thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC

    +2
    Θάλεια
    KillerDeath
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τρι 22 Μάης - 21:29

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    έχω ένα πρόβλημα με το pc δεν μου ανοίγει κανονικά και αν τύχη να άνοιξη μετά απο 10 επανεκκίνησης π.χ μετά από 2 λεπτά μου χαλάει όλα τα χρώματα στην οθόνη κολαει και κάνω ξανά επανεκκίνηση αλλά μετά σπάνιο να ανοίξει πάλι μου λέει συνέχεια για επίλυση προβλήματος και μετά από ώρα πως δεν μπόρεσε να βρεθεί λύση και κλίνει μετά πάλι τα ίδια ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι το πρόβλημα΄..


    Δημοσίευση: 26 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 10:45

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα ειμαι απο το pc που εχει το προβλημα ειδα τα ανεμιστιρακια ολα οκ ειναι και κατι που ξεχασα χτες να πω ειναι οτι οταν μου εκανε αυτο που κολουσε ι οθονη για 1 λεπτο περιπου και μετα ολα οκ στο κατο μερος της οθονης μου εβγαζε ενα μηνυμα αλλα δεν το θιμαμαι ακριβος τι ελεγε αλλα νομιζο ελεγε το προγραμμα οδηγησης οθονης σταματισε να λειτουγει κατι τετοιο α και να πω πως τωρα που ειμαι απο το pc με το προβλημα μου ανοιξε κανονικα αλλα μου εχει βγαλει χαλασμενα χρωματα κατι καθετες γραμες σε ολη την οθονη με διαφορα χρωματα

    Δημοσίευση: 27 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 13:09

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αααα δεν πιστευω να εχεις κανει κανα overclock?

    ναι οταν τα βλεπουν σφαλμα οι καρτες γραφικων για να μην κολησουν το pc κανουν reset τον driver

    Δημοσίευση: 28 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 14:14

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι ενοεις overclok καταλαβες τι ενοω γιατι τωρα ανοιγη το pc αλλα ανοιγη με κατι καθετες γραμμες στην οθονη με περιεργα χρωματα

    Δημοσίευση: 29 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 14:28

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οριστε εδω ειμαι σε σελιδα του google και εβγαλα μονο το λευκο μερος για να δειτε τι ενοω

    Δημοσίευση: 30 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 14:56

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ξερω τι εννοεις και το συναντο οταν εχει προβλημα η καρτα γραφικων... η το πανελ στα λαπτοπ ...
    μμμμ δεν φενετε κατι.... δεν πιστευω αν ειανι η οθονη σου?

    Δημοσίευση: 31 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 15:22

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εδω ειμαι στο google ολοι οι οθονη απο την ρα ποθ ανοιγο το pc μεχρη που το κλεινο τα βλεπω ολα ετσι

    Δημοσίευση: 32 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 15:22

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [quote="KillerDeath"] εδω ειμαι στο google ολοι οι οθονη απο την ωρα που ανοιγο το pc μεχρη που το κλεινο τα βλεπω ολα ετσι

    Δημοσίευση: 33 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 16:12

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    συγνομη για διπλο ποστ τωρα που δεν δουλεβει ι καρτα δεν παιζει και κανενα παιχνηδη...

    Δημοσίευση: 34 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 17:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασες να ξανα περασεις τον driver της??

    Δημοσίευση: 35 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 17:53

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εβαλα το cd poy exo alla moy elege oti den ginete egkatastash giati ta windows den einai toy 2000 den polh katalaba

    Δημοσίευση: 36 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 20:09

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    KillerDeath έγραψε:εβαλα το cd poy exo alla moy elege oti den ginete egkatastash giati ta windows den einai toy 2000 den polh katalaba

    βλεπω greeklish Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 37 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 22:55

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    συγνομη για τα greeklise ξεχαστικα ακομη δεν μπορο να βρω λυση Sad

    Δημοσίευση: 38 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 22:57

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μηπως φταιει η καρτα γραφικων σου?επειδη το ειδα το εγραψαν και ισως να ειναι αυτο.

    Ποσο καιρο τον εχεις τον υπολογιστη σου?μηπως εχεις εγγυηση?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 39 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 23:01

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τον εχω γυρο στα 4 χρονια αλλα αν εφταιγε καρτα δεν θα μου δουλεβε καθολου εμενα μετα απο κατι driver που εκανα δουλεψε κανονικα και μετα απο 1 λεπτο γινοταν παλη το ιδιο προβλημα αν εφταιγε ι καρτα δεν θα δουλεβε καθολου...

    Δημοσίευση: 40 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Τετ 23 Μάης - 23:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μηπως ειναι θεμα με τους driver εχεις κανεις update κανονικα?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 41 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 12:49

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι εκανα μεχρη και το τελευτεο update εφτιαξε και μετα απο 1 λεπτο χαλασε παλη εκανα restart και μετα εχασε τελειος τα γραφικα πως γινετε αυτο δεν καταλαβαινο

    Δημοσίευση: 42 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 13:09

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε να κανεις format να δεις αν επιλυθει το προβλημα σου...Επισης στο φορματ περναμε πρωτα τους drivers και μετα ολα τα αλλα...Εαν δεν επιλυθει τοτε θελεις τεχνικο...

    Δημοσίευση: 43 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 14:04

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κανο απεγκατασταση αυτα που εχω βαζο τα ιδια αλλα σε πιο σιμιο πριν βαλο τα windows ξανα? βαζο τα γραφικα ?

    Δημοσίευση: 44 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 14:12

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για φορματ λες?

    Δημοσίευση: 45 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 14:13

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι

    Δημοσίευση: 46 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 14:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμ δεν γνωριζεις...Εχεις τα windows σε cd..?

    Δημοσίευση: 47 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 17:11

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μην το κουραζεις ... απλα βγαλε τους drivers δες χωρις drivers της κανει ? αν οχι ξαναβαλτους στο κανει ? αν ναι και εχεις αποκληση οτι δεν ειναι οθονη ( αν και σταθερο pc δυσκολα... επειδη στα λατποπ χαλανε τα πανελ συνηθος απο χτυπηματα αλλα ποτε δεν ξερεις..)

    επισης ενα ποιο ευκολο και γρηγορο μολις ξεκιναει το pc sto κανει ? δηλαδη στο bios? αν ναι τοτε μην το κουραζεις καθολου... δες οθονη για συγουρια.. συνδεσε το pc με καποια αλλη ακομα και καινουργια tv που περνει vga ...

    αν ειναι καρτα δεν ειναι ακριβη μια pci -ε μπορεις να βγεις παρα πολυ φτηνα αφου το pc 4 χρονων λογικα τετοια εχει...

    Δημοσίευση: 48 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 17:54

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:μην το κουραζεις ... απλα βγαλε τους drivers δες χωρις drivers της κανει ? αν οχι ξαναβαλτους στο κανει ? αν ναι και εχεις αποκληση οτι δεν ειναι οθονη ( αν και σταθερο pc δυσκολα... επειδη στα λατποπ χαλανε τα πανελ συνηθος απο χτυπηματα αλλα ποτε δεν ξερεις..)

    επισης ενα ποιο ευκολο και γρηγορο μολις ξεκιναει το pc sto κανει ? δηλαδη στο bios? αν ναι τοτε μην το κουραζεις καθολου... δες οθονη για συγουρια.. συνδεσε το pc με καποια αλλη ακομα και καινουργια tv που περνει vga ...

    αν ειναι καρτα δεν ειναι ακριβη μια pci -ε μπορεις να βγεις παρα πολυ φτηνα αφου το pc 4 χρονων λογικα τετοια εχει...

    Πολυ σωστα!!!

    Δημοσίευση: 49 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 18:01

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ανοιξα τον πυργο και εβγαλα την καρτα το σινδεσα χορισ και δουλεβε μια χαρα χορισ προβλημα μετα καθαρισα την καρτα την εβαλα παλη και ανοιξε παλη με προβλημα οποτε φταιει ι καρτα δεν πιστευω να εχει μινι κατι αλλο να δοκιμασο το pc εχει 5 χρονια εγγυηση οποτε μπορο να το παο πισο δεν πιστευω να υπαρχη αλλη λυση

    Δημοσίευση: 50 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC Πεμ 24 Μάης - 18:07

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν διορθωνεται ετσι τωρα η ρισκαρεις και παιρνεις μια καρτα γραφικων οπως λεει ο jdm με 50-60 ευρο βρισκεις αρκετα καλη...ή το πας στον τεχνικο εφοσον εχεις εγγυηση και θα κανεις αυτο ωστε να μην πληρωσεις και τιποτα..


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης