thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • εδώ είμαι κ γώ

    +8
    Paulos
    vagelis199
    Βασίλης
    [Dev]Halloween
    atozak
    Cyclops
    Θάλεια
    jam
    12 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 εδώ είμαι κ γώ Empty εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 10:40

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ευκαιρία να σας γράψω και γω κάποια πράγματα.
    Ονομάζομαι Δημήτρης και είμαι από την όμορφη πόλη της Θεσσαλονίκης (μπουγάτσα με τυρί,μπουγάτσα με κρέμα) :D
    Είμαι 27 χρονών και κάνω μεταπτυχιακό στο τμήμα πληροφορικής.Μόλις τελείωσω το μεταπτυχιακό μου θα φύγω στο εξωτερικό για ένα καλύτερο μέλλον.

    Θα ήθελα να συγχαρώ τον σχεδιαστή της ιστοσελίδα έχει κάνει φανταστική-μοναδική άριστη και σούπερ ιστοσελίδα παρατηρόντας ότι όλα είναι φτιαγμένα από αυτών και όχι έτοιμα όπως έχουν όλες ή σχεδόν οι περισσότερες ιστοσελίδες και αυτό κάνει τη μεγάλη διαφορά να κολλάνε τα άτομα με την ομορφιά της σελίδας.
    Ομορφά όμως χωρίς θέματα δεν λέει έτσι λειπών θα αναφερθώ στα πολλάπλα και εξαιρετικά θέματα που έχετε στη σελίδα σας που μ'έχουν κάνει ώρες να κάθομαι να τα διαβάζω τα θέματα σας.

    Πως σας βρήκα!
    Βρισκόμουν στη βιβλιοθήκη της σχολής μου περιμένοντας να καθήσω σε κάποιο υπολογιστή στα επόμενα λεπτά σηκώθηκε ένας/μια δεν θυμάμαι και κάθησα εγώ στον υπολογιστή.Ο συγκεκριμένος είχε αφήσει ανοιχτές όλες τις σελίδες που ήταν μέσα μέσα σ'αυτές τις σελίδες βρισκόταν και η δική σας κάθησα να τη δω σαν επισκέπτης κάποια λεπτά και διαπίστωσα ότι είναι κάτι το διαφορετικό δεν γράφω άλλα πράγματα είμαι σίγουρος θα τα έχετε ακούσει πάνω απο 100 φορές.
    20 λεπτά περίπου ήμουν επισκέπτης μέχρι να δω με τι ασχολείτε η ιστοσελίδα.Μόλις είδα σχεδόν όλες τις κατηγορίες και διαπιστωσα ότι η σελίδα ασχολείτε με τους υπολογιστές λέω εδώ είμαστε το αγαπημένο μου.Έχω μπει σε πολλές σελίδες που ασχολούνται με τους υπολογιστές καμία όμως δεν με κράτησε πάνω απο 2 μέρες μετά εξαφανιζόμουν από τις σελίδες.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω το μέλος που μου έδωσε την ευκαιρία να σας "γνωρίζω" μέσα από αυτό τον τρόπο.
    Ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα θα ήθελα να γράψω και κάτι τελευταίο για να ευχαριστήσω κάποια παιδία που μέσα από αυτά έμαθα κάποια χρήσιμα πράγματα.Μπορεί να είμαι 27 χρονών δεν σημαίνει ποτέ ότι σταματάς να ενημερώνεσαι.

    Ευχαριστώ τα παρακάτω μέλη

    Το καιρό που είμαι μέλος είδα κάποια μέλη που χρειάζονται νομίζω κάποια συγχαρητήρια για αυτά που έχουν κάνει ο κάθε ένας με τη σειρά του

    Πρώτα από όλα ευχαριστώ τον Παύλο όπως είδα είναι ο δημιοργός αυτού του "φανταστικού κόσμου".(όσοι δεν γνωρίζεται από ιστοσελίδες δεν θα μπορέσετε να καταλάβαιτε τι εννοώ ακριβώς κάποιοι θα τα βλέπουν απλά και ίδια αλλά δεν είναι έτσι όλα φαίνονται ότι είναι φτιαγμένα με μεράκι και όρεξη)

    Στη συνέχεια θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Σώτο για τους οδηγούς που έχει φτιάξει και να πω ιδιαίτερα τους οδηγούς που αφορούν τους servers δεν βρίσκεις εύκολα κάτι τέτοιο,τον constantino που έχει φτιάξει και αυτός κάτι ωραίους οδηγούς

    Toν drunken που βάζει νέα τραγούδια και τα περισσότερα δεν τα είχα ακούσει.
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Ευχαριστώ το μέλος kinder811 και vaggelis199 αισθάνομαι τυχερός που είμαι σε μια σελίδα που φτιάχνουν άτομα δικά τους προγράμματα και συγκεκριμένα τόσο ωραία θα τα δώ όλα με το καιρό

    Έπειτα ευχαριστώ το μέλος vasilli.g για 2 λόγους πρώτα από όλα για τα υπέροχα κομμάτια που έχει βάλει στα τραγούδια και είναι η αγαπημένη μου μουσική χαίρομαι που βρήκα άτομο να ακούει τέτοια μουσική και ο επόμενος λόγος που μας ενημέρωνει για τις παγκόσμιες μέρες και το θέμα που έγραψε το ήξερες μέσα από αυτά τα θέματα έχω μάθει πολλά που δεν γνωρίζουμε και δεν ξεχνάω τα φοβερά θέματα στη κατηγορία παραφυσικά όπου εκεί ευχαριστώ και τον Μάνο που βάζει τόσο ψαγμένα θέματα.

    Τέλος θα ευχαριστήσω τα κορίτσια που βλέπω τελεύταια τη Στρουμφίτα και τη Χριστίνα που ομορφαίνουν το φόρουμ με τα θεματά τους,τη christina για τα θέματα για τους φιλόζωους που βάζει και μπράβο της που το κάνει αυτό και τη Στρουμφίτα γιατί φαίνεται ψαγμένο άτομο συμφωνώ σε αρκετά από αυτά που γράφει και της βγάζω το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (καπέλο που λέμε)

    Ζητάω συγνώμη αν ξέχασα κάποιον τόσο καιρό που είμαι εδώ μέσα μου φάνηκαν λίγο περισσότερο αυτά τα άτομα γιατί μέσα από αυτούς έχω μάθει κάποια πράγματα και θα ήθελα να το γράψω όσοι το δείτε καλώς όσοι πάλι δεν το δείτε δεν πειράζει θα ξέρετε όμως ότι όλοι εσείς έχετε κάνει αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα και σας κάνει μοναδικούς στο είδος τους.

    Με εκτίμηση και ήθος προς τη σελίδα σας και πρός όλους εσάς.Να συνεχίσετε να προσφέρετε και να μας ενημερώνετε με αυτό το τρόπο μαθαίνοντας μας νέα πράγματα.Η μόρφωση είναι σαν σφουγγάρι όλο θέλεις να το στραγγίζεις και να μαθαίνεις.

    Σας ευχαριστώ και συγνώμη που σας κούρασα.

    Δημοσίευση: 2 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 10:44

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πως είναι δυνατόν να ξεχάσω τον Τέοχχχ που έχω μάθει όλες τις ταινίες που θα κυκλοφορήσουν μελλοντικά στο σινεμά

    Δημοσίευση: 3 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:00

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λοιπον μολις ειδα ολο αυτο που εγραψες λεω ωχ τι ειναι ολο αυτο Razzστη συνεχεια το διαβασα ολο και εμεινα με το στομα ανοιχτο για ολα αυτα που γραφεις.Ευχαριστουμε και εμεις για τα καλα σου λογια και σιγουρα το ατομο που σου εδειξε το φορουμ μας θα ειναι εδω μεσα και θα το διαβαζει ελπιζουμε να το δει :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:01

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγώ συγκρατώ τη μπουγάτσα με κρέμα <3

    Δημοσίευση: 5 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:03

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Cyclops έγραψε:Εγώ συγκρατώ τη μπουγάτσα με κρέμα <3
    η μπουγατσα με τυρι δεν σου εμεινε? Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:04

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχα όχι μόνο αυτή με κρέμα Razz

    Δημοσίευση: 7 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:05

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Cyclops έγραψε:χαχα όχι μόνο αυτή με κρέμα Razz

    καλες ειναι και οι 2 :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 8 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:06

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όντως ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει Wink

    Δημοσίευση: 9 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 12:47

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    και εγω με την σιρα μου να σε καλοσορισο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αυτο που παθενις με τα θεματα (να καθεσε ορες να τα διαβαζης ) μου τηχενι πολες φορες και εμενα η καλη δουλια φενετε :D

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 10 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 14:11

    [Dev]Halloween

    [Dev]Halloween
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :kalws irthes : no-spam :party --time: :party --time: :party --time:
    Οκ τα είπα όλα με τις εικόνες Razz ^^^

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 11 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 15:03

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλώς ήρθες φίλε :D

    Δημοσίευση: 12 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 15:07

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Rolling Eyes

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 13 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 15:08

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βασιλη γραφει και για σενα :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 14 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 15:11

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:Βασιλη γραφει και για σενα :D

    ναι το είδα :D

    Δημοσίευση: 15 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 16:13

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Tελικα δεν υπαρχουν μονο κακοι και ζηριαριδες....Σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!!

    Δημοσίευση: 16 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 17:35

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηλθες στην παρεα μας..

    Δημοσίευση: 17 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 17:38

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηλθες στην παρεα μας.. :D

    Δημοσίευση: 18 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 17:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 19 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 17:39

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

    το είδα στρουμφιτα μου :D

    Δημοσίευση: 20 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 17:40

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

    Το διαβασα ολο..Και ευχαριστουμε το παλικαρι.. Razz

    Δημοσίευση: 21 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 19:20

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ JAM ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 22 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τρι 22 Μάης - 19:53

    Αγάπη

    Αγάπη
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 23 εδώ είμαι κ γώ Empty Απ: εδώ είμαι κ γώ Τετ 23 Μάης - 7:10

    Aposb

    Aposb
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλώς όρισες στην κοινότητα του TheGreeksEnergy, Σαλονικιέ. Εύχομαι καλή τύχη με το μεταπτυχιακό σου.

    http://aposbar.wordpress.com/

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης