thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του - Σελίδα 2 Empty Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του Παρ 13 Ιαν - 17:39

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    ξερει κανεις πως ρυθμιζω το pc να ανοιγει μονο του τις ωρες που θελω ?


    σιγουρα γινετε αλλα δεν ξερω πως


    Δημοσίευση: 26 Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του - Σελίδα 2 Empty Απ: Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του Παρ 13 Ιαν - 18:37

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pana13giotis έγραψε:και κατι αλλο
    τι μπορω να κανω για να μην μου ερχονται μηνυματα οτι ακποιος απαντησε σε καποιο θεμα που εχω γραψει ??? καθε μερα γεμιζω μηνυματα

    Aνοιξε αλλου θεμα για αυτο μηνυματα απο που?

    Δημοσίευση: 27 Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του - Σελίδα 2 Empty Απ: Ρυθμιση να ανοιγει το pc μονο του Παρ 13 Ιαν - 18:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pana13giotis έγραψε:και κατι αλλο
    τι μπορω να κανω για να μην μου ερχονται μηνυματα οτι ακποιος απαντησε σε καποιο θεμα που εχω γραψει ??? καθε μερα γεμιζω μηνυματα

    Παναγιωτη μπορεις να ανοιξεις νεο θεμα στη Βοηθεια για το thegreeksenergy ετσι ωστε να φτιαξω οδηγο αναλυτικα με εικονες πως μπορει να γινει αυτο?
    γιατι εδω μεσα δεν θα το δει κανεις και θα ξανα ανοιγουν νεα θεματα.Απλα κανε μια αντιγραφη αυτο εδω και θα απαντησω εγω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης