thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • [Windows]προβλημα με rate

    +2
    jdm
    constantinos
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty [Windows]προβλημα με rate Δευ 30 Ιουλ - 18:48

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    τη συμβαινει παω να κανω rate το pc μου και μου βγαζει αυτο

    τη μπωρει να συμβαινει ?


    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    Δημοσίευση: 51 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Δευ 30 Ιουλ - 23:48

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η pcie έχω βάλει τους τελευταίους drivers.Μόλις ζεσταθεί χάνει την εικόνα,προσπαθώ να την έχω σε χαμηλές θερμοκρασίες συνέχεια

    Δημοσίευση: 52 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:23

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σε λαπτοπ ??? καθαρισμο εχεις κανει ?

    Δημοσίευση: 53 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:27

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι τον έκανα μπίλιες καλυτέρεψε η αλήθεια είναι πριν τον καθαρίσω στα 5 λεπτά έσβηνε η οθόνη τώρα μόνο αν ζεσταθεί πολύ..Βασικά δεν είναι δικός μου,μου τον έδωσε ένας φίλος και μου λέει αν τον κάνεις κράτα τον.Ε κ γω τον ψιλοέκανα χαχαχα

    Δημοσίευση: 54 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:29

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μηπως ο φιλο σου δεν εχει βαλει παστα στην ψυκρτα οταν την εβγαλε( μηπως τον δοκιμασε)
    μηπως σταβοσε την ψυκτρα?

    δες τη θερμοκρασια ανεβαζει .. παντως αυτο μαλλον διορθωνετε..

    Δημοσίευση: 55 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:34

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ο φίλος μου είναι στόκος!έβαλε τον λάπτοπ κάτω από το πάπλωμα μέχρι που του έσβησε και από τότε άρχισε τα παρατράγουδα!Ο λάπτοπ είναι toshiba και δεν φημίζονται για τις θερμοκρασίες τους

    Δημοσίευση: 56 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:43

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αντε... καλη φαση κρυωνε? :D

    Δημοσίευση: 57 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:45

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειλικρινά ακόμη δεν έχω καταλάβει την λογική της σκέψης του χαχαχα

    Δημοσίευση: 58 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:55

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν εχει απο κατω κανενα ανεμιστηρακι κατι αναλογο για να κραταει τη θερμοκρασια σταθερη?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 59 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 0:57

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω βάλει ψύκτρα αλλιώς δεν θα την πάλευε με τίποτα

    Δημοσίευση: 60 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 1:01

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και τωρα εχει καλη θερμοκρασια?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 61 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 9:37

    Νικος123

    Νικος123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το ιδιο γίνεται και με το δικο μου... Ζεστενεται πανευκολα.. Τι να παρω λετε για να το κρυωσω; Βαση με ανεμιστηρακια ή ψύχτρα;

    Δημοσίευση: 62 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 13:04

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:ειλικρινά ακόμη δεν έχω καταλάβει την λογική της σκέψης του χαχαχα

    ολα για καλο γινονται .. αμα δεν το ειχε κανει δεν θα ειχες λαπτοπ τωρα... :D
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    αν ξερεις καθαρισε τον ανεμιστηρα αν δεν ξερεις πηγενετο καπου , ιδικα αμα εχει φτασει στο σημειο να σβηνει .. θα το γλιτωσεις..

    και παρε και μια βαση με ανεμηστηρα...

    Δημοσίευση: 63 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 14:15

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Νικο δοκιμασε ενα εξωτερικο ανεμιστηρακι πρωτα και μετα αν δεις δεν σου κανει δουλεια βαλε βαλε ψυχτρα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 64 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 14:39

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμ μα ειναι λαπτοπ δεν μπορει να βαλει ψυκτρα... μονο βαση ..

    Δημοσίευση: 65 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 15:55

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βάση που το ψύχει το έχω παιδιά αλλιώς δε κρατάει πάνω από 5 λεπτά..Είχα περάσει τους νέους drivers αλλά τώρα σκέφτομαι να απεγκαταστήσω ότι υπάρχει από ΑΤΙ και να τους εγκαταστήσω ξανά μήπως και λυθεί το πρόβλημα.

    Δημοσίευση: 66 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Τρι 31 Ιουλ - 16:39

    Νικος123

    Νικος123
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ok , ευχαριστω! Wink (Εμενα κανει αλλο...
    Το καλοκαιρι που έχει ζέστη ζεσταίνεται , σε πολύ μεγάλες θερμοκρασίες και μετα σβηνει... Το χειμωνα δεν το καινει...)

    Δημοσίευση: 67 [Windows]προβλημα με rate  - Σελίδα 3 Empty Απ: [Windows]προβλημα με rate Παρ 17 Αυγ - 19:51

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν διαβασα τι λενε τα παιδια λογο οτι δεν εχω χρονο απλα απο την εικονα ειδα πως εκεινη την στιγμη ειχες κι αλλα προγραμματα ανοιχτα δοκιμασε να τα εχεις ολα κλειστα οταν κανεις αυτο...


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης