thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 microsoft word προβλημα να ανοιξει  - Σελίδα 2 Empty microsoft word προβλημα να ανοιξει Τετ 29 Φεβ - 17:37

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    πριν λιγο μπηκα να κανω μια εργασια και δεν μου ανοιγει η word ενω χθες
    ανοιγε κανονικα//και μου εμφανιζει το παραπανω εικονιδιο..


    Δημοσίευση: 26 microsoft word προβλημα να ανοιξει  - Σελίδα 2 Empty Απ: microsoft word προβλημα να ανοιξει Σαβ 3 Μαρ - 16:19

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αφου δεν σου τα ανοιγει οσο σημαντικα και να ειναι δεν προκειτε να τα βρεις μεσα στο usb ετσι οπως λες δεν στα αναγνωριζει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 microsoft word προβλημα να ανοιξει  - Σελίδα 2 Empty Απ: microsoft word προβλημα να ανοιξει Σαβ 3 Μαρ - 16:42

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ελα μωρε καποιος τροπος θα υπαρχει να φτοιαχτει

    Δημοσίευση: 28 microsoft word προβλημα να ανοιξει  - Σελίδα 2 Empty Απ: microsoft word προβλημα να ανοιξει Σαβ 3 Μαρ - 19:42

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λυθηκε..και παιδια πραγματικα τοσο λυπημενη το ειδε ο αδερφος μου που οπως σας εχω πει ξανα σπογδασμενος για υπολογιστες και μετα απο "ανακριση" μπηκε καπου και ειδε πως ηταν πατωμενο με ιους περιεργα πραγματα γιατι μονο στον λαπτοπ μου συνηθως το βαζω και ειναι πεντακαθαρο και τεσπα μου το εκανε format γιατι λεει καθαριζει απο τους ιους και τα αρχεια κανει πεντακαθαρη την μνημη γενικως του usb χαθηκαν ολα πια

    Δημοσίευση: 29 microsoft word προβλημα να ανοιξει  - Σελίδα 2 Empty Απ: microsoft word προβλημα να ανοιξει Σαβ 3 Μαρ - 20:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο σου λεγαμε και εμεις να κανεις απο την αρχη Ραφαελλα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης