thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 16:11

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Κκαλησπερα,,έχει καιρό που ψάχνω κώδικα για ραδιο να προσθέσω στο forum και δεν βρήκα μήπως ξέρει κανεις κάνα κώδικα με ελληνικά song κατά προτίμηση..ψάχνω ,ψάχνω και στο ψάξιμο είμαι :D


    Δημοσίευση: 26 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 17:58

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι Αλεκο αυτο ειναι νομιμο...Σου δινει ομως μονο ξενα...σωστα?

    Δημοσίευση: 27 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 17:59

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παλιά έβαζες τα link από το youtube και παίζανε δεν ξέρω τώρα πως είναι από τότε δεν έχω ξαναμπεί στο site αυτό :D

    Δημοσίευση: 28 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 18:01

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κατσε να κοιταξω αλλα θα εχει μονο ξενα...

    Δημοσίευση: 29 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 18:02

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pampos έγραψε:μάλιστα αυτό δεν το ήξερα μου αρέσει να μαθαίνω πράγματα που δεν ξέρω θα το αφήσω τότε δεν θέλω μπελάδες ευχαριστώ

    εγω χθες σε ρωτησα με τη εχει σχεση η σελιδα σου δεν μου απαντησες αν θελεις πεσμου με τη εχει σχεση γιατι πολλα ειναι παρανομα και δεν θα το γνωριζεις δεν σου λεω να μου δωσεις τη σελιδα σου απλα να μου πεις με τη ασχολειτε..

    πχ εμεις τα θεματα τα φτιαχνουμε και τα μεταφραζουμε μονοι μας εχουμε τα πνευματικα δικαιωματα και οσοι μας περνουν θεματα απο εμας βαζουν πηγη...

    το ιδιο κανουμε και εμεις αν τυχη μια στο δις να παρουμε κατι παντα θα βαλουμε πηγη αλλα μας αρεσει να τα φτιαχνουμε μονοι μας τα θεματα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 18:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:υπάρχει ένα site στο οποίο φτιάχνεις μια Playlist Που θέλεις σου δίνει τον κώδικα σου δίνει να διαλέξεις και την εμφάνιση και το βάζεις :D

    ναι Αλεκο υπαρχει αλλο ενα θεμα τετοιο που λες στη βοηθεια με playlist αν δεν κανω λαθος αλλος 1 η 2 ατομα ειχαν ρωτησει το ιδιο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 18:09

    pampos

    pampos
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:
    pampos έγραψε:μάλιστα αυτό δεν το ήξερα μου αρέσει να μαθαίνω πράγματα που δεν ξέρω θα το αφήσω τότε δεν θέλω μπελάδες ευχαριστώ

    εγω χθες σε ρωτησα με τη εχει σχεση η σελιδα σου δεν μου απαντησες αν θελεις πεσμου με τη εχει σχεση γιατι πολλα ειναι παρανομα και δεν θα το γνωριζεις δεν σου λεω να μου δωσεις τη σελιδα σου απλα να μου πεις με τη ασχολειτε..

    πχ εμεις τα θεματα τα φτιαχνουμε και τα μεταφραζουμε μονοι μας εχουμε τα πνευματικα δικαιωματα και οσοι μας περνουν θεματα απο εμας βαζουν πηγη...

    το ιδιο κανουμε και εμεις αν τυχη μια στο δις να παρουμε κατι παντα θα βαλουμε πηγη αλλα μας αρεσει να τα φτιαχνουμε μονοι μας τα θεματα.

    έχει συζήτησις βάζεις φωτό από ποδοσφαιρικά και συζητάμε θέματα
    το στέκι μας και αλλα τέτοια

    Δημοσίευση: 32 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τρι 17 Ιαν - 18:14

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pampos έγραψε:
    stroymfita έγραψε:
    pampos έγραψε:μάλιστα αυτό δεν το ήξερα μου αρέσει να μαθαίνω πράγματα που δεν ξέρω θα το αφήσω τότε δεν θέλω μπελάδες ευχαριστώ

    εγω χθες σε ρωτησα με τη εχει σχεση η σελιδα σου δεν μου απαντησες αν θελεις πεσμου με τη εχει σχεση γιατι πολλα ειναι παρανομα και δεν θα το γνωριζεις δεν σου λεω να μου δωσεις τη σελιδα σου απλα να μου πεις με τη ασχολειτε..

    πχ εμεις τα θεματα τα φτιαχνουμε και τα μεταφραζουμε μονοι μας εχουμε τα πνευματικα δικαιωματα και οσοι μας περνουν θεματα απο εμας βαζουν πηγη...

    το ιδιο κανουμε και εμεις αν τυχη μια στο δις να παρουμε κατι παντα θα βαλουμε πηγη αλλα μας αρεσει να τα φτιαχνουμε μονοι μας τα θεματα.

    έχει συζήτησις βάζεις φωτό από ποδοσφαιρικά και συζητάμε θέματα
    το στέκι μας και αλλα τέτοια

    αν ειναι ετσι οπως το λες τοτε οκ δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 33 Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου Τετ 18 Ιαν - 15:56

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ψαχνω ραδιο να βαλω στη σελιδα μου - Σελίδα 2 34nscacThegreeksenergy Forum:Το θέμα λύθηκε και κλειδώνει για ότιδήποτε άλλο θέλεις να ρωτήσεις άνοιξε νέο θέμα.Ευχαριστούμε!Wink




    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης