thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +17
    [Dev]Halloween
    Paulos
    jdm
    Βασίλης
    atozak
    Κωστάκης
    Cyclops
    nike1600
    trcmtech
    manipulator
    respect
    vagelis199
    adespotos21
    sylvester73-alekoshacker
    constantinos
    Θάλεια
    EricParkour123
    21 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]  

    EricParkour123

    EricParkour123
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Πόσα προγράμματα έχετε στον υπολογιστή σας;


    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εσωτερικο θα παρω

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Warrior7 έγραψε:εσωτερικο θα παρω

    εσυ ξερεις απλα με τον εξωτερικο θα ειχες και τους 2 μαζι.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    ζωιρος

    ζωιρος
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    10 ΜΕ 15 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΧΩ.

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μα και τον εσωτερικο μαζι τον εχεις απλα ειναι να εχει θεση το κουτι!

    εμενα χωραει 2-3 σκληρους μεσα

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Warrior7 έγραψε:μα και τον εσωτερικο μαζι τον εχεις απλα ειναι να εχει θεση το κουτι!

    εμενα χωραει 2-3 σκληρους μεσα

    τοτε εχεις καλο υπολογιστη αφου μπορεις να περασεις 2-3 μαζι να τους εχεις.Δεν θα σε ποιανει κανεις αν βαλεις αλλους 2 με 1 tb τοτε τελειωσε δεν θα γεμισουν ποτε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αλλα ο καθενας κανει 100 ευρω!

    Περιμενω να πεσουν οι τιμες και να παω να παρω εναν.......
    ισως παρω 2 TB

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Warrior7 έγραψε:ναι αλλα ο καθενας κανει 100 ευρω!

    Περιμενω να πεσουν οι τιμες και να παω να παρω εναν.......
    ισως παρω 2 TB

    ειναι και αυτο το θεμα ενταξει προς το παρον την κανεις τη δουλεια σου με αυτο που εχεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλα με 27gb εχω μεινει

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:
    Warrior7 έγραψε:500gb πρεπει να παρω εναν καινουργιο γιατι αυτος εχει γεμισει!
    1tb θελω να παρω και να τον γεμισω με ταινιες!

    παρε εναν εξωτερικο δισκο να κανεις τη δουλεια σου.

    εγο εχω 1,5 TB (εξοτερικο) 300 GB ( φοριτο για μπακαπ) 500GB φοριτο για τα παντα και 3 usb stics16 GB εκαστο στο pc exo molhs εχω μολις 112 GB σκλιρο αλλα εχο ελαχιστα δεν τον εμπιστεβομαι ( γιαυτο τοσους εξοτερικους και στικς) Wink

    Παρακαλω οχι greeklish.
    edit by Warrior7



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Warrior7 στις Τρι 8 Μάης - 21:37, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διορθωση Greeklish)

    https://www.thegreeksenergy.com

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμ και τη τα κανεις.... και εγω καποια στιγμη μαζευα μαζευα παιχνιδια ταινιες κτλ ... κτλ οπου με της σημερινες ταχυτητες οικονομικοτερα σου βγενει να τα κατεβαζεις μολις τα χρειαστεις.... κραταω μονο οτι μπορει ναειναιδυσκολο να το βρω και συνηθως αρχιτεκτονικα προγραμματα.. πχ autocad 2006 οπου δεν βρισκοντε ευκολα... τωρα ταινιες κτλ ... η παιχνιδια γενικος παντα βρισκοντε...

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:μμμ και τη τα κανεις.... και εγω καποια στιγμη μαζευα μαζευα παιχνιδια ταινιες κτλ ... κτλ οπου με της σημερινες ταχυτητες οικονομικοτερα σου βγενει να τα κατεβαζεις μολις τα χρειαστεις.... κραταω μονο οτι μπορει ναειναιδυσκολο να το βρω και συνηθως αρχιτεκτονικα προγραμματα.. πχ autocad 2006 οπου δεν βρισκοντε ευκολα... τωρα ταινιες κτλ ... η παιχνιδια γενικος παντα βρισκοντε...

    τα στικακια τα εχω σαν "αλιτακια" ( αν παραδιγμα θες καπιο προγραμμα δεν θα καψω cd/dvd για να στο δοσο απλα με ενα στικακι θα το εχεις Wink)
    τον εξοτερικο 1,5 ΤΒ τον εχο γιατι ο προηγουμενος (1Τ ΤΒ) ψιλοκολαγε και φοβιθικα να μην τα χασο ολα
    επιπλεον εχο πολα πριβε αρχια βιντεο ( απο εκδρομες κλπ) :D
    ο φοριτος 300ρης ειτανε σαν τον 500ρη απλα καθοτι μεγαλιτερος (ο 500ρης) τον εχο για διαφορα ενο τον 300ρη τον κρατισα μονο για μπακαπ Wink
    οτι με ενδιαφερη πολη ( κιριος βιντεο και μουσικη) τα γραφω σε cd's h dvd's και αδιαζο τους δισκους επιδι ομος καπια πραγματα ( που δεν θελο με τιποτα να χασο) τα γραφο μεν σε cd/dvd αλλα τα κραταο και στον δισκο μου για να ξαναφτιαχνο τα χαλασμενα cd/dvd Wink ονιρο μου ( δεν ξερω αν γηνετε και ποσα πρεπει να δοσο) εινε να εχο ενα κουτι που να εχει μεσα 10 hdd τον 3ΤΒ εκαστος και να δουλκεβουν με usb ( διλαδη 30 ΤΒ Πόσα προγράμματα έχετε στον υπολογιστή σας; - Σελίδα 4 673394) οπος ενας οπιοσδιποτε εξοτερικος hdd :D οπου εκει θα εχο ολα τα cd/dvd μου ενοιτε πος θα περνει εξοτερικη τασι :D μην ξεχνας την υπογραφη μου τα λεη ολα Πόσα προγράμματα έχετε στον υπολογιστή σας; - Σελίδα 4 240542

    https://www.thegreeksenergy.com

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω περάσει κάπου στα 50 και κάτι από αυτά τα 20 χρησιμοποιώ περίπου και τα υπόλοιπα τα έχω περάσει μόνο για να δω τι μπορεί να κάνουν κάποια πέρνοντας μια ιδέα.

    σπασμένα προγράμματα καλό θα είναι να μην χρησιμοποιείτε και ειδικά antivirus και αυτά τα καθαριστικά που έχουν αρκετοί στον υπολογιστή τους δεν προστατεύουν όσο ένα αγορασμένο ή όσο ένα δωρεάν πρόγραμμα που κάνει την ίδια δουλειά.

    yorgaraz

    yorgaraz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγώ έχω 100+ αλλά είναι μερικά που δεν γνωρίζω καν πως υπάρχουν Razz


    Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης