thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +6
    Βασίλης
    Cyclops
    o giannis o omorfos...()
    Mix4lis
    Θάλεια
    toniaa
    10 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:35

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπήκα πριν λίγες μέρες ψάχνοντας λύση σε πρόβλημα μου και έκανα λογαριασμό (καταιγισμός απο απαντήσεις και τότε, αλλά και σε άλλο θέμα αργότερα και τους ευχαριστώ όλους). Δεν εχω ξανά γραφτεί σε φόρουμ και δεν ξέρω καλά απ' αυτα -εγώ ενα πρόγραμμα μόνο δουλεύω καλά, ότιδήποτε αλλο έχει σχέση με ίντερνετ και υπολογιστές τα ξέρω παπαγαλία χαχα.- και μάλλον θα ρωτώ συνέχεια.
    Μου αρέσει η σελίδα σας και είστε ολοι σας εξυπηρετικοί.
    Κάνοντας λοιπόν την περιήγησή μου έπεσα και στη γνωριμία μελών, έστω και καθυστερημένα οφείλω ενα καλησπέρα απο Κρήτη. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 2 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλως ηρθες στην παρεα μας Τονια και ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε να βοηθησουμε.Ο ενας δινει τις γνωσεις του στον αλλο και ετσι μαθαινουμε καθημερινα νεα πραγματα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:40

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλη διαμονη Τονια!

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 4 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:44

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστώ Στρουμφίτα και Μιχάλη

    Δημοσίευση: 5 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:47

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    welcome στη παρέα μας Τoniaa.

    Δημοσίευση: 6 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 13:56

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστώ όμορφε ...Γιάννη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 7 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 14:19

    Cyclops

    Cyclops
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλώς ήρθες Τόνια και εγώ από Κρήτη είμαι. Πολύ Κρητικοί δε μαζευτήκαμε; Razz

    Δημοσίευση: 8 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 14:29

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Cyclops έγραψε:Καλώς ήρθες Τόνια και εγώ από Κρήτη είμαι. Πολύ Κρητικοί δε μαζευτήκαμε; Razz

    καλώς σας βρήκα cyclops
    χαχαχα δε ξερω ποσοι αλλοι ειναι, αλλα ολοι οι καλοί χωράνε ε?

    Δημοσίευση: 9 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 14:30

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εδω ειναι το δικο σας θεμα αν θελετε να δωσετε την παρουσιασας και εσεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 10 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Σαβ 25 Αυγ - 21:02

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Kαλως ηρθες στην παρεα μας Τονια.

    Δημοσίευση: 11 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Κυρ 26 Αυγ - 2:02

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 12 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Δευ 27 Αυγ - 22:20

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστώ tactical nuke
    Ευχαριστω Βασίλλη
    καλώς ήρθα στην όμορφη παρέα σας!!!!!!!!!!

    Δημοσίευση: 13 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Δευ 27 Αυγ - 22:22

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κάλως ήρθες φίλε. :kalws irthes :

    Δημοσίευση: 14 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Δευ 27 Αυγ - 22:24

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:κάλως ήρθες φίλε. :kalws irthes :

    Φίλη χαχα
    Σ' ευχαριστω Κωνσταντίνε

    Δημοσίευση: 15 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Δευ 27 Αυγ - 22:27

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    toniaa έγραψε:
    constantinos έγραψε:κάλως ήρθες φίλε. :kalws irthes :

    Φίλη χαχα
    Σ' ευχαριστω Κωνσταντίνε

    χαχαχα οχχ τώρα το είδα .... Embarassed
    έχεις το δικαίωμα να μου δώσεις -1 για το λάθος μου. Razz

    Δημοσίευση: 16 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Δευ 27 Αυγ - 22:30

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχχαχχαχαχα
    δε πειραζει

    Δημοσίευση: 17 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Τρι 28 Αυγ - 10:38

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπερα Τονια οτι θελεις εδω ειμαστε.. Wink

    Δημοσίευση: 18 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Πεμ 30 Αυγ - 0:23

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΤΟΝΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 19 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Πεμ 30 Αυγ - 0:27

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλως ηρθες τονια

    Δημοσίευση: 20 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Πεμ 30 Αυγ - 2:32

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηρθες

    Δημοσίευση: 21 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Παρ 31 Αυγ - 17:42

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Καλησπερα Τονια οτι θελεις εδω ειμαστε.. Wink

    Ευχαριστω πολυ Παυλο
    εχω ηδει διαπιστωσει την εξυπηρετηση σας!!!!!!!!

    Δημοσίευση: 22 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Παρ 31 Αυγ - 17:44

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ιωάννα και Κατερίνα σας ευχαριστώ
    καλώς ήρθα στην όμορφη παρέα σας!!!!!

    Δημοσίευση: 23 Καθυστερημενη καλησπερα Empty Απ: Καθυστερημενη καλησπερα Παρ 31 Αυγ - 17:48

    toniaa

    toniaa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ExTeRMiNaToR έγραψε:Καλως ηρθες

    Σ' ευχαριστω ExTeRMiNaToR (ονομα? δύσκολο να σε αποκαλώ) χαχα


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης