thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Iphone 4s vs Htc One S

    +6
    vagelis199
    jdm
    pontioc
    o giannis o omorfos...()
    Θάλεια
    pontioula
    10 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 14:27

    pontioula

    pontioula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπερα.. Θα ηθελα την βοηθεια σας για κινητο... Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 2...
    Iphone 4s vs Htc One S

    Δεκτο οτι κ αλλο να προτεινετε...

    Δεν θελω να ειναι πολυ μεγαλο...
    Ευχαριστωω πολυ..


    Δημοσίευση: 26 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:48

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    rafaella έγραψε:xperia X 10 mini pro ΕΧΕΙ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΠΑΝΩ :)))))
    ειπαμε μικρο αλλα οχι και ετσι .... εξαλου θα χασει λεφτα με αυτο ... εχει επιδοτηση 330..

    stroymfita έγραψε:τοτε παρε το i-phone εκτος και αν περιμενεις οπως λεει ο jdm σε 2 μηνες θα κυκλοφορησει το 5 να παρεις το καινουργιο μοντελο αν και πιστευω θα ειναι ακριβο.

    τα ιδια λογικα θα εχουν .. τα iphone ειναι σταθερα στην αξια τους..

    Δημοσίευση: 27 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:48

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για κινητο μου φαινονται πολλα τα λεφτα.Εκτος και αν το παρεις με συνδεση και ειναι πιο χαμηλη η τιμη τους.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 28 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:52

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχει 330 επιδοτηση .. πρπει να δωσει αλλα 350 περιπου... βασικα ενα κολπο για ολους ειναι να παρουν τηλ και να ανεβασουν την επιδοτηση ... ( εκτος και το εκανες...) για να εχεις τοσα λεφτα επιδοτηση εισαι καλος πελατης .. αρα δεν θελουν να σε χασουν ... με αυτο τους κανεις οτι θελεις... μεχρι και iphone 4s τσαμπα εχω δει να δινουν .. wind ..

    τους περνεις τηλ τους λες ειμαι καλος πελατης θελω iphone4s η ταδε εταιρια εδωσε πχ .. γιατι να μην δεν παω εκει ..

    Δημοσίευση: 29 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:55

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλο κολπο να το δοκιμασεις μηπως και πετυχει αυτο που λεει ο jdm.Οντως εχεις πολυ καλη επιδοτηση χρειαζεται να παρεις ενα καλο κινητο αν και ενα κινητο με 330ε μια χαρα θα ειναι χωρις να χρειαστεις να δωσεις παραπανω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:58

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αλλα να ζητηση κινητο .. δηλαδη να εχει αποφασιση τη θελει .. και να το ζητηση ... αν ειναι καλος πελατης και επιμηνη θα το παρει .. τσαμπα..

    Δημοσίευση: 31 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 15:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ας το δοκιμασει δεν εχει να χασει κατι. Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:18

    pontioula

    pontioula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    330 για 18μηνη παραμονη κ ειναι 4 συνδεσεις... Πηρα κ τους ειπα οτι ειναι λιγη κ ανεβηκαν 90 ευρω... Επρεπε να τους πω για συγκεκριμενο κινητο... Ποσο σιγουρο ειναι οτι θα βγει το 5 σε 2μηνες;;;

    Δημοσίευση: 33 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και εγω απο αρθρα που διαβαζα τον Οκτωβριο ανεφερει οτι θα κυκλοφορησει κανονικα.Τωρα αν εσυ μπορεις να περιμενεις μεχρι τοτε μπορεις να το παρεις.Αν εχεις κολλησει στο iphone 4s παρε εκεινο δεν ξερω κατα ποσο μεγαλη διαφορα θα εχει με το 5.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 34 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:28

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμμ 4 συνδεσεις 90 ευρω :/ βασικα το συνολο μετραει .. στα λεφτα... το καλυτερο παντα ειναι να ζητας συγκεκριμενο κινητο .. ( αυτοι τα εχουν απο αλλαγες κτλ ...) και ιδικα apple...

    οτι θα βγει θα βγει δεν το συζηταμε... λογιακ απο 15 - 28 αναμεσα εκει οκτωμβριου...

    αλλα να κοιταξεις ενοειτε ποσο ισχυει η επιδοτηση ....

    μια αλλαγη στανταρ ειναι η οθονη θα παει στα 4" το μεγεθος λογικα το ιδιο~ ...

    Δημοσίευση: 35 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:40

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν θες την γνωμη μου μη παρεις iphone παρε καλυτερα το samsung galaxy s3

    Δημοσίευση: 36 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:44

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο το κινητο εχεις εσυ Νικολακη? Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 37 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:52

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι εχω iphone αφου το βρηκα μεταχειρησμενο σε καλη τιμη αλλα ειναι το 3g οχι to 4 εσεις τι κινητο εχετε ?

    Δημοσίευση: 38 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 16:55

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω εχω ενα πολυ παλιο το εχω πανω απο 6 χρονια.Υπαρχει θεμα μεσα στο φορουμ που βαζουμε τα κινητα μας.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 39 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 17:03

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κ εγω ειχα ενα ενα nokia παλιο καλο τηλεφωνο αλλα μου χαλασε απο νερο

    Δημοσίευση: 40 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 17:07

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγω δεν εχω τιποτα

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 41 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 18:23

    pontioula

    pontioula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα τους παρω τηλ την Δευτερα αν μπορουν να κανουν τπτ καλυτερο για συγκεκριμενο κινητο...

    Αν κ για το iphone με προβληματιζει που ειναι κλειδωμενο το λειτουργικο...

    Δημοσίευση: 42 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 18:25

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    iphone δεν ηθελες να αγορασεις?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 43 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 18:34

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γιατι δεν κοιτας για το htc one x ειναι στα ιδια λεφτα κ iphone 4s k samsung galaxy s3 στα 700ευρω κ τα τηλεφωνα που σου λεω τα εχουν ολα

    Δημοσίευση: 44 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 18:48

    pontioula

    pontioula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:iphone δεν ηθελες να αγορασεις?

    Εχουμε μπερδευτει... Εγω εχω επιδοτηση κ θελω κινητο.. Ζηταω την γνωμη σας για το τι κινητο να παρω... Απλα ειπα οτι μου αρεσει το Iphone, αλλα θελω να διαβασω κ αλλες γνωμες... Αλλα να μην ειναι μεγαλο...

    Δημοσίευση: 45 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 18:51

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    διαβασε και το σχολιο του Νικου που εγραψε και για καποιο αλλο κινητο.Αφου εσενα σου αρεσει το iphone καλυτερα να παρεις αυτο που αρεσει σε σενα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 46 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 19:14

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σου προτεινω να παρεις το samsung galaxy s3 αφου εχεις επιδοτηση μην παρεις iphone χρειαζεται να το ξεκλειδωσεις κ να κατεβαζεις καθε εφαρμογη ενω στα αλλα τηλεφωνα δεν χρειαζεται να κατεβαζεις τις απαραιτητες τις εχει

    Δημοσίευση: 47 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 19:33

    pontioula

    pontioula
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikos b g7 έγραψε:σου προτεινω να παρεις το samsung galaxy s3 αφου εχεις επιδοτηση μην παρεις iphone χρειαζεται να το ξεκλειδωσεις κ να κατεβαζεις καθε εφαρμογη ενω στα αλλα τηλεφωνα δεν χρειαζεται να κατεβαζεις τις απαραιτητες τις εχει

    Ειναι πολυ μεγαλο το samsung, αν ηταν πιο συμμαζεμενο θα το επαιρνα..... Θα το σκεφτω.. Ευχαριστω για την βοηθεια...

    Δημοσίευση: 48 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 19:45

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα πλεον μεγαλα βγαινουν εκτος αν πας σε windows phone nokia lumia

    Δημοσίευση: 49 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Σαβ 18 Αυγ - 19:51

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το iphone 5 αφου δεν θες πολυ μεγαλο κινητο θα ειναι σαν το tablet ενα περιπου το iphone 4 ειναι αρκετα καλο.

    Δημοσίευση: 50 Iphone 4s vs Htc One S - Σελίδα 2 Empty Απ: Iphone 4s vs Htc One S Κυρ 7 Οκτ - 23:32

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θεμα λυθηκε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης