thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 3:14

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    kalimera sas kai kalos sas vrika.. sorry gia ta greekenglish den eimai kalos orthografos.. exo ena provlima me to foroum mou eimai stin foroumotion kai exo to phpbb2 kai thelo na prostheso to ikonidio online offline sto profile ton user euxaristo..


    καλημέρα σας και καλός σας βρήκα.. sorry για τα greekenglish δεν είμαι καλός ορθογράφος.. έχω ένα πρόβλημα με το φόρουμ μου είμαι στην "φορουμοτιον" και έχω το phpbb2 και θέλω να προσθέσω το εικονίδιο online offline στο profile τον user ευχαριστω..


    Δημοσίευση: 26 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 16:04

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ok.. μέεχρι να έρθει ο οδηγός που περιμένω για το θέμα αυτό για να μην ανοίξω άλλο θέμα αφού άνοιξα εδώ.. έχει καιρό που ψάχνω κώδικα για ραδιο να προσθέσω στο forum και δεν βρήκα μήπως ξέρει κανεις κάνα κώδικα με ελληνικά song κατά προτίμηση..ψάχνω ,ψάχνω και στο ψάξιμο είμαι :D

    Δημοσίευση: 27 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 16:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ανοιξε νεο θεμα σε παρακαλω κανε μια αντιγραφη και βαλτο θα μπερδευτουν 2 ερωτησεις σε 1 θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 16:12

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οκ

    Δημοσίευση: 29 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:23

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pfffffffff
    Πρόβλημα Mad μπορεί κάποιος να μου πει που βάζο το κουμπί off; Razz

    Δημοσίευση: 30 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:24

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν εχεις τον κωδικα το βαζεις μεσα στο css και μεσα απο τα προτυπα :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:27

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το έχω :D

    Δημοσίευση: 32 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:30

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι στο css οπως λεει η stroymf.

    Δημοσίευση: 33 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:42

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τελικά με το θέμα μου εδώ για το profile θα γίνει κάτι? Razz

    Δημοσίευση: 34 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:44

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν δεν μπορεσει να φτιαξει τον οδηγο ο Αλεκος τοτε θα βοηθησουμε εμεις Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 35 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:44

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα το ανεβασει συντομα ο Αλεκος..

    Δημοσίευση: 36 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:47

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Φίλε μου συγνώμη ενώ έχω βάλει τον κώδικα που πρέπει στο css έχω κάνει και την αντικατάσταση στο template δεν μου βγαίνει καλύτερα να στο κάνει κάποιος άλως

    Και πάλι συγνώμη :D
    Sad

    Δημοσίευση: 37 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:50

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:Φίλε μου συγνώμη ενώ έχω βάλει τον κώδικα που πρέπει στο css έχω κάνει και την αντικατάσταση στο template δεν μου βγαίνει καλύτερα να στο κάνει κάποιος άλως

    Και πάλι συγνώμη :D
    Sad

    ok

    Δημοσίευση: 38 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:51

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ok θα το κανω εγω και θα μπει στην εκμαθηση το θεμα μπορει να κλειδωθει...

    Δημοσίευση: 39 Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως φτιαχνω online-offilne στα προφιλ. Τρι 17 Ιαν - 18:55

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ok paulo ευχάριστο


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης