thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Δημιουργία Avatar

    5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Δημιουργία Avatar Παρ 29 Ιουν - 18:53

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Ψάχνω ένα πρόγραμμα για να "φιαχνο" άβαταρ για να αλλάξω ΠΧ άν θέλω την εικόνα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    Δημοσίευση: 26 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 0:00

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτος έγραψε:Φυσικα φιλε ..Δεν αντιλεγω καθολου..
    Εδω και 90 χρονων μπαινουν ιντερνετ και μαθαινουν πλεον..

    ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΩΤΟ ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ "ΚΑΤΑΛΑΒΗΣ" ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΡΑΦΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ "ΣΕΦΧΑΡΙΣΤΟ" ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΝΥΧΤΑ

    Δημοσίευση: 27 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 0:01

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγινε φιλος..

    Δημοσίευση: 28 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 1:46

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δες και αυτο...

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 29 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:06

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    avatar ενοουμε κατι που σε χαρακτηρίζει
    δηλαδη ενα αμαξι μια φωτο σου ενα καρτοον .. οτιδηποτε που σου αρεσει και σε χαρακτηρίζει..

    εσενα τι ?

    online..
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 30 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:06

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωπ τωρα το ειδα οτι στο εβαλαν παραπανω.... το paint...

    Δημοσίευση: 31 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:15

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οk το αφαιρω κανενα προβλημα...

    Δημοσίευση: 32 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:22

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φιλί μου σας ευχάριστο παρα πολύ για το ενδιαφέρον να σας δώσω να καταλάβετε θέλω να "φιαξο" μια εικόνα να την βάλω μονος μου στο ΠΡΟΦΙΛ καλή και η ιδέα του φίλου μου πιο πάνω για να "φιαξο" άβαταρ online

    Δημοσίευση: 33 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:30

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Nαι μεσω google οπως σου εδωσε και o jdm μπορεις να βρεις παρα πολλες οnline λειτουργιες..

    Δημοσίευση: 34 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:32

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eγω και η Barcelona... :D

    Δημοσίευση: 35 Δημιουργία Avatar - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημιουργία Avatar Σαβ 30 Ιουν - 18:34

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Eγω και η Barcelona... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    XAXAXA "ΣΕΦΧΑΡΙΣΤΟ" ΠΑΥΛΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΗΚΑ "ΚΛΙΔΟΣΕΤΟ" ΑΝ ΘΕΣ


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης