thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • donate στη σελίδα μου

    5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 18:06

    mariosg71

    mariosg71
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Γεια σας
    εχω ενα φορουμ της Forumotion και ενα μελος εκανε donate.....του εδωσαν τον κοδικο...που μπορω να το βαλω για να μετρισει??


    Δημοσίευση: 26 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:29

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τα μηνυματα λες?

    εχουν αφαιρεθει εδω και 2 με 3 μερες δεν ξανα μπαινουν ειναι αυτοματα σε ολες τις σελιδες του σερβερ οχι μονο στη δικια σου.

    Οποτε με 2 λογια ο κωδικος που ειχεις θα παει χαμενος δεν θα μπορεσεις να το βαλεις μεσα δυστυχως.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:33

    mariosg71

    mariosg71
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ ευχαριστώ

    Δημοσίευση: 28 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:35

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο στο λεω Μαριε ειναι σιγουρο οτι ο κωδικος σου εχει χαθει γιατι και εμεις εχει τυχη να στειλουμε κανα δυο κωδικους πριν λιγες μερες και τους χασαμε.Μονο με paypal.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:37

    mariosg71

    mariosg71
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    paysafe?

    Δημοσίευση: 30 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:40

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχει καποια διαδικασια για να γινει πχ σε εμας εδω γινεται αλλα αν δεν κανω λαθος μονο η δικια μας σελιδα δεχετε καμια αλλη απο οσες γνωριζω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 donate στη σελίδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: donate στη σελίδα μου Τετ 5 Οκτ - 21:46

    mariosg71

    mariosg71
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ ευχαριστώ


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης