thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • riper windows

    4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 riper windows - Σελίδα 2 Empty riper windows Τρι 25 Σεπ - 18:21

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    καλησπερα σας υπαρχι μεσα στο φορουμ κανενας οδιγος για το πος να κανι riper στα windows??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 26 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τρι 25 Σεπ - 20:53

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι το cd το δικο μου δεν το εχο δοσι σε κανεναν οποτε αυτουνου οτι και να ειναι θα ειναι κοπια ενο το δικο μου γνισιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 27 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 1:50

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπορεις να κανεις μεχρι καποιες ενεργοποιησης μεσω ιντερνετ και πολλες μεσω τηλ... με ενα σειριακο αριθμο...



    το δισκακι δεν μετραει.... το σεριαλ μετραει.. σου δινω εγω 20 δισκακια.. αμα δεν εχεις σεριαλ τι κανεις...

    Δημοσίευση: 28 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 1:59

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    επισης το οτι πρπεει να κανει ρεσετ για να ξεκινηση δεν ειναι καλο και μπορει να μην οφeιλετai στα windows

    Δημοσίευση: 29 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 12:01

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ το πιρα αποφασι θα του κανο φορματ ομος θα απετισο απο τον τεχνικο να βαλι τα windows απο το δικο μου δισκακι που δεν το εχει παρι κανης ετσι θα ειμαι 1000% βεβεος πος εχο τα γνισια (αλοστε πιος ο λογος να μου βαλη απο δικο του δισκακι?? θελει πιο πολα λευτα?? πιος ο λογος??) Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 30 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 12:52

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τα ξερει? ξερει οτι δεν εχει σφαλματα κτλ ... σου λεω και παλι το δισκακι δεν παιζει ρολο... το κλειδι ειναι αυτο που παιζει .. επισης πες του να δει στην μητρικη τους πυκνωτες αν ειναι ενταξει...

    Δημοσίευση: 31 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 12:55

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν παντως η καρτα γραφικων σου υποστιριζει τα 7 πες του να τα βαλει

    Δημοσίευση: 32 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 13:06

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    διλαδι μου λες πος θα μπορουσε να μαλη τα windows απο το δισκακι του και το serial το δικο μου ( ποου δεν το εχο δοσι σε κανεναν) οποτε να εχο γνισια windows? τα 7ρια τα εχω στο λαπτοπ μου και τα θεορο δισχριστα τα xp για μενα ειναι κοριφι!!!!!!.... και 23το εονα να παμε τα xp θα ειναι τα καλιτερα που γνορισα ποτε απλα να δι τους πικνοτες της μιτρικης???, μπας και εχουν καπια διαροη??? και αν εχουν τη γηνετε ???, αλαζη matherboar ??? Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 33 riper windows - Σελίδα 2 Empty Απ: riper windows Τετ 26 Σεπ - 14:21

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1)ναι
    2) καμια σχεση λειτουργικο 10ετιες με τωρα... σαν να λεμε καρμπιρατερ με ιτζεξιον
    3)τους αλλαζει... και ειναι σαν new


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης