thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:41

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα ήθελα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει με το φόρουμ έχω θέμα
    σχετικά με την μπάρα πλοήγησης (NavBar) θέλω κάτι να ταιριάζει αλλά τίποτα ενδιαφέρον
    δεν έχω βρει, επίσης με τα κουμπάκια θα τα ήθελα ελληνικά.. το photoshop δεν το
    χειρίζομαι οπότε και δεν μπορώ να κάνω μονή μου τις αλλαγές που χρειάζομαι..



    Όποιος ενδιαφέρεται να βοηθήσει να μου στείλει κάποιο μήνυμα
    να δει το φορουμακι μου, μην το βάλω και θεωρηθεί διαφήμιση.

    Δημοσίευση: 2 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:43

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βαλτο λιγο σε παρακαλω να δω την σελιδα σου...

    Δημοσίευση: 3 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:44

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οταν αφορα βοηθεια δεν ειναι διαφημιση μπορεις να βαλεις τη σελιδα σου να τη δουμε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:49

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή

    για δειτε βρε παιδακια εσεις που ξερετε δλδ... εχω αλλαξει skin και με αυτο παλευω
    το φορουμ εχει να κανει με την παρεα με τους φιλους μου .

    Δημοσίευση: 5 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:52

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    fraulina εχουμε προσφερει στη formotion δικα μας κουμπακια ελληνικα τα εχουμε φτιαξει εμεις αλλα επειδη αλλαξαμε σκιν τα δωσαμε αν θελει καποιος να τα παρει και να τα βαλει στη σελιδα του θα ηθελες να τα δοκιμασεις να σου βαλω λινκ αν τα βρω?

    τωρα ειδα τη σελιδα σου οτι δεν θα ταιργιαζουν με το σκιν αλλα μπορεις να βαλεις καποιο αλλο σκιν και να βαλεις τα κουμπακια αυτα ειναι ολα ετοιμα με λινκ κανονικα.Αν σου αρεσει και θα ηθελες μου λες και σου βαζουμε τα κουμπακια να τα παρεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 17:55

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    http://el.hitskin.com/search-a-skin/proglass-142532.htm

    θα φαινεται καπως ετσι
    με κατι τετοιο θα ταιργιαζαν τα κουμπια που εχουμε μπορεις να βαλεις το skin αυτο και να επεξεργαστεις μεσα στο σκιν τα παντα οπως εμεις εδω το skin εμεις το φτιαξαμε δεν ειναι κατι ετοιμο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 7 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:00

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δωσμου λιγο χρονο...

    Δημοσίευση: 8 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:04

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειναι ουδετερο αρκετα για μενα... αν ξερει κανεις κατι που να ταιριαζει σε αυτο το skin ...δυσκολα πραγματα το ξερω αλλα μετα απο μερες βρηκα κατι και μου αρεσει σε μενα αλλα και στην παρεα μου

    Δημοσίευση: 9 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:14

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το μενου θελεις να ειναι σαν το δικο μας???Δηλαδη χωρις εικονες?

    Δημοσίευση: 10 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:21

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα αν θέλεις να αλλάξεις τα κουμπιά του φόρουμ σου με κάποια άλλα και μάλιστα γραμμένα με ελληνικές λέξεις τότε θα πρέπει να κατεβάσεις ένα πρόγραμμα όπως στο site http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122941 αν θέλεις ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.phpbbhacks.com/forumbuttons.php

    Δημοσίευση: 11 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:27

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμμμ οταν λες μενου;;

    θα ηθελα με εικονιτσες αν γινεται αν ταιριαζει..αχ τι να πω
    οσο για το προγραμμα ειναι ευκολο;; δεν εχω και κανενα κενο template

    Δημοσίευση: 12 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:28

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    fraulina κατι θα κανουμε θα ψαξουμε να βρουμε ή ακομα και να σου φτιαξουμε καποια μενου να διαλεξεις και να τα βαλεις αλλα δωσε μας λιγο χρονο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:31

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπον εχεις δυο επιλογες αν φτιαξουμε εμεις ενα μενου θα εχεις καποια μειονεκτηματα...Αν θελεις μπορεις να βαλεις οτι εικονιδιο θελεις οπως και εχεις τωρα και απο πισω να σου δωσω ενα κωδικα να βαλεις ενα πλαισιο...τι λες?



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Τρι 4 Οκτ - 18:44, 1 φορά

    Δημοσίευση: 14 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:37

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σας έβαλα
    σε κόπο και προβληματισμό… η αλήθεια είναι πως ίσως κοιτάξω για άλλο skin ξέρετε
    κανένα site που να έχει κάτι καλό και όχι τα τυπικά απλά και αδιάφορα;

    Δημοσίευση: 15 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 18:45

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι θεματολογια εχει η σελιδα σου τι χρωματα σου αρεσουν??

    Δημοσίευση: 16 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:01

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γεια σου fraulina το φόρουμ σου το έφτιαξες από τη forumotion? Αν ναι τότε μπορείς να αλλάξεις τα κουμπιά του φόρουμ σου αναζητώντας στη google για buttons for forums....

    Ξέρεις να κατεβάζεις ???

    Δημοσίευση: 17 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:18

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:τι θεματολογια εχει η σελιδα σου τι χρωματα σου αρεσουν??
    το φορουμ ειναι αναλαφρο νεανικο παρειστικο, χρωματα παστελ γαλαζιο, μωβ, πρασσινο κ.α. οχι κιτρινο γιατι ειχα

    Δημοσίευση: 18 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:33

    Δημοσίευση: 19 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:46

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν με καλυπτουν Crying or Very sad

    Δημοσίευση: 20 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:48

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μαλιστα απο κωδικα ξερεις??

    Δημοσίευση: 21 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:51

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    να τον βαζω μονο lol αστο ματια μου μην σε ταλαιπωρω

    Δημοσίευση: 22 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 19:58

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κοιτα μπες εδω βρες ενα skin και θα σε βοηθησω στα υπολοιπα εγω...θα το φτιαξουμε μαζι...http://el.hitskin.com/search-a-skin-0.htm?vs=&cat=&c1=&c2=&lang=en&by=date&order=desc

    Δημοσίευση: 23 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 20:06

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αχ εισαι υπεροχος!! ολοι ειστε για την βοηθεια σας... οταν βρω ακρη θα ενημερωσω... θα ξαναριξω ματια στο hitskin.com

    Δημοσίευση: 24 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Τρι 4 Οκτ - 20:15

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Wink

    Δημοσίευση: 25 Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Empty Απ: Ελληνικά κουμπάκια για το φορουμ Δευ 10 Οκτ - 6:08

    fraulina

    fraulina
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παυλο παυλο εισαι εδω;;;


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης