thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 2 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 14:17

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Γεία σας μια που χτες μου δώσατε αμέσως λύση στο πρόβλημα μου είπα να σας ρωτήσω και σήμερα.

    Επειδή έχω κάνει μια εγκατάσταση ενός προγράμματος πριν 15 μέρες και μου βγάζει συνέχεια ένα μήνυμα όταν ανοίγω τον υπολογιστή μου.
    Μπορώ να κάνω επαναφορά συστήματος πριν 15 μέρες που έκανα την εγκατάσταση ενός προγράμματος;
    Όταν παω για επαναφορά μου βγάζει μέχρι και 4 μέρες πως γίνεται να το γυρίσω τόσο πίσω;

    Σας ευχαριστώ.


    Δημοσίευση: 26 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 15:53

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχω το AVAST FREE που είναι για 12 μέρες ακόμα χτες θέμα που άνοιξα τα παιδία βοήθησαν στο να περάσω κάποιο άλλο που είπαν μόλις λήξει αυτό που έχω.Τελικά το διέγραψα τελείως το πρόγραμμα και δεν θα το περάσω πάλι καλύτερα έτσι.

    Ύπερ ευχαριστώ όλους που απαντήσατε (Σώτο-LEONE_7) για το χρόνο σας στο να ασχοληθείτε αλλά και το υπέροχο φόρουμ σας που μου δώσατε λύση αμέσως στα θέματα που άνοιξα.Χωρίς να μου πείτε "βαρεθές" απαντήσεις του τύπου κάνε Format που λένε σε πολλές σελίδες όταν βαριούνται κάποιοι να ασχοληθούν με το θέμα σου.

    Ευχαριστώ.

    Δημοσίευση: 27 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 15:54

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    xxannaxx έγραψε:Έχω το AVAST FREE που είναι για 12 μέρες ακόμα χτες θέμα που άνοιξα τα παιδία βοήθησαν στο να περάσω κάποιο άλλο που είπαν μόλις λήξει αυτό που έχω.Τελικά το διέγραψα τελείως το πρόγραμμα και δεν θα το περάσω πάλι καλύτερα έτσι.

    Ύπερ ευχαριστώ όλους που απαντήσατε (Σώτο-LEONE_7) για το χρόνο σας στο να ασχοληθείτε αλλά και το υπέροχο φόρουμ σας που μου δώσατε λύση αμέσως στα θέματα που άνοιξα.Χωρίς να μου πείτε "βαρεθές" απαντήσεις του τύπου κάνε Format που λένε σε πολλές σελίδες όταν βαριούνται κάποιοι να ασχοληθούν με το θέμα σου.

    Ευχαριστώ.

    Παρακαλω για αυτο βρισκομαστε εδω,για να βοηθαμε.Και αν δοκιμασεις και το προγραμμα που σου εδωσα θα μεινεις ευχαριστημενη.Ειναι απο τα καλυτερα δωρεαν προγραμματα παγκοσμιως..

    Δημοσίευση: 28 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 15:57

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μόλις λήξη έχω ακόμα 12 μέρες θα ανοίξω ένα θέμα για να ρωτήσω να δω πιο μου προτείνετε.Σας έχω εμπιστοσύνη γιατί είδα ότι ξέρετε καλά από υπολογιστές.

    Δημοσίευση: 29 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 15:59

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    xxannaxx έγραψε:Μόλις λήξη έχω ακόμα 12 μέρες θα ανοίξω ένα θέμα για να ρωτήσω να δω πιο μου προτείνετε.Σας έχω εμπιστοσύνη γιατί είδα ότι ξέρετε καλά από υπολογιστές.

    Εγινε βρε Αννα.Θα σου προτινουμε τα καλυτερα ..!

    Δημοσίευση: 30 Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Επαναφορά Συστήματος για άλλη μέρα Πεμ 26 Απρ - 16:02

    xxannaxx

    xxannaxx
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σας ευχαριστώ και πάλι μπορείτε να κλείσετε το θέμα όπως κάνατε και για το χτεσινό.Σώτο ευχαριστώ.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης