thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Νομιμες κατηγοριες

    4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Νομιμες κατηγοριες Empty Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:31

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπερα εχω ενα φορουμ με ανεκδοτα αλλα επειδη δεν βλεπω κοσμο
    θελω να προσθεσω και κατι αλλο αλλα θελω την βοηθεια σας τι να βαλω στο φορουμ
    που να μην εχει copyright και να μαζεψω κοσμο σαν τι να κανω Νομιμες κατηγοριες 3845213602 Νομιμες κατηγοριες 3845213602

    Δημοσίευση: 2 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:34

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Kωστα επειδη το ψαχνεις πολυ αυτο με τα πνευματικα δικαιωματα οπως λες δυστυχως ολα εχουν εκτος και αν φτιαχνεις δικα σου θεματα-αρθρα και γενικα οπως κανουμε εμεις εδω μεταφραζοντας τους και επειδη θελει πολυ κοπο και πολυ δουλεια αν θελεις παντως μπορεις να ασχοληθεις εδω με το φορουμ που εχουμε και κοσμο?

    Τωρα για τις κατηγοριες που λες οτι και να φτιαξεις πρεπει τα θεματα να ειναι ολα δικα σου μονο τα ανεκδοτα και τα video youtube μπορεις να βαλεις ανετα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:36

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βασικα σε ενα φορουμ με ανεκδοτα δεν μπορεις να βαλεις και παρα πολλα... ασε που υπαρχουν πολλα σιτε με ανεκδοτα.. οπου το σιτε ειναι σχεδιασμενα μονο γιαυτο το λογο ... και οχι σαν φορουμ που θα ειναι και ποιο δυσλειτουργικο...για τον χρηστη... και γιυατο δεν εχεις και κοσμο...

    Δημοσίευση: 4 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:38

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δηλαδη αμα βαλω αυτες εδω της κατηγοριες που εχει το howtogeek
    είναι νόμιμες? αυτό είναι ξενο site αλλα αν περνω απο εκει τα θεματα τους και δεν τα αλλαζω
    αλλα βαζω την πηγη του site τους θα υπαρχει προβλημα και παλι?

    Δημοσίευση: 5 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:42

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θεμα ειναι αν η σελιδα σου εχει μονο ανεκδοτα οπως λες και τις εχεις ανοιχτα τις κατηγοριες δεν θα κανει ο αλλος κοπο να κανει εγγραφη για να δει μονο τα ανεκδοτα.

    Να ρωτησω κατι ποσο καιρο την εχεις τη σελιδα σου?
    Ποσα μελη εχεις?

    Ρωταω για να δω αν μου πεις οτι μεσα σε 1 μηνα που λειτουργει η σελιδα σου εχεις πχ 30 μελη τοτε εισαι καλα γιατι μην περιμενεις απο τον πρωτο μηνα να μπουν ολα τα μελη μεσα...

    *στειλε μου σε ενα πμ τη σελιδα σου αν θες γιατι οσες φορες στην εχω ζητησει δεν την εδωσες και ετσι δεν την κανεις γνωστη μπορει εμενα αν μου αρεσει να την δωσω και σε αλλα ατομα που ασχολουνται και αυτοι με σελιδες με ανεκδοτα Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:43

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κώστας....4 έγραψε:Δηλαδη αμα βαλω αυτες εδω της κατηγοριες που εχει το howtogeek
    είναι νόμιμες? αυτό είναι ξενο site αλλα αν περνω απο εκει τα θεματα τους και δεν τα αλλαζω
    αλλα βαζω την πηγη του site τους θα υπαρχει προβλημα και παλι?

    ναι θα υπαρχει προβλημα αν το κανεις απο εκει αντιγραφη και ειδικα στα αγγλικα αν διαβασεις το γραφει ολες οι σελιδες εχουν πνευματικα δικαιωματα μην αντιγραφεις τιποτα..
    Αν δεις εμεις καποια θεματα που περναμε παλιοτερα απο εκεινη τη σελιδα εμεις τα μεταφραζομαι και μετα βαζαμε την πηγη δεν τα περναμε ολα αντιγραφη...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 7 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:44

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σου στελνω pm αν και εχω 4 μελη Razz και την εχω τωρα 5 μερες Razz

    Δημοσίευση: 8 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:46

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    5 μερες?Καλα εδω βοηθεια ζητουσες απο τον Ιανουαριο και εσυ την εχεις 5 μερες?
    μη μου δωσεις καμια αλλη αν δεν θελεις δεν πειραζει αστο επειδη εβλεπα οτι ζητουσες βοηθεια απο τον Ιανουαριο και ελεγα θα την ειχες καποιους μηνες.Λιγες μερες την εχεις μην βιαζεσαι αν δεν την προωθησεις και εσυ καπως δεν θα μαζεψεις μελη τοσο ευκολα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 9 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 14:49

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όχι αυτη ειναι η σελιδα που σου εστειλα Wink απλα απο τοτε ειχα κανει πολλα λαθη και ειχα ανοιξει κενουργια και ολα απο την αρχη Wink

    Δημοσίευση: 10 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 15:18

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν θελεις παντως Κωστα μπορεις να ασχοληθεις εδω αν σε ενδιαφερει θα το δεις ειναι πολυ δυσκολο να εχεις μια σελιδα και να ξεκινας απο την αρχη στα παντα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 11 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 16:21

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή

    Δημοσίευση: 12 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 16:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Kωστα γιατι αλλαζεις συνεχεια τη σελιδα σου?Μου εδωσες μια σελιδα και τωρα δεν υπαρχει πως περιμενεις να κανω εγγραφη?Βρηκα λιγο χρονο και ειπα να μπω αλλα η σελιδα αλλαξε ονομα...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 Νομιμες κατηγοριες Empty Απ: Νομιμες κατηγοριες Κυρ 22 Ιουλ - 17:40

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βασικα καλο θα ηταν αμα σε εκαναν και mod στην κατηγορια ανεκδοτα... μια χαρα.. και εξουσια και σελιδα :D


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης