thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 0:42

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    παιδια καλησπερα.. πως μπορω να βλεπω τις ip για ελενχο
    απο το φορουμ μου για 2πλα και 3ιπλα ονοματα που κανουν εγγραφη?


    Δημοσίευση: 26 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:35

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ με το ban ειναι οκ καταλαβα πως το κανω..
    τωρα απο το κοντρολ πανελ του φορουμ δεν ξερουμε η δεν εχει κατι
    για να σου εμφανιζει αν π.χ αυτος ο χρηστης με αυτη την ip εχει αλλα 3 ονοματα ενα παραδειγμα εφερα..

    Δημοσίευση: 27 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ποιος ο λογος να κανει καποιος τοσους πολλους λογαριασμους?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:39

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τότε όταν μπει με τον ένα λογαριασμό, καταγράφει σε ένα χαρτάκι την ip και μετά όταν μπει μέσα με τον 2 λογαριασμό που νομίζει ότι είναι γραμμένος βλέπει εάν αντοιστιχούνε οι ip :D
    Και τότε βαράει και ένα ban Razz :D
    Η εάν δεν ξέρεις ποιος είναι ο δεύτερος κράτα ξανά την ip και κάτσε μέσα στον πίνακα να βλέπεις της ip που αντιστοιχούν και εάν την βρεις ίδια σε άλλον χρήστη τότε βάρα ban Razz :D

    Δημοσίευση: 29 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:40

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν το έχει αυτό που λες από οσο ξέρω :D

    Δημοσίευση: 30 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:41

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωραια πηγα σε ενα ποστ
    μολις τωρα πατησα τσεκ ip και δες ποσες μου εβγαλε


    πες μου και εσυ ποιος ο λογος? τουλαχιστο αυτος εκανς ποστ
    οι αλλοι που δεν κανουν?? χαχα αντε βρεστους? χχαχ

    Δημοσίευση: 31 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:43

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θελεις να κανεις ban ολες αυτες τις ip?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:44

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πρώτον μη βγάζει Ip δημόσιο δεν είναι καλώ αυτό :D
    χαχαχαχα
    βρίσκονται πάντα :D

    Δημοσίευση: 33 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:45

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ξερω αν πρεπει βασικα.. ισως λεω εγω να αλλαζει καθε μερα ip
    του σιγκεκριμενου δεν ειμαι σιγουρος θα κοιταξω οταν ξαναμπει
    να το διευκρηνεισω

    Δημοσίευση: 34 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:45

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα γινουν ολα διαγραφει απλα θελω να δω αν ξερει πως να κανει ban ιp

    θα σου δωσω ενα παραδειγμα για να κανεις ban θα κανεις αυτο



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την stroymfita στις Κυρ 29 Ιαν - 1:50, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 35 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:46

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:πρώτον μη βγάζει Ip δημόσιο δεν είναι καλώ αυτό :D
    χαχαχαχα
    βρίσκονται πάντα :D

    εχεις δικαιο
    αν γινετε να διαγραφι το ποστ με τις ip!

    Δημοσίευση: 36 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:47

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πρώτον δεν υπάρχει λόγος να τα κάνεις όλα αυτά ban γιατί αντιστοιχούνε στον ίδιο υπολογιστή :D
    Απλώς μπορεί να κάνει επανεκκίνηση στο modem και να αλλάζει ι ip εγώ σχεδόν κάθε μέρα κανό και μου αλλάζει Razz :D

    Δημοσίευση: 37 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:47

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο που λες δεν ειναι οτι καποιο μελος εχει πολλους λογαριασμους αλλα αλλαζει ip συχνα απο την εταιρια του δεν ειναι οτι εχει διπλο λογαριασμο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 38 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:49

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φυσικα και εγινε διαγραφη η ip αλλα αυτο που λες ειναι οπως αναφερει επανω ο Αλεκος απο το ιδιο router ειναι αλλαζει ip και οχι λογαριασμο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 39 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:50

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σύμφωνο με την stroymfita πρέπει να το ξεκαθαρίσεις αυτό και μετά να προχωρήσεις στα ban και εγώ με άλλη μπαίνω εδώ και με άλλη βγαίνω καμιά φορά Razz δεν σημαίνει ότι έχω διπλο λογαριασμό :D

    Δημοσίευση: 40 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:52

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αυτο σκευτηκα και εγω οταν το κοπιταξα.. αλλα εχω ατομα με διπλα
    ονοματα και 3πλα οσοι μπηκαν μπηκαν χαχα
    θα κλισω τις πορτες να μην μπορουν να μπενουνε με δευτερο ονομα
    αλλα στρουμφιτα εκει στιν ip που μου ειπες οταν παω
    για να το κανο να μην μπενουνε 2πλα ονοματα.. το εχω 0 εγω το κουτακι
    τι πρεπει να βαλω εκι?

    Δημοσίευση: 41 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:52

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βάλε 1 :D

    Δημοσίευση: 42 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:56

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για τους διπλους λογαριασμους λες καντο 1 οπως λεει ο Αλεκο.Γιατι σαν 0 που το εβαλες μπορει να κανουν οσους θελουν.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 43 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:57

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:Βάλε 1 :D

    οκ και με αυτο δεν μπορεινα κανει 2 εγγραφη κανεις?
    αν ειναι μονο αθτο ειμαι οκ
    να κλειδοθει το ποστ και ευχαρηστωωω!! h123

    Δημοσίευση: 44 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:57

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μπορείς πάντα να τους ελέγχεις όλους, αλλα όσο πιο πολύ μπορείς τόσο το καλύτερο :D
    Μπορεί να μπει κάποιος μέσα χωρίς καμιά δημοσίευση και να έκανε σε όλους spam μέσω Pm Razz
    και να μην ξέρεις τίποτα Razz :D
    Εαν είναι δημιούργησε έναν λογαριασμό ψεύτικο Razz με ένα τυχαίο όνομα και περίμενε να δεις εάν θα σου έρθει κανένα τέτοιο μήνυμα και εάν σου έρθει τότε τράβα του ένα ban Razz :D
    Άλλα μην το πεις σε κανέναν για τον 2 λογαριασμό Razz :D

    Δημοσίευση: 45 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλεκο δεν χρειαζεται να κανεις λογαριασμο για αυτο που λες απλα κλειδωνεις τα πμ και τελος.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 46 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 1:59

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:δεν μπορείς πάντα να τους ελέγχεις όλους, αλλα όσο πιο πολύ μπορείς τόσο το καλύτερο :D
    Μπορεί να μπει κάποιος μέσα χωρίς καμιά δημοσίευση και να έκανε σε όλους spam μέσω Pm Razz
    και να μην ξέρεις τίποτα Razz :D
    Εαν είναι δημιούργησε έναν λογαριασμό ψεύτικο Razz με ένα τυχαίο όνομα και περίμενε να δεις εάν θα σου έρθει κανένα τέτοιο μήνυμα και εάν σου έρθει τότε τράβα του ένα ban Razz :D
    Άλλα μην το πεις σε κανέναν για τον 2 λογαριασμό Razz :D

    Τα εχω κλειστα τα πμ :D

    Δημοσίευση: 47 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 2:01

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ααααααα οκ ποιο καλά τότε :D
    Δεν το έλεγες και από την αρχη για να μην γράφω όλο αυτό τσάμπα Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 334788 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 334788 Razz :D.Πλάκα κάνω :D :D

    Δημοσίευση: 48 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 2:02

    leonarto

    leonarto
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ααχαχαχαχα μα το ειπα και ποιο πανω Αλεκκο χαχαχαχα
    νομιζω στην αλλη σελιδα ποιο πισο

    Δημοσίευση: 49 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 2:04

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχααχαχχαχα οκ συγνώμη δεν το είδα :D
    Είσαι εντάξει κλειδώνει ; :D

    Δημοσίευση: 50 Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπορω να βλεπω τα διπλα ονοματα? Κυρ 29 Ιαν - 2:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλεκο αν μπορεσεις να βαλεις και εκεινο το θεμα που λεγαμε Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης