thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +5
    Αρτεμης
    Cyclops
    aimilios
    Θάλεια
    Dester
    9 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Έχετε κάνει μπάνιο στο ποτάμι;

    Σύνολο Ψήφων : 11

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Πεμ 28 Ιουν - 15:02

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εμείς στην περιοχή μας έχουμε ποτάμι (καθαρό) και το εκμεταλλευόμαστε αρκετά στα θέμα του μπάνιου.Επειδή είναι πολύ καθαρό είναι πολύ καλά για μπάνιο.Έχει να κάνεις βουτιές και άλλα.Όμως έχει και ένα κακό επειδή είναι γεμάτο με πέτρες πρέπει να φοράς παπούτσια αλλά και με παπούτσια είναι τέλεια.Αν κάνετε είμαι σίγουρος ότι θα σας αρέσει.


    Δημοσίευση: 26 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Παρ 29 Ιουν - 0:04

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δηλαδη dester καθε καλοκαιρι κανεις μπανιο στο ποταμι?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Παρ 29 Ιουν - 0:10

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Nαι σε 2 διαφορετικα και ηταν πολυ παγωμενα...

    Δημοσίευση: 28 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Παρ 29 Ιουν - 0:11

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το κακο στο ποταμι-λιμνη ειναι οτι δεν ανακυκλωνεται το νερο δηλαδη δεν ειναι σαν τη θαλασσα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Παρ 29 Ιουν - 11:05

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω ψιφισα "Όχι αλλά θα ήθελα"
    και οντος θα ηθελα αλλα σκευτομε τα εξης
    1ον δεν θα μου αρεσε να εκανα μπανιο και λιγα μετρα μακρια μου καπιο αλογο να πηνη νερο ( εινε λιγο αιδια)
    2ον οπος λετε πρεπει να εινε πολη κριο ( ακομα και το καλοκερι να εινε σαν την θαλασσα του χυμονα)
    3ον υπαρχουν και καταρακτες στα ποταμια ξερετε ( αν σε παρι το ρευμα την *******)
    4ον σιγουρα θα πρεπει να ειναι καθαρο το νερο ( επιδι σινεχος κιλαη) αλλα και μονο για τη επιδι σηνεχος κιλαει θα πρεπει να ειναι παγομενο Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 3118902614

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 30 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Παρ 29 Ιουν - 11:50

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δοκίμασα όταν ήμουν 17 χρονών και δεν θα ξεχάσω το πόσο παγωμένο ήταν το νερό και ήταν καλοκαιρί.
    Δεν θα το δοκίμαζα πάλι μια φορά ήταν καλά.

    Δημοσίευση: 31 Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; Σαβ 30 Ιουν - 1:08

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι και μου άρεσε Έχετε κάνει μπάνιο σε ποτάμι; - Σελίδα 2 364988687


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης