thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]  

    Δημοσίευση: 1 Προβλημα σε ιστοσελίδα  - Σελίδα 8 Empty Προβλημα σε ιστοσελίδα Δευ 23 Ιαν - 9:50

    Themistoklis2

    Themistoklis2
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλημέρα σας. έχω ένα πρόβλημα στο φόρουμ που έχω φτιάξει εδώ και 1,5 χρόνο. αυτό υπήρχε απο την αρχή αλλά πλέον είναι ένα σοβαρό πρόβλημα γιατί έχουν αυξηθεί τα μέλη και και τα ποστ.

    Λοιπόν το πρόβλημα είναι ως εξείς. αν κάποιο μέλος μπει για 5ή πέντε λεπτά παραπάνω η λιγότερο μέσα στο φόρουμ βλέπει όλες τις νέες δημοσιεύσεις με ένα σύμβολο που εμφανίζεται σε κάθε τι που δεν έχεις διαβάσει. απο εκεί και πέρα το πρόβλημα εμφανίζεται αν κάνεις log out , αν αφήσεις πολύ ώρα το σιτε χωρίς να το "πειράξεις" ή κατα λάθος κλίσεις τον expoler και μετά ξαναμπείς στο φόρουμ έχουν χαθεί όλα τα θέματα , φαίνεται σαν να τα έχεις διαβάσει.

    Και έχω παρατηρήσει σε άλλο φόρουμ που μπαίνω δεν συμβαίνει αυτό.
    Θέλω την βοήθεια σας ώστε να λύσω αυτό το πρόβλημα.
    Σας ευχαριστώ πολύ και ενημερωτικά το φόρουμ είναι

    http://www.DreamFordRS.com

    Δημοσίευση: 176 Προβλημα σε ιστοσελίδα  - Σελίδα 8 Empty Απ: Προβλημα σε ιστοσελίδα Τετ 25 Ιαν - 13:35

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η σελιδα που μας εδωσες δεν εχει καμια σχεση με την forumotion οπως λεει και ο Παυλος ειναι απο αλλο σερβερ.Ακομα δεν βοηθανε δυστυχως πολυ τις ελληνικες σελιδες και για αυτο μπαινουν σε εμας πολλοι ελληνες που εχουν σελιδες και μας ζητανε βοηθεια γιατι αρκετοι ανοιγουν θεματα και μπορει να παρουν απαντηση μετα απο 1 βδομαδα αλλα παλι και καθολου.Και ειδες ποσο ασχοληθηκαμε εμεις στο να βοηθησουμε και ποσοι οι αλλοι οταν μου λες ανοιξες θεμα και δεν πηρες απαντησει εδω και μερες η πηρες 2 χαζες απαντησεις,δεν εχουν καταλαβει τι προβλημα υπαρχει γενικα.

    Ακομα απο χθες που μπηκα στη σελιδα σου χωρις να κανω αποσυνδεση σημερα ειδα πανω σε ολες σχεδον τις κατηγοριες να υπαρχουν νεες δημοσιευσεις.Εκλεισα τον browser και ξανα δοκιμασα και παλι μου τις εμφανισε.

    με ποιον browser μπαινεις?
    εγω με το mozilla το δοκιμασα και το ειδα ετσι.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 177 Προβλημα σε ιστοσελίδα  - Σελίδα 8 Empty Απ: Προβλημα σε ιστοσελίδα Σαβ 4 Φεβ - 19:39

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Προβλημα σε ιστοσελίδα  - Σελίδα 8 1_00210Thegreeksenergy


    Forum:
    Δεν

    είχαμε καμιά νέα απάντηση απο τον συγγραφέα και γι'αυτό το θέμα
    κλειδώνει.Ευχαριστούμε!Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης