thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 19:55

    kyriakos21

    kyriakos21
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το σαιτ σας(ειδικα απο την στρουμφιτα που μου απαντησε σε κατι που δεν εβρισκα με τιποτα!)τωρα θελω να σας ρωτησω πως γινεται να αλλαξω το background του forum μου καθως και να βαλω δικες μου διαφημισεις...(αν ξερετε αν μπορω σε καθε νεο μελος που μπαινει να προσθετονται αυτοματα κερματα γιατι θελω να αρχισω ενα παιχνιδι με ψευτικο στοιχημα και να μπορω να προσθετω-αφαιρω coins απο καθε παικτη)

    Δημοσίευση: 2 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 19:58

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1 οι διαφημισεις δεν βγαινουν πρεπει να πληρωσεις για να βγουν
    2.Oλα τα παιδια εδω ειναι φοβερα βοηθανε και αν μεινεις θα δεις και τη παρεα μας
    3.αυτο με τα κερματα τι ακριβως εννοεις γιατι δεν το εποιασα μπορεις να το κανεις με ποντους οσα ποστ κανουν να προσθετονται ποντοι στο προφιλ τους
    4. για να αλλαξεις backround πας
    Εμφανιση-pics management-Συνθετη μεθοδο και εκει που γραφει Background picture (page) :
    βαζεις την εικονα που θελεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:11

    kyriakos21

    kyriakos21
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι θελω να βαλω σελιδα με στοιχημα ωστε οποιος νικαει αυτα που εχει πονταρει να του προσθετω εγω ποντους πχ εχει παιξει 5 ευρω εκει που εχει αποδοση 2 να του προσθεσω 10 ευρω(κερματα ψευτικα)και δευτερον μηπως μπορει καποιος να μου κανει [url=i.imgur.com/7lO5f.jpg]αυτη[/url] την εικονα συνεχομενη κατα υψος δηλαδη στις ακρες να το βαλω στο σαιτ?ευχαριστω!

    Δημοσίευση: 4 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:14

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βαλε την εικονα κανονικα γιατι δεν βλεπω καμια εικονα.

    Οσο αναφορα αυτο με τους ποντους μπορεις να το κανεις παλι οποιος νικαει να του προσθετεις τους αναλογους ποντους.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:17

    kyriakos21

    kyriakos21
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η εικονα ειναι του οπαπ μπορεις και να την βρεις στις google εικονες απλα γραψε οπαπ...αυτο με τα coins μου εξηγεις πως θα το κανω...

    Δημοσίευση: 6 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:20

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωραια την βγηκα την εικονα τι θελεις να τη κανεις?

    λειτουργικες μοναδες-Ποντοι και φημη-points donation εκε ψαχνεις να βρεις το ονομα του μελους και του προσθετεις τους ποντους.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 7 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:26

    kyriakos21

    kyriakos21
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ευχαριστω και παλι!οπως βλεπεις στο φορουμ μου εχω 8 κατηγοριες μηπως ξερεις πως μπορω να τις ενταξω σε μια ολες χωρις ομως να τις σβηνω και να τις ξαναφτιαχνω...και αλλη μια ερωτηση ξερεις πως γινεται να προσθεσω ραδιο και chat room στο forum?(σε κουρασα ε??Razz)

    Δημοσίευση: 8 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:33

    kyriakos21

    kyriakos21
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    α την εικονα την θελω αν μπορεις να μου βαλεις σε μια εικονα το σημα του οπαπ 3 φορες αριστερα κατα υψος και 3 δεξια για να το βαλω ως background γιατι δεν ξερω να το κανω

    Δημοσίευση: 9 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:39

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα φτιαξεις μια κατηγορια νεα
    Choose the kind of forum you want :Κατηγορια και πατς υποβολη

    και μετα θα πηγαινεις σε μια μια κατηγορια και θα τις μεταφερεις μεσα Copy forum permissions :το μεταφερεις μεσα στη κατηγορια που εφτιαξες και μετα υποβολη


    για chat πας λειτουργικες μοναδες-ζωντανη συζητηση-ρυθμισεις-Activate the ChatBox :το κανεις ναι

    για ραδιο να σου λεω γιατι ειναι παρανομο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 10 διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Empty Απ: διαφορες ερωτησεις για το φορουμ μου Τετ 22 Φεβ - 20:43

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για radio στο lithen2radio :D


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης