thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +4
    Βασίλης
    Paulos
    Θάλεια
    kinder811
    8 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    » Νέα θέματα forum

      » Τυχαία θέματα

        kinder811

        Follow me!!

        Ξεκίνησε από: kinder811, αναρτήθηκε στις 08/05/2012
        Follow me!! 1328

        Αυτό το προγραμματάκι το έφτιαξα τυχαία καθώς στα πειράματα πού έκανα για να φτιάξω ένα άλλο πρόγραμμα ανακάλυψα αυτό το κόλπο με τον κέρσορα του ποντικιού!Αυτό πού κάνει είναι να ακολουθάει τον κέρσορα του ποντικιού!Μπορείτε να βάλετε δικιά σας φωτογραφία να της αλλάξετε τις διαστάσεις η να την κάνετε λιγότερο ορατή!
        Με λίγη φαντασία μπορεί να φανεί χρήσιμο το προγραμματάκι!Για παράδειγμα θα μπορούσατε να βάλετε τη φωτογραφία της κοπελιά σας η του αγοριού σας για να τους βλέπετε συνέχεια στο pc χαχαχαχα!
        Δεν είναι κ κανένα σοβαρό πρόγραμμα αλλά εμένα μου άρεσε και είπα να το μοιραστώ μαζί σας Smile

        ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
        απαιτείται το .net framework 4 client profile
        είναι πολύ ελαφρύ πρόγραμμα!

        Απαιτήσεις συστήματος: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

        Download: Για να δείτε το κρυφό περιεχόμενο θα πρέπει να σχολιάσετε.



        Σχόλια

        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 0:56 από Θάλεια

        ενα τετοιο ειχα βαλει παλιοτερα στον υπολογιστη με μια γατουλα και κινηγουσε το ποντικι :D

        Ευχαριστω πολυ φιλαρακι μου


        kinder811

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 0:58 από kinder811

        stroymfita έγραψε:ενα τετοιο ειχα βαλει παλιοτερα στον υπολογιστη με μια γατουλα και κινηγουσε το ποντικι :D

        Ευχαριστω πολυ φιλαρακι μου
        χαχαχαχαχα ωραίο θα ήτανε Smile


        Paulos

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:00 από Paulos

        μμμ να το δοκιμασουμε αν και σε σελιδες που βλεπω τετοια δεν συμφωνω... scratch


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:01 από Θάλεια

        ηταν καλο μου αρεσε τοτε οχι και για πολυ γιατι μετα οταν ηθελες να κανεις κατι σοβαρο εβλεπες τη γατουλα προσπαθουσε να "φαει" το ποντικακι.

        Θα το δοκιμασω φιλαρακι μου αν και νομιζω εγω το net framework 3 και οχι το 4 Rolling EyesΘα το δω αυριο που θα το δοκιμασω.


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:02 από Θάλεια

        Paulos έγραψε:μμμ να το δοκιμασουμε αν και σε σελιδες που βλεπω τετοια δεν συμφωνω... scratch

        Παυλο δεν ειναι για το φορουμ αλλα για το δικο σου ποντικι στον υπολογιστη να περασεις.
        Στα προγραμματα μελων ειναι :DΠερασμενη η ωρα λογικα δεν θα το ειδες καλα.


        kinder811

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:07 από kinder811

        Πιο πολύ αστείο είναι το προγραμματάκι δεν έχει κάποια σοβαρή λειτουργiκότητα Smile
        Καλά ρε φιλαράκι εδώ βγήκε το .net framework 4.5 και εσύ ακόμη στο 3 είσαι? :D


        Paulos

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:07 από Paulos

        Το καταλαβα ρε παιδια απλα λεω το εχω δει σε σελιδες και δεν ειμαι φανατικος αλλα θα το δοκιμασω στο pc μου... :D


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:10 από Θάλεια

        kinder811 έγραψε:Πιο πολύ αστείο είναι το προγραμματάκι δεν έχει κάποια σοβαρή λειτουργiκότητα Smile
        Καλά ρε φιλαράκι εδώ βγήκε το .net framework 4.5 και εσύ ακόμη στο 3 είσαι? :D

        για τα 7 εχουν βγει?Δεν τα πειραζω αυτα αν μου δημιουργηθει καποιο προβλημα τοτε βαζω τη νεα εκδοση εκει που πρεπει.

        Paulos έγραψε:Το καταλαβα ρε παιδια απλα λεω το εχω δει σε σελιδες και δεν ειμαι φανατικος αλλα θα το δοκιμασω στο pc μου... :D

        α νομιζα οτι καταλαβες για το φορουμ και εγω εχω δει σε καποιες σελιδες αλλα εκεινα που βαζουν ειναι τα κλασσικα χρωματιστα ποντικια.


        kinder811

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:15 από kinder811

        Το framework 4 έχει πάνω από δύο χρόνια που κυκλοφόρησε! με τα windows 7 μαζί πρέπει να βγήκε!
        το framework 4.5 κυκλοφόρησε τώρα σε beta έκδοση και η τελική θα βγει μάλλον με τα windows 8


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:16 από Θάλεια

        το 3,5 εχω μολις το ειδα.Πρεπει να το κανω ανανεωση?Δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα για αυτο και δεν το εκανα update.


        kinder811

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:23 από kinder811

        Καλά είναι να έχεις το τελευταίο framework αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να το κάνεις update.


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:24 από Θάλεια

        Θα δω αυριο αν δεν δουλεψει το προγραμματι σου θα το περασω. :D
        θελει λιγο αναβαθμιση ο υπολογιστης μου αλλα δεν τα σκαλιζω και πολυ.


        kinder811

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:28 από kinder811

        αν θυμάμαι καλά το pc σου είναι για πέταμα!Από τα αποτελέσματα του Test Your Pc!χαχαχαχαχα


        Θάλεια

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 1:30 από Θάλεια

        ε το ειχα βγαλει ετσι και ετσι καθαρισα ολη την επιφανεια εργασιας εμειναν μονο ο υπολογιστης και ο καδος..χαχα και το εβγαλε ετσι και ετσι σκεψου να διεγραφα και αλλα απο τον υπολογιστη σουπερ θα τον εβγαζε.Ποσες φορες το ειχα δοκιμασει μεχρι να το βγαλω ετσι και ετσι :D


        Βασίλης

        Δημοσίευση Τρι 8 Μάης - 22:03 από Βασίλης

        για να το δοκιμάσω :D


        G_mat

        Δημοσίευση Τρι 18 Φεβ - 18:11 από G_mat

        ευχαριστω


        μαναμια

        Δημοσίευση Τρι 10 Ιουν - 16:49 από μαναμια

        καλο


        gkap

        Δημοσίευση Παρ 29 Μάης - 21:34 από gkap

        :g.e.i:ΜΠΡΑΒΟ !!!


        atozak

        Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ - 19:00 από atozak

        Ευχαριστώ


        atozak

        Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ - 21:12 από atozak

        atozak έγραψε:Ευχαριστώ


        είδα ένα οικονακη που απλά ακολουθούσε το ποντίκι μου  δεν το βρήκα χρήσιμο αλλά μου άρεσε ένα μείον που είδα όταν θέλησα να το κλείσω έκανα CTRL>>>>ALT>>>>DELETE αλλιώς δεν μου σταμάταγε


        kinder811

        Δημοσίευση Κυρ 16 Οκτ - 9:13 από kinder811

        atozak έγραψε:
        atozak έγραψε:Ευχαριστώ

        είδα ένα οικονακη που απλά ακολουθούσε το ποντίκι μου  δεν το βρήκα χρήσιμο αλλά μου άρεσε ένα μείον που είδα όταν θέλησα να το κλείσω έκανα CTRL>>>>ALT>>>>DELETE αλλιώς δεν μου σταμάταγε


        Αν έκανες δεξί κλικ στην εικόνα θα σου έβγαζε κάποιες επιλογές.



        Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

        Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


        Μοιραστείτε αυτό το θέμα

        Url
        BBcode
        HTML

        Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης