thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Πεμ 23 Αυγ - 22:34

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Έχω αρκετά προβλήματα με τον Υπολογιστή και δεν ξέρω απο πού να ξεκινήσω:
    Μου έλειξε το Antivirus που είχα το Karspesky και δεν ξερω ποιο να βαλω.Επισης δοκιμασα και το Avg αλλα τιποτα δεν κανει..Ποιο προτεινετε να βαλω;
    Οι νέες εκδοσεις του Mozilla και chrome μου μαγκωνουν το Youtube και δεν ανοιγει με παραθυρακια και ουτε κανει Stop το Video , ουτε προχωραει..
    Aυτά αν μου εθρουν κιαλλα θα σας πω.. Razz


    Δημοσίευση: 26 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:35

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    να το εχεις σκοπο να το κανεις 1 φορα το μηνα τουλαχιστον.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:37

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα το κανω 2 φορες να ειμαι μεσα..Επειδη ειδα πολλα προβληματα και βελτιωθηκε αρκετα ο υπολογιστης Wink

    Δημοσίευση: 28 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν εισαι οκ μου λες να κλειδωσω το θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:41

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Nαι κλειδωσετο..Εχτος και αν εχεις ακομα κανενα εξαιρετικο προγραμμα να συστησεις :D

    Δημοσίευση: 30 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:48

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Συνηθως αυτα χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι.Αν το αφησει θα ξεφυγει το θεμα μπορεις αν θελεις να ανοιξεις ενα θεμα στη κατηγορια υπολογιστες και εκει να ρωτησεις τι προγραμμα χρησιμοποιουν για να καθαριζουν τον υπολογιστη σου να δουμε εκει διαφορες γνωμες.Ετσι θα υπαρχει και συζητηση και δεν θα ξεφυγει το θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Προβλημα με τον Υπολογιστη.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα με τον Υπολογιστη.. Παρ 24 Αυγ - 16:52

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eγινε.Κλειδωσετο


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης