thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Control Panel αριστερή στήλη. Τετ 20 Ιουν - 12:57

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπέρα έχω windows 7. Στο πίνακα ελέγχου μου λείπει η αριστερή στήλη με διάφορες επιλογές. Δείτε την εικόνα----> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    Δημοσίευση: 51 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:43

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμμμ παραπανω νομιζω σου γραφω ακριβως...

    και να κανεις δεν θα γινει κατι απλα επειδη χρεισημοποπιησς πηραγμενο θεμα θα σου βγαλι το κλασικο των windows...

    Δημοσίευση: 52 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:44

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αρα καλα ελεγα οτι φταει το θεμα.. Razz

    Δημοσίευση: 53 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:47

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ε ναι .. τι αλλο ... καποιο αρχειο αλλαζει επειδη ειναι installation file.. το sfc δεν επαναφερει αρχεια θεματων ...

    Δημοσίευση: 54 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:49

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Από αυτό τι να καταλάβω; χαχχαχα οχι .. πηγενε πινακας ελενχου και αφερεσε το
    ThemeResourceChanger

    Δημοσίευση: 55 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:49

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν έχω το themeresourcechanger.

    Δημοσίευση: 56 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:49

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    JDM με εκπλησσεις με τις γνωσεις σου...

    Δημοσίευση: 57 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:51

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωχ μαλλον δεν το εχεις επειδη εκανες επαναφορα.. ξαναπερνατω και μετα ξαναβγαλτο...

    Δημοσίευση: 58 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:52

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ποτέ δεν το είχα εγκαταστήσει...

    Δημοσίευση: 59 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:53

    Aposb

    Aposb
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτος έγραψε:JDM με εκπλησσεις με τις γνωσεις σου...

    Και εμένα... μάλλον μας κρατάει κλειστά τα χαρτιά του... Twisted Evil

    http://aposbar.wordpress.com/

    Δημοσίευση: 60 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:54

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτος έγραψε:JDM με εκπλησσεις με τις γνωσεις σου...

    οταν κατι δεν φτιαχνετε δεν κανω φορματ.... ωσπου να δω απο τι φταει ... αυτο που επαθε ο φιλος το εχω ξαναδει... στο περιπου...

    και τα 20+ χρονια στα pc δεν ειναι λιγα... το κυριοτερο ομως το ποιο πανω που εγραψα...

    Δημοσίευση: 61 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:56

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ format Razz

    JDM άμα κάνω unpatch τα 3 αρχεία βγάλω το θέμα και κάνω reboot δε θα φτιάξει;

    Δημοσίευση: 62 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:57

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Cyclops έγραψε:Ποτέ δεν το είχα εγκαταστήσει...

    τι να σου πω δεν ξερω... εμενα σου ειπα το εδειξα κιολας το εκανε μετα απο το θεμα σου ... αν κανεις ολα αυτα που σου ειπα θα επαναφερθουν οπως τα original οπως εγινε και με το δικο μου και τωρα πρεπει να ξαναπερασω το patch... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    πολλες φορες περναμε κατι και δεν το θυμομαστε ... μπορει να το διαβασες στο readme και να το εκανες μηχανικα ... πολλα μπορει .. παντος ποτε να μην βαζεις installation θεματα κτλ .. επειδη απλα δεν ξερεις τι κανει .. χιλιες φορες χειροκινητα.. αν δεν ξερεις ρωτα...

    Δημοσίευση: 63 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:59

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μιλαω για προσωπικα pc..... μου φερνουν pc για να τους τα φτιαξω...


    cyclocs.. σοβαρα τωρα κανε οτι θελεις....

    Δημοσίευση: 64 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 18:59

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Απλά αυτό το θέμα ήταν installation. Όπως να ναι βάζω, χειροκίνητα, installation δικά μου. Απλά είναι η πρώτη φορά που μου το παρουσιάζει.

    Δημοσίευση: 65 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 19:04

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδες μην τσακωθειτε τωρα για ενα θεμα..Αν βαλεις καποιο αλλο δεν θα λειτουργει κανονικα Cyclops?

    Δημοσίευση: 66 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 19:06

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λοιπον εβαλες το θεμα... το θεμα αλαζει καποιο αρχειο λογικα καπου ( μαλλον μεσα στα θεματα) οπου με την επαναφορα... τα widnwos επαναφερουν την registry ... η προσθαφερεση προγραματων απο εκει περνει τη προγραμματα ειναι εγκατεστημενα ..
    αφου εκανες επαναφορα δεν γινετε να σου το δηχνει αφου την χρονικη περιοδο μπορει να μην υπηρχε..

    οπως ειπα και παραπνω το sfc και λοιγκα και η επαναφορα δεν επαναφερει αρχει χρηστη .. οπου αυτα ειναι και τα θεματα... μεσα στον φακελο resource

    αφου δεν σου το βγαζει .. κανε ακριβως οτι εκανες για να το βαλεις.. ακι μετα καντα unistall ... ( υπαραρχη μια πιθανοτιτα επειδη θα γινει παλι εγκατασταση να σου παρει backup το υπαρχουν πηραγμενο αρχειο .. αν γινει κατι τετοιο απλα θα σου στηλω το δικο μου resource...( αν ειναι αυτο που αλλαζει ) ) θα δειξει ...

    Δημοσίευση: 67 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 19:19

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν έκανα sfc κλπ... Βρήκα τη λύση με άλλο τρόπο. Πάντως ευχαριστώ πολύ που με βοήθησες!

    Δημοσίευση: 68 Control Panel αριστερή στήλη. - Σελίδα 3 Empty Απ: Control Panel αριστερή στήλη. Πεμ 21 Ιουν - 19:46

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κλειδωνει..


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης