πρέπει να ξεκινήσουν κανονικά τα windows.


    Ίσως να μην λυθεί το πρόβλημα,αλλά μια προσπάθεια σίγουρα αξίζει.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης