thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 17:05

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα σε όλους :D
    Ψάχνω έναν κώδικα που έχω δει σε πολλά site όπου γράφει μόνο του ένα κείμενο Razz
    Δεν ξέρω εάν με καταλάβατε άλλα όπως μπαίνουμε στο site πχ. υπάρχει το κείμενο
    Με λένε Αλέξανδρο
    Και δηλαδή πληκτρολογεί το κείμενο αυτό σαν να είναι ένας χρήστης και να το πληκτρολογεί την ίδια στιγμή Razz :D
    Ευχαριστώ

    Δημοσίευση: 2 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 17:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εννοεις να αναγνωριζει το username του καθε μελους Αλεκο?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 17:09

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι στην τοίχει το εβαλα το με λένε Αλέξανδρο :D
    Δηλαδή πληκτρολογεί μόνο του μια οποιαδήποτε λέξη :D

    Δημοσίευση: 4 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 17:12

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mπορεις να βαλεις μια εικονα για να καταλαβουμε τι ακριβως θελεις να πεις?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 17:16

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν το είδα σε site κανονικό Razz
    Το είδα σε ένα hack σε μια σελίδα να γίνεται αυτό Razz και ψάχνω τον κόδικα για να κάνο κάτι που θέλω :D

    Δημοσίευση: 6 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 20:04

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παιδιά το βρήκα ευχάριστο :D :D

    Δημοσίευση: 7 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 20:18

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για πες τον . εχω βρει και εγω μια σελιδα που γινετε αυτο αλλα δεν μπορω να βρω το script

    Δημοσίευση: 8 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 21:18

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    επειδη βλέπει τορα ο αδερφός μου στο μεγάλο μια ταινια και θα τελείωσει καπου σε μιάμιση ώρα θα την βάλο οταν τελειώσει. τόρα δεν έχω πρόσβαση ειμαι στο λαπτοπ

    Δημοσίευση: 9 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 21:20

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλεκο βαλτο στην εκμαθηση.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 10 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 21:23

    nike1600

    nike1600
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    spam δλδ?

    Δημοσίευση: 11 Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Empty Απ: Κώδικας για αυτόματο γράψιμο Σαβ 28 Ιαν - 21:24

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι σπαμ αλλα να βαλει τον κωδικα πως θα το κανει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης