thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Windows ΧP keys

    +2
    Christina
    aimilios
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 18:36

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    να βαλω το δηκο μου κληδι σε αλα Windows XP HOME EDITION να τα κανω γνεισια?


    Δημοσίευση: 26 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 19:23

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δικο σου δικο του μπορεις να το βαλεις... αρκει να ειναι ιδιας γλωσσας ...

    γενικος με το ιδιο κλειδι μπορεις να κανεις αν θυμαμε καλα 3-5? ενεργοποίησης online και απεριοριστες μεσω τηλεφωνο... αν δεν στο παρει και μεσω το αυτοματο ( τηλεφωνο ) θα σε συνδεσει με εκπρόσωπο .. θα του πεις εκανα φορματ και τα ξαναπερασα.. και ολα οκ θα σου δωσει κλειδι ..

    Δημοσίευση: 27 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 19:24

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν παλι για home εχω μπολικα κλειδια και σου στελνω ...

    Δημοσίευση: 28 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 19:25

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Aimilie ο αλλος pc δεν εχει καθολου κλειδι?

    παυλο!!! να σου δοσω να καταλαβησ κανω ΦΟΡΜΑΤ στο λαπτοπ του φοιλου μου και βαζω τα δικα μου windows xp γιατη κατα την εγκατασταση δεν μου ζηταη κλειδι και οταν ολοκλιροθη η εγκατασταση να διαγραψω το κλειδι το δηκο μου και να βαλω το δηκοτου το γνησιο

    Δημοσίευση: 29 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 19:39

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν δεν τα εκανες ενεργοποιηση τοτε πατα να κανεις ενεργοποίηση και επελεξε πρωτα να αλλάξεις το κλειδι και μετα καντα...

    Δημοσίευση: 30 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 19:43

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σασ ευχαρηστω πωλυ ολουσ ναστε καλα

    Δημοσίευση: 31 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 22:55

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm λεει πως δεν του ζηταει κλειδι μηπως ειναι τιποτα πατσαρισμενα windows η καμια αλλη μα...α??Θα μπορεσει σε κρακαρισμενα windows να βαλει κλειδι?

    Δημοσίευση: 32 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 22:58

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    νομιζω αν το cd ειναι με sp3 δεν ζηταει .. η εχει επιλογη να παραβλεψεις το κλειδι ( οπως τα 7 η βιστα)


    αν ειναι σπασμενα .. θα ειναι τα προφεσιοναλ.. αρα χρειαζετε αναλογο κλειδι ...

    Δημοσίευση: 33 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Κυρ 4 Νοε - 23:01

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οκ μαλιστα ας μας πει ο ιδιος οταν το δει

    Δημοσίευση: 34 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Δευ 5 Νοε - 11:09

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παύλοοοοο!!!!! Να σου δωσω να καταλαβεις αλλη μια φορα .. Κανω εγκατασταση στου φιλου μου το laptop με το δικο μου cd τον windows xp που ειναι γνησια και κατα την εγκατασταση δεν μου ζηταει κλειδη μολις τελειωση η εγκατασταση και ειναι ολα ενταξη μου ζηταει να ενεργοποιησω τα windows εντως 30ημερων και λογικο ειναι απο δω και περα μπορω να διαγραψω το κλειδη το δικο μου που ειναι μεσα και να βαλω το κλειδη του φιλου μου που ειναι γνησιο.. Πιστευω θα καταλαβατε τι θελω να κανω ! Στο εξηγω και πιο πανω και κανενας δεν με εχει καταλαβει μεχρι τωρα ! Σας ευχαριστω για την υπομονη σας και την βοηθεια !!!

    Δημοσίευση: 35 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Δευ 5 Νοε - 11:15

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:νομιζω αν το cd ειναι με sp3 δεν ζηταει .. η εχει επιλογη να παραβλεψεις το κλειδι ( οπως τα 7 η βιστα)


    αν ειναι σπασμενα .. θα ειναι τα προφεσιοναλ.. αρα χρειαζετε αναλογο κλειδι ...

    Το cd ειναι με sp2 και δεν ζηταει κλειδη κατα την εγκατασταση και δεν ειναι σπασμενα ειναι τα δικα μου τα γνησια Xp home edition διαβαστε πιο πανω και θα καταλαβετε ! Σας ευχαριστω πολυ!!!!!

    Δημοσίευση: 36 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Δευ 5 Νοε - 11:19

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εφοσον σου λεει για 30 μερες δεν βλεπεις αυτο?

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 37 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Δευ 5 Νοε - 11:26

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Εφοσον σου λεει για 30 μερες δεν βλεπεις αυτο?

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    ΝΕ!!!! ΠΑΥΛΟ ΜΟΥ ΚΑΤΗ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΜΕΙΟ!!!!! ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!

    Δημοσίευση: 38 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Δευ 5 Νοε - 11:30

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οκ οποτε θελεις συνεχιζουμε...

    Δημοσίευση: 39 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Τρι 6 Νοε - 21:23

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Οκ οποτε θελεις συνεχιζουμε...

    Ενταξη Παυλο μου Τα Καταφερα! Σασ Ευχαρηστω Ολουσ Σασ!!!

    Δημοσίευση: 40 Windows ΧP keys - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows ΧP keys Τετ 7 Νοε - 13:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραια χαιρομαι το θεμα λυθηκε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης