thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +5
    Chaotic_Johnny
    Ιωάννα
    Paulos
    Θάλεια
    sylvester73-alekoshacker
    9 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Εχετε δικο σας sie,blog,forum κ.τ.λ.

    Σύνολο Ψήφων : 13

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. - Σελίδα 2 Empty Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. Τρι 17 Ιαν - 2:30

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπέρα
    όπως λέει και ο τίτλος έχετε κάποιο δικό σας blog,forum,site ,κ.τ.λ.


    Δημοσίευση: 26 Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. Τετ 9 Μάης - 23:15

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πως τα προλαβαινεις και ασχολησε με ολα αυτα? :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. Τετ 9 Μάης - 23:41

    andia

    andia
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:πως τα προλαβαινεις και ασχολησε με ολα αυτα? :D
    Άστα να πάνε το δεύτερο που είναι απλά μία σελίδα (κατασκευές ανακαινίσεις) λίγο μόνο το blog ενημερώνω και το facebook με άρθρα διάφορα και φώτο από κατασκευές μου.
    Το πρώτο είναι δυναμικό site (joomla) τα προϊόντα και το πελατολόγιο το διαχειρίζεται αποκλειστικά η σύζυγος μου (δικό της είναι αλλά εγώ την έβαλα στο λούκι του διαδικτύου) εγώ είμαι με την διαχείριση, εισαγωγή εφαρμογών και ενημερώνω ανά διαστήματα το blog και σε καθημερινή βάση το facebook με αυτά που θέλει η σύζυγος μου.
    To φόρουμ μου ζήτησαν να το φτιάξω από τον σύνδεσμο μας μιας και ήξεραν ότι ασχολούμαι με αυτά και μπήκα στο χορό και με αυτό συνοδεύτηκε αναγκαστικά με blog και facebook αλλά και picasa photo album μαζί με youtube ώστε να δημοσιεύω τις φώτο και τα βίντεο που τραβάω σε κάθε ποδοσφαιρικό αγώνα της ομάδας μας.
    Εννοείται το πρωί έως το μεσημέρι δουλεύω στην κατασκευαστική επιχείρηση μου και μετά ασχολούμαι με τα παραπάνω. Μπήκα σε λούκι και θέλω λίγο να ξελασκάρω τουλάχιστον με το φόρουμ και τα παραλειπόμενα του αλλά δεν βρίσκω από τον χώρο κάποια πρόθυμα και πάνω από όλα κατάλληλα άτομα.

    Δημοσίευση: 28 Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. Πεμ 10 Μάης - 0:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οταν σου αρεσει να ασχολησε με κατι οπως το φορουμ που εφτιαξες με την ομαδα σου τοτε ξεχνιεται η κουραση και κανεις αυτο που σου αρεσει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε δικο σας site,blog,forum κ.τ.λ. Πεμ 10 Μάης - 0:19

    andia

    andia
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωστά, έχω ρίξει πολλά ξενύχτια για το φόρουμ τελειώνοντας από τις άλλες επαγγελματικές μου υποχρεώσεις ή κλέβοντας χρόνο. Το δύσκολο είναι με το φόρουμ ότι επειδή είναι μία ανοικτή κοινότητα πρέπει να είσαι σε συνεχή επαγρύπνηση για να μην συμβεί καμία παρεξήγηση μεταξύ των μελών μας που είναι και στον σύνδεσμο ή κάποιων ξένων που μπαίνουν μόνο και μόνο για να "ανάψουν" την ατμόσφαιρα. Σε τέτοια φόρουμ αυτά τα προβλήματα είναι συχνά από κάποιους θερμόαιμους δικούς και μη.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης