thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +10
    vasothrilos61
    Ιωάννα
    adespotos21
    Christina
    Βασίλης
    rafaella
    Dark Fairy*
    mariannitaki
    Θάλεια
    Emy
    14 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Βλέπετε True Blood; Σας αρέσει;

    Σύνολο Ψήφων : 20

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 11 Ιουλ - 23:50

    Emy

    Emy
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcRm5YQiooMdwy2Vrldv1g-gBeDIkbS-_MiQNJCSLqpwGMO48gcHlw Σε έναν διαφορετικό κόσμο, όπου οι
    άνθρωποι συνυπάρχουν ειρηνικά με τα… βαμπίρ, μας μεταφέρει αυτή η
    πρωτότυπη σειρά φαντασίας. Τη σκηνοθεσία υπογράφει ο Άλαν Μπολ (Όσκαρ
    σεναρίου για το «American Beauty» & ΕΜΜΥ σκηνοθεσίας για τη σειρά
    «Six Feet Under»).

    πηγή: www.antenna.gr

    Με τους ~>Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten.

    TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcS5CYPcstqMfPRLmi5cfrRuweecKa_z-BlLXfv5XTg5zapTZA9KaQ TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQH-SXSyWKMXlq5_aSSZR43k5yylzQ1m2wl_gjYpP9JBlf40yOI TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcRnoeLblOmfEF682xYtzzaIdzouszdChu2qynjGIyluKsGW5qFi


    Δημοσίευση: 26 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τετ 5 Οκτ - 18:28

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πω και να φανταστεις καμια απο τις 3 δεν εχω δει Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Παρ 7 Οκτ - 12:41

    adespotos21

    adespotos21
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχω κολησει με το true blood, τρελενομαι με τις ατακες του Lafayette, του τυπου bitch, whore και αλλα τρελα που λεει. εχω δει και τις 4 σεζον

    http://ahtipito.blogspot.com/

    Δημοσίευση: 28 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 9 Οκτ - 18:47

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    adespotos21 έγραψε:εχω κολησει με το true blood, τρελενομαι με τις ατακες του Lafayette, του τυπου bitch, whore και αλλα τρελα που λεει. εχω δει και τις 4 σεζον

    αμα το ξεκινήσεις είναι κόλημα Smile

    Δημοσίευση: 29 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 9 Οκτ - 18:52

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γιαυτο και δεν ξεκινησα να το βλεπω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 9 Οκτ - 18:56

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν κάποια στιγμή έχεις χρόνο ξεκίνα το αξίζει

    Δημοσίευση: 31 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 9 Οκτ - 18:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μου αρεσουν τετοιες σειρες. Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τρι 11 Οκτ - 0:22

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα τελειωνω την 4η σεζόν..... περιμένω την 5η για να δούμε....

    Δημοσίευση: 33 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τρι 11 Οκτ - 0:23

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    στη τηλεοραση ποτε ξεκιναει?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 34 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τρι 11 Οκτ - 0:25

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η 4η?

    Δημοσίευση: 35 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τρι 11 Οκτ - 0:29

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα ξεκινησει η 4 σεζον?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 36 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Τρι 11 Οκτ - 0:31

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν θυμηθεί ο αντ1 θα τα δείξει από το νέο έτος λογικά

    Δημοσίευση: 37 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Σαβ 19 Νοε - 20:36

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΕΓΩ ΨΗΦΙΣΑ: Δεν το έχω δει ποτέ και ούτε πρόκειται!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 38 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Παρ 21 Σεπ - 10:14

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν την εχω δει παρα μονον το τρειλερ αλλα ειναι μια ....... και μιση. Δεν μου αρεσουν τετοιου ειδους ταινιες. Προτιμω τα θριλερ. Αντιθετως παρακολουθω τα csi Miami , N.York και ανεξιχνιαστες υποθεσεις.

    Δημοσίευση: 39 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 21 Οκτ - 13:37

    Vasilis1818

    Vasilis1818
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για μενα μπροστα στο Vampire diares δεν πιανει μια οπου εχω δει ολες τις σεζον και τωρα ειμαι στην 4η.
    Βεβαια μια μικρη ματια εριξα σε αυτην την σειρα... Αλλα δεν μου εκανε το "κλικ" για να συνεχισω.

    Δημοσίευση: 40 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 21 Οκτ - 16:28

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Δεν το έχω δει, αλλά ίσως στο μέλλον ναι!
    εβαλα αυτο γιατι δεν το εχω δει ποτε και ισως το δω καποια στιγμη γενικα


    TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 2920475889

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 41 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Κυρ 21 Οκτ - 16:30

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Emy έγραψε:Το έχει αργά...και μάλιστα δεν αρχίζει στις 12 αλλά 12 μιση! Και μέχρι να τελειώσει...μιάμιση! Neutral Αλλά έχω εθιστεί τώρα! Razz

    Σχετίζεται με βρικόλακες stroymfita μου. True Blood σημαίνει "αληθινό αίμα", αυτό δηλαδή που πίνουν οι βρικολάκες της πολιτείας αυτής. Αν το μεταφυσικό δεν αρέσει σε κάποιον, δεν θα του τραβήξει το ενδιαφέρον η σειρά. Έχει φαντασία, μυστήριο, αγωνία, έχει σκηνές θρίλερ (γι αυτό και στις 12) και για μένα είναι κατάλληλη άνω των 15! Wink

    εγω δεν θα εχανα τον υπνο μου για κανενα σιριαλ οσο κιαν μου αρεσι ......το γραφο και το βλεπω με ισιχια την αλι μερα Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 42 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 8:10

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γενικα εμενα τα βρυκολακιστικα και τα σατανιστικα δεν μου αρεσουν. μου αρεσουν τα αστυνομικα και τα θριλερ υπο προυποθεσεις, γιατι τελαυταια και εκει το γυριζουν στο μεταφυσικο.

    Δημοσίευση: 43 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 15:41

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το βάζουν αργά και δεν μπορώ να το βλέπω.

    Δημοσίευση: 44 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 15:52

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τώρα είναι στην 5η σεζόν,όσο πάει γίνεται καλύτερο...

    Δημοσίευση: 45 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 15:54

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σε πιο κανάλι το βάζουν antenna ή star;

    Δημοσίευση: 46 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 15:57

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τώρα δεν το δείχνει,πιο παλιά το έβαζε το ant1

    Δημοσίευση: 47 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 22 Οκτ - 15:58

    alexakis123

    alexakis123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βλέπω κάποια διαφήμιση που βάζει έχει τελείωσε;Μπορεί να αναφέρομαι και σε άλλη σειρά.hahaha

    Δημοσίευση: 48 TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; - Σελίδα 2 Empty Απ: TRUE BLOOD: Το βλέπετε; Σας αρέσει; Δευ 12 Νοε - 1:23

    tomastomas22

    tomastomas22
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχω δει καποια επεισοδια


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης