thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Παρ 9 Μαρ - 22:45

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπερα νεα ιδεα στο μυαλο μου :)

    Σκευτικα να κανω με κατι φιλους και με ενηλικες γνωστους μου συγκενης βασικα

    ενα site με παιχνιδια οπως ειναι το spigo

    τωρα επειδη ειμαι τελειος χαλιας σε αυτο το θεμα δεν εχω ασχοληθει ποτε μου

    τι χριαζεται να κανω για να ειμαι νομιμος γιατι οσο να ειναι σε τετοια site πρεπει να εισαι καλημενος απο παντου και πανα απο ολα νομιμος :)


    Δημοσίευση: 26 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμεις εδω σου δινουμε τις ιδεες ειδες βρηκες ατομο να σε βοηθησει στο στησιμο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:22

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ατομο βρηκα αλλα περιμενω απαντηση και απο τα φιλαρακια δεν ειμαι εγω μονο :)

    Δημοσίευση: 28 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:23

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγινε τοτε αν πιστευεις οτι εισαι οκ και εχεις παρεις απαντησεις στο θεμα που εψαχνες μας λες και το κλειδωνουμε.Εγω κατι αλλο δεν εχω να σου πω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:23

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Server χρησιμοποιείς όταν θες να στύσης ένα Game . Host όταν θες μια σελίδα . Forum η κοινωνικής δικτυώσεις

    πιστεύω ότι και το Host θα έκανε δουλειά για αυτό που θέλει

    Δημοσίευση: 30 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:26

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ νομιζα οτι ηθελε ειδικο σερβερ για τα παιχνιδια που θελει να κανει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιστοσελιδα με παιχνιδια.(Ψαχνω server) Σαβ 10 Μαρ - 0:27

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τελος παντον ευχαριστω αν οντος ειναι να παιξει κατι με το θεμα αυτο ανοιγω ενα κενουργιο θεμα και σας το λεω προς το παρων closed thread :)


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης