thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • ερωτηση για photoshop

    5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 12:34

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    εχω ενα background π.χ αυτο.. ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 %CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%81%CE%BF%CE%B6-%CF%80%CF%8C%CF%81%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CE%B3%CE%BB%CE%AC%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B5-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF_434693

    και εγω θελω να βαλω μια φωτο μου μπροστα στην πορτα αλλα δεν θελω να
    φαινεται ενα ασπρο πραγμα δηλαδη σαν να το εχω κολληση αλλα να φαινεται
    φυσικο.. γινεται με τον ιδιο τροπο που ειπαμε πιο πανω? γιατι κατι
    τετοιο εχω ακουσει..


    Δημοσίευση: 26 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:08

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    διωρθωσε κατι ατελεις και εισαι οκ .. αν αυτη ειναι η φοτο ..

    Δημοσίευση: 27 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:13

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι δεν ηταν αυτο.. αλλα θα το προσπαθησω σας ευχαριστω

    Δημοσίευση: 28 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:14

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχαχ ειναι πολυ ευκολο αν εχει ασπρο φοντο .. η γενικος μονοχρωμο ..

    Δημοσίευση: 29 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:19

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η φωτο που θελω να κοψω ειναι αστα να πανε και να την βαλω πανω σε αλλο που και αυτο ειναι αστα να πανε χαχαχαχα

    Δημοσίευση: 30 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:22

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τοτε να την κανεις να φενεται πραγματικη δεν το κοβο ... πρεπει να κατσεις πολλες ωρες .. δεν ειναι μονο το κοψιμο .. θα πρπει να πειραξεις φωτισμο ,χρωμματα.. κτλ .. γιατι πολυ δυσκολο μια φωτο με την αλλη να εχουν ιδια χρωμματα και ιδιο φωτισμο .. πχ αν η φωτο σου ειναι απο κινητο και κινητο αστα να πανε... και θελεις να την βαλει σε καθαρη φωτο θα δεις.. οτι το κοψιμο ηταν το ποιο ευκολο...

    ολα αυτα υποθεσης ειναι .. εσυ θα δεις..

    Δημοσίευση: 31 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:25

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εε ναι ενταξει..
    κατι μου λεει οτι τα χρωματα παιζει να ειναι ιδια αρα οκ θα ειμαστε απο εκει το θεμα προς στο παρον ειναι το κοψιμο γιατι το κοβω και δεν κανει επικοληση χαχαχαχα

    εμ θα παρω βιβλιο μαλλον για το phtotoshop χαχα

    Δημοσίευση: 32 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:31

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πρεπει να εχεις επιλεξει το layer που ειναι η φωτο ...

    Δημοσίευση: 33 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:32

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αααα ειναι κουραστικοοοο χαχαχα

    Δημοσίευση: 34 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:34

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αμα δεν ξερεις και βαριεσε ναι ..

    Δημοσίευση: 35 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:42

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν εχω θεμα με την βαρεμαρα αντιθετα μου κινει το ενδιαφερον αλλα οσο δεν ξερεις και πειραματιζεσαι σε νευριαζει πολυ αμα δεν τα καταφερνεις.

    Δημοσίευση: 36 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:43

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καφε ... youtube .. και υπομονη τοτε... ολα μαθενονται ..

    Δημοσίευση: 37 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Δευ 23 Ιουλ - 15:52

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο θα κανω θα αγορασω και ενα βιβλιο αμα βρω κανενα καλο και αρχισουν τα πειραματα γιατι περσι το καλοκαιρι ειχα αρχισει και τα ειχα παει καλα μετα λογο διαβασματος δεν ειχα χρονο για τιποτα..

    Δημοσίευση: 38 ερωτηση για photoshop  - Σελίδα 2 Empty Απ: ερωτηση για photoshop Κυρ 7 Οκτ - 23:31

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θεμα λυθηκε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης