thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Ελληνικα windows 7 πως?

    +4
    Paulos
    twerk
    sylvester73-alekoshacker
    constantinos
    8 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Ελληνικα windows 7 πως? Τετ 14 Δεκ - 22:20

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    πως μπορω να κανω τα windows7 μου ελληνικα? δεν ειναι γνησια εχω windows 7 profesional :D


    Δημοσίευση: 26 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 16:57

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τη κατασκευαστης ειναι αυτος lol Cool

    Δημοσίευση: 27 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:00

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για να μπορεις να κανεις update σε σπασμενα windows πρεπει να εχεις εναν activator ωστε να φενονται αλιθηνα και να το κανεις :)

    Δημοσίευση: 28 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:01

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και windows μου ειναι τυπου media center lol καποιο λαθος πρεπει να εχει γινει Cool

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 29 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:04

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γιατι τα windows μου εινια media cente? Shocked γιατι λεει ετσι?

    Δημοσίευση: 30 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σε πιο σημειο πηγαινεις για να το δεις αυτο Κωνσταντινε?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:08

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειναι ιδικο προγραμμα pc wizard .

    Δημοσίευση: 32 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:10

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλα δεν το δοκιμαζωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 33 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:19

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωραιο προγραμματακι λεει τη πραγματικα εχει το pc σου μεσα ειναι και free :D παυλο γιατι λεει οτι τα windows μου ειναι media center?

    Δημοσίευση: 34 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 17:50

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    οταν κανω run μου βγαζη αυτο τι κανω μετα?

    Δημοσίευση: 35 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 18:45

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτο θα το κανεις install εφοσον πας εκει που σου δειχνω στη δευτερη εικονα...

    Δημοσίευση: 36 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 18:59

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παυλο εχω profesional δυστιχως δεν γινετε πρεπει να εχω ultimate το λεει εδω αδικα παιδευωμε τοσες μερες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 37 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 19:05

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ισος θα τα κανω upgrady με κατι κλειδια που εχω πλακα κανω Razz σε ultimate αλλα φοβαμε μηπως χαλαση το λογισμικο της hp.επδ τα profesional ερχονται απο την hp θα ηθελα την γνωμη σας τη να κανω ... Sad

    Δημοσίευση: 38 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 19:13

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Απο εχθες Κωστα παιδευεσαι... :D Επισης ειπαμε πως αν εχεις professional δεν γινεται...

    Δημοσίευση: 39 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 20:05

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τα εκανα ultimate και υσιχασα :D
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 40 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 20:31

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δηλαδη εισαι εντάξει; :D

    Δημοσίευση: 41 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 20:41

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι.

    Δημοσίευση: 42 Ελληνικα windows 7 πως?  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνικα windows 7 πως? Πεμ 15 Δεκ - 20:43

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Thegreeksenergy

    Forum:
    Το
    θέμα λύθηκε και κλειδώνει για ότιδήποτε άλλο θέλεις να ρωτήσεις άνοιξε
    νέο θέμα.Ευχαριστούμε!Wink


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης