thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    alexakis123
    Κώστας....4
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Avatar στην αρχική σελίδα Πεμ 25 Οκτ - 15:44

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπέρα

    γίνετε σε phpbb2 να βάλω κάποιο κώδικα για να φένονται τα avatar στην αρχική του φόρουμ όπως εδώ?


    Δημοσίευση: 26 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:46

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Scree585

    Δημοσίευση: 27 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:46

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχα lol μου στέλνεις Παυλό τον κώδικα έτοιμο να το κάνω copy - paste να μπει γιατί μάλλον κάτι έχω πειράξει?

    Δημοσίευση: 28 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:48

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτό ενοώ εγώ

    https://i.imgur.com/mQZ9V.png

    Δημοσίευση: 29 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:50

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Να βαζεις εικονα σε παρακαλω και μην μου ζητας να δινω κατι ετοιμο πρεπει να το δουλεψεις και λιγο...Αυτο δεν στο προτινω θα σου επιρεαζει την σελιδα παρα πολυ διοτι εχει ajax!

    Δημοσίευση: 30 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:51

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μια χαρά τότε ωραία ευχαριστώ πολύ κλείστε το θέμα.

    Δημοσίευση: 31 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:54

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εχω βαλει σε σελιδα ξενη για punBB αλλος εχει δημιουργησει για phpBB2 αλλα θα εχει προβλημα σοβαρο στην σελιδα εχει μεγαλο φορτιο..

    Δημοσίευση: 32 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:56

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν είναι για κακό της σελίδας το αφήνουμε

    Δημοσίευση: 33 Avatar στην αρχική σελίδα - Σελίδα 2 Empty Απ: Avatar στην αρχική σελίδα Παρ 26 Οκτ - 0:57

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    To θέμα λύθηκε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης