thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Τι skin να διαλέξω

    +3
    ReckTheGreek
    Θάλεια
    ArgysJordan
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 13:28

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλημερα σας!


    Εχω 2 ερωτλησεις.......
    1)εχω ενα site στην forumotion αλλα επειδη δεν ειμαι και τοσο καλος στον σχεδιασμο του φορουμ θα ηθελα να μπυ πειτε κανενα καλο skin.....

    2)μπορω να βάλω άλλο skin εκτος απο αυτα που ειναι στο hitskin.com????


    Δημοσίευση: 26 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αργυρη ειναι ετοιμα σκιν και απλα αλλαζει χρωματα γραμματα εικονες και διαφορα απο αυτα...Αυτη ειναι η διαφορα Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:08

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ρε μπορεις να μου κανεις ενα παρομοιο???
    η ενα σκιν με τα ιδια χρωματα????????

    Δημοσίευση: 28 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:10

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ReckTheGreek έγραψε:ArgysJordan Css εννοείς η Javascript?
    Css: Εμφάνιση>Χρώματα>Css Stylsheet
    Javascript: Λειτουργικές Μονάδες>Javascript codes management

    σου απαντησε πιο πανω...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:10

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τo ρε κομμένο φίλε μου ... ο άλλος αν θέλει σου κάνει δεν θα του πεις εσύ..
    (λιγο πιο ευγενικα Wink )

    Δημοσίευση: 30 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:11

    ReckTheGreek

    ReckTheGreek
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όχι δεν έκανα αυτό...για την ακρίβεια έβαλα το αρχικό του phpbb2 και το άλλαξα ριζικά(Στην ουσία είναι αυτό που είπες αλλά πρόσθεσα πολύ Css Wink )...ArgysJordan ναι ..αλλά ίσως αργίσω κάνα 2 μέρες γιατί τώρα τελειώνω το σκιν του forum μου...σε πειράζει? Smile

    Δημοσίευση: 31 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:13

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:τo ρε κομμένο φίλε μου ... ο άλλος αν θέλει σου κάνει δεν θα του πεις εσύ..
    (λιγο πιο ευγενικα Wink )


    σορρυ δεν ξεχασα ενα γραμμα δεν ηθελα να γραψω
    "ρε"

    αλλα "ρεκ"

    Δημοσίευση: 32 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:14

    ReckTheGreek

    ReckTheGreek
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχα Razz

    Δημοσίευση: 33 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:16

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν θες σε βαηθαω και εγω στειλε λιγο το foroum σου εδω να ελεγξω και κατι...

    Δημοσίευση: 34 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:17

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κοιτα πιο πανω το εχω το λινκ σε σποηλερ

    Δημοσίευση: 35 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:18

    lakis3

    lakis3
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κε η κουτσι έχι κάνι σελείδα.έλεος

    sorry ίσε pc team στο φόρουμ εδό κε θες να φτιάξις άλη σελείδα.έγω φίλε μου παρακαλούσα να μπώ σταν pc team κε δεν με έβαζαν κε εσί ίσε και σκέφτεσαι να φτάξεις άλη σελίδα;

    ίχα σκεφτεί να φτειάξω σελίδα αλά δεν θέλο να έχω σελίδα να μπαίνουν 1-2 άτομα οπότε τι καλύτερο από δο.

    Δημοσίευση: 36 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:19

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βασικα το εσβησαν....που να σου το στειλω για να μην κανω σπαμ?

    Δημοσίευση: 37 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:19

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nike και Αργυρη δεν βαζουμε λινκ Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 38 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:21

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπορεις να το βαλεις στο προφιλ σου εχει ειδικη επιλογη website οπου εκει βαζεις το λινκ και φενετε στο προφιλ σου

    Δημοσίευση: 39 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:22

    ReckTheGreek

    ReckTheGreek
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    lakis3 δικαίωμά του είναι....ρε παιδιά πιο σποιλερ λετε? εγω δεν βλέπω τιποτα Razz

    Δημοσίευση: 40 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:22

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    lakis3 έγραψε:κε η κουτσι έχι κάνι σελείδα.έλεος

    ηρωνια ηταν αυτο?????

    lakis3 έγραψε:sorry ίσε pc team στο φόρουμ εδό κε θες να φτιάξις άλη σελείδα.έγω φίλε μου παρακαλούσα να μπώ σταν pc team κε δεν με έβαζαν κε εσί ίσε και σκέφτεσαι να φτάξεις άλη σελίδα;

    ίχα σκεφτεί να φτειάξω σελίδα αλά δεν θέλο να έχω σελίδα να μπαίνουν 1-2 άτομα οπότε τι καλύτερο από δο.


    εσενα τι σε πειραζει αν θελω να κανω αλλη σελιδα?????

    μπορει να εχω χρονο

    Δημοσίευση: 41 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:24

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nike1600 έγραψε:μπορεις να το βαλεις στο προφιλ σου εχει ειδικη επιλογη website οπου εκει βαζεις το λινκ και φενετε στο προφιλ σου

    οκ την εβαλα..

    Δημοσίευση: 42 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:25

    lakis3

    lakis3
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    επιδή έχεται όλη από μια σελίδα το ίπα.

    Δημοσίευση: 43 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:26

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λακη δικαιωμα μας ετσι κι αλλιως δεν σπαμαρουμε τι σε αφορα αν εχουμε ή οχι φορουμ?

    Δημοσίευση: 44 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:29

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    στο σκιν που εχω τωρα δεν μπορω να αλλαξω κατι παρα μόνο απο το css

    Δημοσίευση: 45 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:31

    ReckTheGreek

    ReckTheGreek
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορείς τις εικόνες , τα Template και να προσθέσεις Javascript... στην ουσία μπορείς να αλλάξεις τα πάντα Wink

    Δημοσίευση: 46 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:31

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τελικα ποιος θα σου φτιαξει το σκιν?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 47 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:34

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ReckTheGreek έγραψε:Μπορείς τις εικόνες , τα Template και να προσθέσεις Javascript... στην ουσία μπορείς να αλλάξεις τα πάντα Wink

    oxi δεν μπορω να κανω εκει που λεει χρωματα τιποτα παρα μονο να αλλαξω το css

    Δημοσίευση: 48 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:37

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σε ολα τα σκιν αλλαζουν Αργυρη αυτα που λες.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 49 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:39

    ReckTheGreek

    ReckTheGreek
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ααα ναι τώρα θυμήθικα.. και εγώ είχα βάλει για λίγο αυτό το σκιν...και δεν έχει αυτήν την επιλογή...Μπορείς να βάλεις την αρχική του Phpbb2 ή Punbb και να κάνεις ότι αλλαγή θέλεις Wink

    Δημοσίευση: 50 Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι skin να διαλέξω Τετ 28 Δεκ - 14:40

    ArgysJordan

    ArgysJordan
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δειτε εδω δεν εχει την απλη μεθοδος μονο το css
    Τι skin να διαλέξω - Σελίδα 2 31872016


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης