thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Empty μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Σαβ 27 Αυγ - 19:47

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω το msn to 2011 και όσους φίλους προσπαθώ να κάνω πρόσθηκη μου τους δέχετε αλλά εδώ και 2 μέρες δεν μπορώ να κάνω άτομα add σε 2 διαφορετικά άτομα και μου βγάζει σαν μήνυμα ότι δεν μπορώ να κάνω προσθήκη γιατί δεν χρησιμοποιούν έκδοση του msn ενώ και οι 2 έχουν hotmail και κανονικά μιλάνε με άλλους αλλά στο δικό μου δεν μπορώ να τους προσθέσω μήπως επειδή έχουν κάποια παλία έκδοση;Εγώ έχω του 2011 και οι άλλοι 2 του 2009 το παλίο.Λέτε να φταίει αυτό;

    έχω windows 7 και με όλες τις επαφές που μιλάω έχουν κανονικά και οι άλλοι τη νέα έκδοση.

    Δημοσίευση: 2 μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Empty Απ: μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Σαβ 27 Αυγ - 20:00

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jam έγραψε:έχω το msn to 2011 και όσους φίλους προσπαθώ να κάνω πρόσθηκη μου τους δέχετε αλλά εδώ και 2 μέρες δεν μπορώ να κάνω άτομα add σε 2 διαφορετικά άτομα και μου βγάζει σαν μήνυμα ότι δεν μπορώ να κάνω προσθήκη γιατί δεν χρησιμοποιούν έκδοση του msn ενώ και οι 2 έχουν hotmail και κανονικά μιλάνε με άλλους αλλά στο δικό μου δεν μπορώ να τους προσθέσω μήπως επειδή έχουν κάποια παλία έκδοση;Εγώ έχω του 2011 και οι άλλοι 2 του 2009 το παλίο.Λέτε να φταίει αυτό;

    έχω windows 7 και με όλες τις επαφές που μιλάω έχουν κανονικά και οι άλλοι τη νέα έκδοση.


    φίλε μου γεια σου ΟΧΙ δεν έχει καμιά σχέση αυτό

    Δημοσίευση: 3 μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Empty Απ: μήπως έχει πρόβλημα με το msn; Κυρ 18 Δεκ - 3:37

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Thegreeksenergy


    Forum:
    Δεν

    είχαμε καμιά νέα απάντηση απο τον συγγραφέα και γι'αυτό το θέμα
    κλειδώνει.Ευχαριστούμε!Wink


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης