thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 2 προβληματα για φορουμ.. Empty 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 18:53

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπερα,

    Εχω 2 προβληματα στο φορουμ που να πω και την αμαρτια μου πιστευω εβαλα και το χερι μου :D.
    Πρωτον επιασα ενα ετοιμο Skin και ηθελα να το διαφοροποιησω , δηλαδη να το κανω αλλιως απο τι ειναι.Το Skin μου ειναι ολο μαυρο οποτε το αφησα μισο ασπρο μισο μαυρο!
    Το προβλημα μου ειναι οτι οταν κανω New topic ειναι ολο μαυρο το μυνημα , ο τιτλος θεματος ..Ακολουθει εικονα!Θελω να το κανω ασπρο..
    2 προβληματα για φορουμ.. 2mo7c6r
    To 2 προβλημα ειναι οτι δεν δειχνει τα στατιστικα , την ωρα και την τελευταια επισκεψη!
    Πρεπει να τα μπλετισω για να τα δειξει,δηλαδη να τα επιλεξω.
    2 προβληματα για φορουμ.. 21czbjp
    Να πω και την αληθεια αυτο συνεβησε οταν εφυγα το background και το body background-image και δεν εβαλα αλλο url εκει..

    Δημοσίευση: 2 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 21:16

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παυλο ξερεις την λυση η να αλλαξω σκιν ?

    Δημοσίευση: 3 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 21:36

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    2 προβληματα για φορουμ.. 3845213602

    Δημοσίευση: 4 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 21:38

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα το δω συντομα και θα σου απαντησω..

    Δημοσίευση: 5 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 22:21

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κλειδωνει.

    Δημοσίευση: 6 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 22:22

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ρε τοσο πολυ βιαζεσαι???Τι εκανες τελικα?

    Δημοσίευση: 7 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 22:24

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλλαξα σκιν ειχε πολλα προβληματα..

    Δημοσίευση: 8 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 22:28

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλα ειναι να βαλεις ενα απλο χωρις τιποτα και να το χτισεις με διαφορες πληροφοριες απο τις βοηθειες και απο τους κωδικες που εχω κανει...

    Δημοσίευση: 9 2 προβληματα για φορουμ.. Empty Απ: 2 προβληματα για φορουμ.. Τετ 30 Μάης - 22:36

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Aυτο θα κανω..


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης