thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 20:19

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    εχω ενα προβλημα. Σημερα μπηκα στο φορουμ με chrome και ειδα οτι κολαγε απιστευτα τι προτινετε να να κανω>?


    Δημοσίευση: 26 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 21:09

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λοιπον εγω πρεπει να βγω εβαλα μονο το body για το background τα λεμε αυριο ...

    (το βαζω τρ)

    Δημοσίευση: 27 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 21:10

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ok...

    Δημοσίευση: 28 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 21:12

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τρ τα εχω οπως μ ειπες bb

    Δημοσίευση: 29 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 21:12

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κολλαει παλι μαλλον το βρηκα δοκιμασε αυτο αυριο και πες μου...

    Κώδικας:
    body {
    background-color: FFFFFF;
    background-image:url(http://7picture7.com/wp-content/uploads/blue-background_8632_1.jpg);
    background-repeat:repeat;
    background-attachment:fixed;}

    Δημοσίευση: 30 Κολλάει η σελιδα μου με Chrome - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει η σελιδα μου με Chrome Πεμ 19 Ιαν - 21:15

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εισαι κομπλε το θεμα να κλειδωδει λυθηκε...


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης