thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Πρόβλημα με οθόνη

    +2
    Θάλεια
    sylvester73-alekoshacker
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβλημα με οθόνη - Σελίδα 2 Empty Πρόβλημα με οθόνη Τρι 8 Νοε - 19:34

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Για σας έχω ένα τεράστιο πρόβλημα με την οθόνη του υπολογιστή μου εκει που κάθομαι και μπένο απλός στο internet σε μια στιγμή αναβοσβίνει και εφανίζει κάτο χαμηλά ένα μήνυμα που λέει οτι το προγραμμα οθόνης σταμάτισε να ανταποκρίνεται και ανακτήθικε με επιτιχία ξέρεται τι να κάνο για να μην το κάνει αυτο ;γιατή το κάνει κάνει παραπολλές φορες και μετα δείχνι και μια μπλέ οθόνη κάνει επανακίνισει και μετά ξανά όλα απο την αρχη έχετε καμια λείση; έχω βάλει τους τελευταίους drivers της κάρτας αλα πάλι τα ήδια


    Δημοσίευση: 26 Πρόβλημα με οθόνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με οθόνη Τρι 8 Νοε - 20:53

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για να μη τα λεμε εδω μπες εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] βαλε ενα τραγουδι που ακους και θα σου πω να βαλεις κατι αλλο αν δεν ειναι κανενα ηρεμο[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Πρόβλημα με οθόνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με οθόνη Τρι 8 Νοε - 20:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλυτερα να τα πουμε εδω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 28 Πρόβλημα με οθόνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με οθόνη Τρι 8 Νοε - 21:06

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ εβαλα δεν θα σας αρεσουνε γιαυτο καλυτερα ν μου λεγατε εσεις απο μουσικη ειμαι άσχετος

    Δημοσίευση: 29 Πρόβλημα με οθόνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με οθόνη Τετ 9 Νοε - 18:12

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το κλειδώνω :)

    http://softweria.forumotions.in

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης